Assassin's Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok'ta Dev Tüyler nasıl bulunur?

Assassin's Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok'ta Dev Tüyler nasıl bulunur?

Assassin's Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok'ta Dev Tüyler nasıl bulunur?

Assassin's Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok oyuncuları, oyun boyunca birçok denemeyle karşılaşacaklar. Bu nedenle oyuncular, savaşta düşmanlarını yenmelerini kolaylaştırmak için karakterlerini geliştirmek isteyeceklerdir.

Oyuncuların karakterlerini güçlendirmelerinin bir yolu Hugr-Rip'lerini geliştirmektir. Bunun gücünü artırmak için Dev Tüyler gibi malzemelere ihtiyacı var.

Oyuncular Assassin's Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok'ta Giant Feathers'ı nasıl bulabilir?

Oyuncular Assassin's Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok'taki bölgelere baktıklarında, etrafta uçan devasa kara kuşları fark edecekler. Bu kuşlar, teçhizatlarını güçlendirmek için ihtiyaç duyacakları dev tüylerin kaynağıdır.

Oyuncular, düştükleri tüyleri toplamak için bu kuşları bulmalı ve öldürmelidir.

Oyuncuların kuşları yenmesinin en iyi yolu

Kuşlar havada uçtuğundan, oyuncuların onları yenmenin en iyi yolu menzilli hasar vermektir. Bunu kolayca yapmanın en iyi kaynağı ok ve yaydır.

Oyuncular kuşlara iyi bir atış yapmalarını bekleyebilir ve ardından onları uzaktan hızlıca çıkarabilir. Bu kuşlar genellikle iki tüy bırakır, ancak bu her seferinde olmaz.

Daha fazla tüy için kuşları yetiştirmek

Assassin's Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok'ta Dev Tüyler nasıl bulunur?

Kuşlar genellikle çiftler halinde seyahat eder, bu da tüylerini yetiştirmeyi oldukça kolaylaştırır. Her iki kuşu da yenerek, oyuncular her seferinde dört tüy ağlar.

Hızlı seyahati kullanarak, oyuncular daha fazla kuş bulmak için farklı yerlere hızla seyahat edebilir ve ardından gerekli miktarda malzemeyi çok hızlı bir şekilde toplamak için onları hızla toplayabilirler.

Gezici kuşlara dikkat edin

Kuşlar bir yerde uzun süre kalmazlar. Oyuncular genellikle onları ve bölgeyi dolaşmayı öğreneceklerdir. Genellikle dünya çapında tahmin edilebilir yerlerde bulunabilmelerine rağmen, bazen ayrılabilirler ve oyuncu iki yerine sadece bir kuş bulabilir.

Bu genellikle diğer kuşun yakınlarda bir yerde olduğu anlamına gelir. Dikkatli bir aramayla, bir tüy sürüsü olacak.

Yorumlar

TechGameX.Net Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski