Android için PUBG Mobil Sürüm 1.9 APK'sını (Küresel) indirin

 Android için PUBG Mobil Sürüm 1.9 APK'sını (Küresel) indirin

Android için PUBG Mobil Sürüm 1.9 APK'sını (Küresel) indirin

En yeni PUBG Mobile 1.9 artık tüm oyuncular için indirilebilir. Küresel sürüm Tencent tarafından henüz dağıtıldı ve önümüzdeki birkaç gün içinde herkese dağıtılması gerekiyor. Bu güncelleme, yeni bir Canlı 4. Yıldönümü modu ekler. Ayrıca, oyuncular artık PUBG Mobile haritalarını geçmek için dağ bisikletini kullanabilirler. Bu yeni içeriğin çoğu, daha önce ele aldığımız PUBG Mobile 1.9 Beta testinin bir parçası olarak kullanıma sunuldu.

En son PUBG Mobil Sürüm 1.9 APK için indirme bağlantılarını OBB veri dosyalarıyla birlikte bu gönderide yayınladık. Bu güncellemeyi Google Play Store'dan da indirebilirsiniz, ancak Google Play hizmetleri cep telefonunuzda yoksa APK size yardımcı olacaktır. Ama önce, bu sürümün tüm yeni özelliklerini bir sonraki bölümde listeledik.

PUBG Mobile 1.9: Yeni Özellikler

1.9 Güncellemesi, oyuncuların deneyimlemesi için PUBG Mobile'a tonlarca yeni heyecan verici özellik ekler. Bu güncelleme, PUBG haritasında seyahat etmek için kullanabileceğiniz Dağ Bisikletini tanıtıyor. Sizi savunmasız bırakacağı için kesinlikle ilginç bir araç seçimi ama yine de seyahat etmenin eğlenceli bir yolu. Ayrıca, tedarik mağazalarının yeri değiştirildi. Bu, daha önce olduğu gibi daha fazla oyuncunun onlarla etkileşime girebilmesi için yapılır.

Oyun deneyimini geliştiren tonlarca çeşitli harita değişikliği de yapıldı. Son olarak, Sürüm 1.9 Beta'da test edildikten sonra Royale Arena oyun modu eklendi.

PUBG Mobile 1.9 APK + OBB Verilerini İndirin

PUBG Mobil Güncelleme 1.9 APK şimdi tam burada sizin için sahip olduğumuz bağlantıdan indirilebilir. Ancak, güncelleme genellikle telefonların en az 1,5 – 2 GB boş alana sahip olmasını gerektirdiğinden, indirmeye başlamadan önce yeterli depolama alanınız olduğundan emin olun.

PUBG MOBİLE 1.9 OBB'Yİ İNDİRİN

Not: Son PUBG Mobile 1.9 APK dosyası henüz tüm bölgelerde mevcut değildir. Lütfen tam sürümü bekleyin ve APK dosyası indirme bağlantısı için daha sonra tekrar kontrol edin.

PUBG Mobile 1.9 APK Nasıl Kurulur

Artık mevcut en son PUBG Mobile 1.9 Sürümünü indirdiğinize göre, Android telefonunuza veya tabletinize nasıl güvenle yükleyebileceğinizle ilgili basit adımlar burada. APK dosyasını yukarıdaki bağlantıdan indirdikten sonra şu adımları izleyin:
  • Cihazınızda yeterli boş alan olduğundan emin olun
  • Ayarlar > Güvenlik ve Gizlilik'e gidin
  • Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamaları Yükle'yi seçin
  • İndirilenler klasörüne gidin ve Yükle düğmesine dokunarak APK dosyasını yükleyin
  • Oyunu başlatın ve eğlenin!
PUBG Mobile 1.9 için heyecanlı mısınız? Bu yeni güncellemede en çok hangi ilginç özellikleri beğendiniz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top