Apex Legends Mobile: En İyi ProfeAsyonel Grafik Ayarları

Apex Legends Mobile: En İyi Profesyonel Grafik Ayarları

Apex Legends Mobile: En İyi Profesyonel Grafik Ayarları

Apex Legends, şu anda mevcut olan en popüler birinci şahıs nişancı oyunlarından biri haline geldi ve mobil muadili birkaç bölgede çıkarken, birçok mobil oyuncunun Apex Legends'ı deneyeceğinden eminiz.

Herhangi bir rekabetçi atıcı ile oyuncular her zaman maçlarında daha iyi performans göstermenin yollarını ararlar. Apex'in doğası gereği son derece rekabetçi olması nedeniyle, ayarlarınızın sizi engellememesi ve cihazınızdan en iyi şekilde yararlanabilmeniz için size bu kılavuzu sunuyoruz.

Apex Legends Mobile: Düşmanları nasıl daha net görebilirim

Oyunun mobil versiyonunu oynayan birçok oyuncu, diğer platformlardaki daha büyük ekranlara kıyasla, cep telefonlarının daha küçük ekranında düşmanları tespit etmenin çok daha zor olduğunu düşünüyor. Neyse ki oyun, diğer birçok mobil oyuna kıyasla oyunculara önemli miktarda erişilebilirlik ayarı verdi. Bunlar, düşmanlarınızı daha kolay tespit etmek için deneyebileceğiniz birkaç şey-
  • Görüntü Kalitenizi Artırın - Daha yüksek görüntü kalitesi ayarlarını deneyerek cep telefonunuzun potansiyelini en üst düzeye çıkardığınızdan emin olun, cihazınız oyunu sorunsuz bir şekilde çalıştırabiliyorsa her zaman daha yüksek görüntü kalitesi ayarını seçin, ancak gecikme veya kare damlaları ile karşılaşırsanız gitmek daha iyidir düşük ayarlar.
  • Farklı Grafik Stillerini Deneyin – Oyuncuların seçebileceği 4 grafik stili vardır: Gerçekçi, Yumuşak, Canlı ve Klasik. Hiçbir stil nesnel olarak daha iyi değildir ve farklı oyuncular farklı stilleri sevebilir, bu nedenle tüm stilleri denediğinizden ve en çok neyi sevdiğinizi belirlediğinizden emin olun.
  • Kare hızını ve Görsel Dengeyi optimize edin – Kare hızını veya grafikleri en üst düzeye çıkarmak isteyip istemediğinize nereye odaklanmak istediğinizi bilmelisiniz. Yalnızca yönlerden birine odaklanmak yerine ikisi arasında bir denge bulmanız şiddetle tavsiye edilir. Kare Hızı Kontrol Ayarını değiştirerek deneyebilir ve ne tercih ettiğinizi anlayabilirsiniz.

 Apex Legends Mobile: En İyi ProfeAsyonel Grafik Ayarları

Bu kılavuzun Apex Legends Mobile'da düşmanlarınızı daha kolay tespit etmenize ve mobil cihazların daha küçük ekranına uyum sağlamanıza yardımcı olmasını umuyoruz.
To Top