2022'de Android için En İyi 25 Çevrimdışı Oyun

2022'de Android için En İyi Çevrimdışı Oyunlar – Google Play, internet olmadan oynayabileceğiniz yüzlerce Android oyunu sunar. Sonsuz koşu, dövüş, strateji, RPG oyunları ve daha fazlası arasından saatlerce çevrimdışı eğlenmenizi garantileyen en iyi oyunlardan bazılarını seçtik!

Ayrıca oyun hakkında biraz daha fazla bilgi edinmek ve bugün hangilerini indirmek için favorileriniz olduğunu öğrenmek için her oyunun fragmanını izleyin.Bir zamanlar bir kule

Tür:  Aksiyon, Gizlilik, Düşmanlardan Kaçış
Fiyat:  Ücretsiz

Bu eğlenceli ve heyecan verici mobil oyunda klasik peri masalları ters yüz ediliyor. Oyunda prens öldü ve prenses kulesinden inip en çeşitli canavarlarla yüzleşmeli ve kaçmalı. Bu oyunun bir diğer büyük düşmanı yerçekiminin kendisidir. Kuleden kaçmak ve mümkün olan en yüksek puanı elde etmek için madeni paraları ve güçlendirmeleri toplayın.

Once Upon a Tower'ı buradan indirin!

Badland

Tür:  aksiyon, strateji, beceri
Fiyat:  bedava

Bu 2D oyun, zorluklarla dolu güzel ve karanlık bir ormanda geçiyor. Yarışınız boyunca görsel olarak büyüleyici çeşitli tuzakların ve engellerin üstesinden gelmelisiniz. Google Play'de yüksek puan alan bu oyunda (4,5 yıldız) yüksek kaliteli grafikler ve uyarıcı ses sizi bekliyor. Düzinelerce zorlu seviye ile bu oyun, hayatta kalan oyuncunun kazandığı çok oyunculu olarak da mevcuttur.

Badland'i buradan indirin!

Gölge Dövüşü 3

Tür:  dövüş
Fiyat:  bedava

Shadow Fight oyun serisi, mobil dövüş oyunları hayranları tarafından büyük beğeni topluyor. Oyunun en yeni devamı olan Shadow Fight 3, iyi tanımlanmış 3D grafikler ve çok sayıda karakter seçeneği ile daha da etkileyici. Bu oyunun en havalı yanı, savaşlar boyunca hala farklı eşyalar toplayabilmeniz ve karakterinizi daha da güçlendirebilmenizdir.

Shadow Fight 3'ü buradan indirin!

Alto'nun Odyssey'i

Tür:  sonsuz çalıştırma
Fiyat:  ücretsiz

İlk başta bu oyun başka bir sonsuz koşucu gibi görünebilir, ancak Alto'nun Odyssey'i etkileyici tasarımı ve uyarıcı müziği ile izleyicileri kazandı. Oyun, 2018'de bir Apple tasarım ödülü bile kazandı ve iyi hazırlanmış ve sürükleyici seviyelerde kendinizi rahat ve eğlenceli bulacağınızın garantisidir.

Alto's Odyssey'i buradan indirin!

Deneme Xtreme 4

Tür:  yarış,
Fiyat:  ücretsiz

Trial Xtreme 4, yalnızca motokros sporunda bulduğumuz zorluklarla zorlu yarışlarda size meydan okumayı vaat ediyor. Yaklaşık 200 zorlu etap, iyi tasarlanmış grafikler ve motosikletinizi geliştirme imkanı ile oyun, strateji ve yarıştan hoşlananlar için harika bir seçim.

Deneme Xtreme 4 Bisiklet Yarışını buradan indirin!

