Android ve iOS için PUBG Mobile 1.9 güncelleme APK boyutu açıklandı

Android ve iOS için PUBG Mobile 1.9 güncelleme APK boyutu açıklandı

Android ve iOS için PUBG Mobile 1.9 güncelleme APK boyutu açıklandı

PUBG Mobile 1.9 güncellemesinin geçtiğimiz haftalarda toplulukta en çok konuşulan konu olması şaşırtıcı değil . Güncelleme, tüm yeni özelliklere ek olarak, hem hayranları hem de oyuncuları büyüleyen oyunun dördüncü yıldönümünü anmak için içerik de içeriyor.

Güncelleme oyunculara gönderilmeye başladı ve önceki tüm yamalarda olduğu gibi geliştiriciler onları 1.9 sürümüne güncellemeye teşvik etmek için teşvikler sağlıyor. Oyuncular, 16 ve 22 Mart (UTC+0) arasında PUBG Mobile'da aşağıdaki öğe güncellemelerini alacaklar:
  • 3000 BP
  • 100 AG
  • Gece Rhapsody Kask (3d)

PUBG Mobile 1.9 güncelleme indirme boyutu

En son PUBG Mobile 1.9 güncellemesi, Android kullanıcıları için yaklaşık 749 MB ağırlığındadır. Öte yandan güncelleme, iOS kullanıcıları için 1.88 GB boyutunda. Oyuncular, kullanıma sunulduğunda doğrudan Google Play Store ve Apple App Store'dan indirebilir.

Öte yandan Android kullanıcıları APK dosyasını kullanarak oyunun 1.9 sürümünü yükleyebilirler. Geliştiriciler genellikle resmi web sitesinde oyunculara sağlar. Ancak, dosya henüz güncellenmedi ve yakında yapılacak.

Farklı oyun sürümlerini kullanan oyuncular birbirlerini oyunun keyfini birlikte çıkarmaya davet edemediğinden, kullanıcıların güncellemeyi bir noktada indirmeleri gerekir.

Güncelleme zamanı

PUBG Mobile 1.9 güncellemesi 16 Mart 2022'de yayınlanmaya başladı ve şu şekilde herkes tarafından kullanılabilir olmalıdır:
Apple App Store: 18 Mart 2022 06:30 IST (GMT +5:30)
Web sitesinde APK dosyası: 18 Mart 2022 07:15 IST (GMT +5:30)
Google Play Store: 18 Mart 2022 saat 9:30 IST (GMT +5:30)

Özellikler

1.9 güncellemesi için yama notları çıktı ve işte bazı önemli değişiklikler:
  • Canlı Yıldönümü: 4. Yıldönümü Kutlaması temalı oyun eklendi.
  • Hava Savaş Alanı: Canlı bir hava savaş alanına atlayın ve renkli kıyafetler giyin.
  • Yeni Dağ bisikleti
  • Unranked Modunda - Erangel, Unranked Modunda - Livik, Unranked Modunda - Aftermath, Dereceli Modunda - Erangel Vibrant Anniversary ve Dereceli Modunda - Livik Vibrant Anniversary'de bulunan geri çağırma özelliği.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top