Android için PUBG Mobile 1.9 güncelleme APK indirme bağlantısı (2022)

Android için PUBG Mobile 1.9 güncelleme APK indirme bağlantısı (2022)

Android için PUBG Mobile 1.9 güncelleme APK indirme bağlantısı (2022)

PUBG Mobile 1.9 sürümü , sayısız başarılı beta testi döngüsünün ardından piyasaya sürüldü. Güncelleme birkaç gün önce kademeli olarak dağıtılmaya başlandı ve resmi programa göre artık tüm kullanıcılar tarafından erişilebilir olmalıdır.

Oyuncular, Google Play Store veya Apple App Store'a giderek oyunlarını kolayca güncelleyebilirler. Ek olarak, Android kullanıcıları resmi web sitesinde bulunan APK dosyasını kullanarak oyunu indirebilir ve yükleyebilir.

APK dosyası aracılığıyla PUBG Mobile 1.9 sürümünü indirme ve yükleme adımları

Her zaman olduğu gibi, geliştiriciler yeni güncelleme için iki farklı APK türünü kullanıma sundu: Küçük/Kompakt ve Normal. İlki, oyun içi kaynak paketlerinin ek olarak indirilmesini gerektirirken, oyuncular ikincisini kullanmaya devam ederse, kurulumdan hemen sonra 1.9 sürümünün keyfini çıkarabilecekler.

Adım 1: Kullanıcılar, PUBG Mobile'ın resmi web sitesine gitmelidir. Ardından, tercihlerine göre iki APK'dan birini indirmeleri gerekir.

Boyutları , kompakt ve normal sürümler için sırasıyla 596 MB ve 1009 MB'dir . Bu nedenle, oyuncular oyunu indirmek ve yüklemek için yeterli depolama alanı bulunduğundan emin olmalıdır.

Adım 2: Oyuncular gerekli sürümü cihazlarına indirdikten sonra, daha önce etkinleştirilmemişse 'Bilinmeyen Kaynaktan Yükle' seçeneğini etkinleştirdikten sonra yüklenebilir.

Adım 3: Oyuncular nihayet PUBG Mobile'ı açabilir ve giriş yaptıktan sonra en son sürümün keyfini çıkarabilir.

Android için PUBG Mobile 1.9 güncelleme APK indirme bağlantısı (2022)

Kompakt sürümü kullanan kullanıcılar, daha fazla depolama gerektiren ek kaynak paketleri indirmelidir. Daha sonra, oyunun en son sürümünün keyfini çıkarabilirler.

Farklı sürümlerdeki kullanıcıların birlikte oyundan zevk alamayacaklarını ve sonunda güncellemeyi indirmek zorunda kalacaklarını unutmamak gerekir. Ayrıca 16 Mart ile 22 Mart arasında 1.9 sürümünü indiren oyuncular ek ödüller alacak. Bunlar aşağıdaki gibidir:
  • 3.000 BP
  • 100 AG
  • Gece Rhapsody Kask (3d)
Android cihazlara sahip kullanıcılar APK dosyasını kullanmak yerine Google Play Store üzerinden de güncellemeyi alabilecekler. Ayrıca, bu dosyayı almak için üçüncü taraf web sitelerine başvurmamaları gerekir, çünkü yanlış veya sahte APK'yı alabilirler ve bu da bir yasaklamaya neden olabilir.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top