Red Bull Hava Yarışı 2

Tür:  yarış
Fiyat:  ücretsiz

Beğenilen hava yarışı oyununun devamı olan Red Bull Air Race 2, mobil versiyonda yüksek hız, düşük irtifa ve heyecan verici manevralar olasılığının harika bir birleşimidir. Oyun, çarpıcı grafikler ve bağımlılık yapıcı bir oyun içinde 400'den fazla yarışı garanti ediyor.

Soylular: 1896

Tip:  aksiyon, atış, strateji.
Fiyat:  ücretsiz

Strateji, atış ve çevrimdışı oynamak için en iyi savaş tarzında bir oyun arıyorsanız, Nobleman: 1986 sizin için harika bir seçenek olabilir. Oyunda, bir savaşın henüz patlak verdiği 1986 yılında bir asilzadeyi oynuyorsunuz. Görevleri tamamlamak için en iyi topçuları toplayın.

Nobleman: 1986'yı buradan indirin!

Dawn Break -Origin-

Tür:  dövüş, dövüş
Fiyat:  bedava

Çevrimdışı ve en iyi grafik anime tarzında oynanabilen bir dövüş ve dövüş oyunu. Dawn Break -Originte, ayrıntılı hikayeler ve aralarından seçim yapabileceğiniz farklı yeteneklere sahip birkaç karakterle güçlü düşmanlara karşı benzersiz bir savaş deneyimini garanti eder.

Baixe Dawn Break -Origin-

sonsuzluk döngüsü

Tür:  strateji, beceri
Fiyat:  ücretsiz

Aynı anda rahatlamak ve eğlenmek ister misiniz? Infinity Loop sizin için mükemmel bir oyun olabilir. Oyun basitlik ve sürükleyiciliği bir araya getiriyor ve dünya çapında birçok hayran kazandı. Oyunun amacı, çeşitli kavisli şekilleri kesilmemiş parmaklarla birbirine bağlamaktır. Gece modunda amaç, eksiksiz bir şekli kendi bileşenlerine ayırmaktır. Oyun ilerledikçe, seviyeler giderek daha karmaşık ve heyecan verici hale geliyor.

Infinity Loope'u buradan indirin!

Keskin Nişancı 3D Suikastçı

Tür:  shot
Preço:  ücretsiz

Birinci şahıs nişancı oyunlarının hayranları için Sniper 3D, Android için En İyi Çevrimdışı Oyunlardan biridir. Oyunda çok sayıda görev ve zorlukla mafyayla savaşacaksınız. Oyuncu, oyun boyunca hala birkaç farklı silah ve ekipman bulabilir, bu da oynamaya devam etmeyi daha da ilginç ve teşvik edici hale getirir.

Sniper 3D Assassin'i buradan indirin!

Frostrune

Tür:  işaretle ve tıkla
Fiyat:  ücretsiz

The Frostrune'da zengin bir arka plan hikayesi, elle boyanmış grafikler ve heyecan verici zorluklar sizi bekliyor. Bu oyunun geliştiricileri İskandinav Mitolojisi konusunda tutkulu, bu yüzden oyunun bu kadar gerçekçi ve tematik kesinliği var. Oyunda, bir adada saklanan sırları çözmesi gereken bir fırtınadan kurtulan bir gemi kazası olarak oynuyorsunuz.

Frostrune'u buradan indirin!

Ayrıca Okuyun: Kariyer Modu için en iyi 25 Ücretsiz FIFA 22 oyuncusu

Crashlands

Tür:  RPG
Fiyat:  4,89 USD'den itibaren

Crashlands, Android için en beğenilen çevrimdışı oyunlardan biridir. Harika bir arka planı, sezgisel bir oynanışı ve heyecan verici bir gelişimi var. Bu RPG'de, haritaların sakladığı sırları keşfetmenin yanı sıra sayısız öğe oluşturabilirsiniz. Oyunun ikinci baskısı zaten test aşamasındadır ve bu oyunun daha fazla hayranını memnun etmelidir.

Crashlands'i buradan indirin!

asfalt 8

Tür:  yarış
Fiyat:  ücretsiz

Yüksek performanslı yarış oyunlarının hayranları için Asphalt 8, sanal hızlandırıcıya ayak uydurmak için harika bir seçenektir. Oyunda, ilgi çekici ve iyi planlanmış pistlerde sayısız yarışta rekabet etmek için 200'den fazla araba ve motosiklet seçeneğiniz var. Çevrimdışı seçeneğe ek olarak oyun,   8 oyuncuya kadar yarışlarda yarışabileceğiniz çok oyunculu versiyona da izin veriyor.

Asphalt 8'i buradan indirin!

Altı silah: Çete hesaplaşması

Tür:  atış, strateji
Fiyat:  ücretsiz

Bu atış ve strateji oyununda kendinizi Kuzey Amerika Vahşi Batısının gerçek bir kovboyu gibi hissedeceksiniz. Six Guns, oyuncunun 40 görevi tamamlaması gereken iyi geliştirilmiş senaryolar sunar. At yarışlarınız boyunca haydutlarla savaşın ve düşmanlarınızın işini bitirin. Ayrıca oyun boyunca çeşitli silahların, aksesuarların ve kıyafetlerin kilidini açabilirsiniz.

Altı  silahı indirin   :  Çete  hesaplaşması burada!

Tepe Tırmanışı Yarışı 2

Tür:  yarış
Fiyat:  ücretsiz

Halihazırda beğeni toplayan Hill Climb'ın ikinci versiyonu daha da eğlenceli ve heyecan verici. Oyun, araçların dağlar ve tepeler arasında havada dönerek döndüğü harika grafikler ve iyi hazırlanmış yarış senaryoları sunuyor. Bu yeni sürümde, makinenizi güçlendirmek için daha da komik karakterler seçme ve farklı araçların ve aksesuarların kilidini açma olanağına sahipsiniz.

Hill Climb Racing 2'yi buradan indirin!

Orman Mermer Patlaması 3

Tür:  hedef atış
Fiyat:  ücretsiz

Hedef atışı ve strateji oyunlarını sevenler için Jungle Marble Blast'ın üçüncü versiyonu çevrimdışı oynamanız için mükemmel bir seçenek. Amaç, her seviyede renkli bilyeleri ortadan kaldırmak, ancak zincirin sonuna gelmemesine dikkat etmektir. Bu basit bir oyun, ancak bu tür oyunları sevenler için garantili eğlence.

Jungle Marble Blast 3'ü buradan indirin!

cep şehri

Tür:  inşaat
Fiyat:  ücretsiz

SimCity'ye benzer oyunlar yapmayı sevenler için Pocket City, Android için en iyi çevrimdışı seçenek. İyi geliştirilmiş bir grafikle, şehrinizin belediye başkanı olmalı, inşa etmeli, yönetmeli ve nüfusunuzun en iyi refahını sağlamalısınız. Oyun boyunca daha da fazla iyileştirme yapmak ve yarattığınız şehri geliştirmek için para biriktiriyorsunuz.

Pocket City'i buradan indirin!

Tank Kahramanı: Lazer Savaşları

Tür:  shot
Preço:  ücretsiz

Android için çevrimdışı oyunlar listesinde favorileriniz arasında yer alacağı garantili bir oyun olan Tank Hero, hedefinizin düşman tanklarını yok etmek olduğu çok sayıda harita sunuyor. Tankınızı ve lazer fırlatan topunuzu ekrandaki bir uzaktan kumandayla kontrol ediyorsunuz, ancak unutmayın: lazerler duvarlardan seker, bu yüzden bu stratejiyi kendi avantajınıza kullanın.

Tank Hero: Laser Wars'ı buradan indirin!

trafik sürücüsü

Tür:  yarış
Fiyat:  ücretsiz

Yüksek hızı seven herkes bu motosiklet yarışı başyapıtına bayılacak. Çok iyi detaylı grafiklerle, mümkün olduğunca çok hızlanmak ve bitiş çizgisine ulaşmak için çok sayıda araç arasından seçim yapma seçeneğiniz var. Ancak, raylar, yollar ve caddeler boyunca çeşitli engellere çarpmamak için de çok dikkatli olmalısınız.

Büyük Kargaşa 2

Tür:  sonsuz çalıştırma
Fiyat:  ücretsiz

Play Store'daki en cesur binbaşı, heyecan verici zorluklar, yeni silahlar, aksesuarlar ve birçok aksiyonla dolu yeni bir görev için geri döndü. Adult Swim tarafından geliştirilen oyunun ikinci versiyonu, atış ve koşma stratejisiyle devam ediyor, ancak daha da ayrıntılı grafikler ve seviyeler kazandı.

Major  Mayhem  2'yi buradan indirin!

Gölge Bıçağı Sıfır

Tür:  sonsuz çalıştırma
Fiyat:  ücretsiz

Sonsuz koşu oyunlarında iyi bir hikayeyi sevenler için Shadow Blade Zero, Android için mükemmel bir çevrimdışı ve ücretsiz seçenektir. Oyunda, Shadow Blade olmak için zıplaması, sayısız düşmana karşı savaşması ve hayatta kalması gereken korkusuz bir ninja olan Kuro'yu oynuyorsunuz. Oyunda düzinelerce heyecan verici seviye ve nefes kesici bir film müziği var, bu da oyuncuları yol boyunca daha da eğlendiriyor.

Shadow Blade Zero'yu buradan indirin!

Futbol 20

Tür:  spor
Fiyat:  ücretsiz

Futbolu seven ve gol atmayı sevenler için Flick Soccer, sizi saatlerce eğlendirecek bir spor oyunu için basit ama harika bir seçenek. Güzel grafikler ve sayısız açı olasılığı ile oyun, ekranda size sunulan açılardan gol atmaktan ibarettir. Her yıl yeni iyileştirmeler kazanıyor, bu da bu klasiğin oyuncularının ilgisini asla kaybetmez.

Flick Soccer 20'yi buradan indirin!

ruh şövalyesi

Tür:  shot
Preço:  ücretsiz

En iyi 8 bit tarzında, Soul Knight basit ama çok eğlenceli ve heyecan verici bir oyundur. Arka planda, dünyayı kurtarması ve gizemli bir sihirli taşı kurtarması gereken bir kahramanımız var. Bunun için ateş edip binlerce uzaylıdan kurtulmanız, zindanları keşfetmeniz ve sansasyonel silahlar ve aksesuarlar toplamanız gerekecek.

Soul Knight'ı buradan indirin!

Krallık acele sınırları

Tür:  Kule Savunması, RPG
Fiyat:  0,99 ABD dolarından başlayan fiyatlarla

Halihazırda Kingdom Rush hayranı olanlar için, bu oyunun Frontiers adlı yeni versiyonu daha da heyecan verici. Kulelerinizi ve krallığınızın yeni bölgelerini savunun, yeni düşmanlarla yüzleşin ve birliklerinize komuta edin. Play Store'da aldığı yüksek puanla (4,7 yıldız) Kingdom Rush Frontiers, son zamanların en beğenilen strateji ve savunma oyunlarından biri haline geldi.

Kingdom Rush Frontiers'ı buradan indirin!

Candy Crush Saga

Tür:  bulmaca
Fiyat:  ücretsiz

Yalnızca Play Store'da 30 milyondan fazla kez indirilen Candy Crush Saga, dünya çapında en popüler ve beğenilen mobil oyunlardan biridir. Bu klasiğin modası asla geçmez, çünkü oyunculara her zaman daha fazla puan alma ihtiyacını hissettiren yeni bağımlılık yaratan zorluklar ve ödüller sunar.

Candy Crush Saga'yı buradan indirin!

To Top