PUBG Mobile M9 Royal Pass Çıkış Tarihi, Fiyatı, Tüm RP Ödülleri, Daha Fazlası

 PUBG Mobile M9 Royal Pass Çıkış Tarihi, Fiyatı, Tüm RP Ödülleri, Daha Fazlası

PUBG Mobile M9 Royal Pass Çıkış Tarihi, Fiyatı, Tüm RP Ödülleri, Daha Fazlası

En popüler mobil Android ve iOS destekli oyun PUBG (PUBG) yani Battlegrounds Mobile India'nın Hint versiyonu resmi olarak piyasaya sürüldü. Henüz iOS platformunda piyasaya sürülmemiş olsa da oyun geliştirme Krafton, PUBG oyuncularının Royal Pass'in yeni sezonuna hazır olabileceğini duyurdu.

PUBG Mobile royal pass'ta oyuncular her yeni sezonda farklı ve daha iyi türde ödül kıyafetleri, kozmetik ürünler silah görünümleri görüyor, bu çok çekici ve birçok kullanıcı tarafından çok beğeniliyor çünkü bu şey sizin için çok iyi. Pekala, Royal Pass'te sunulan ödüllerin iyi olduğunu ve bazı ödüllerin ücretsiz olarak toplanabileceğini veya talep edilebileceğini bilin. ve son 1.8 güncellemesi mevcut pubg mobile apk kullanıcıları indirebilir.

PUBG Mobile M9 Royale Geçişi

PUBG Mobile Elite Royale Pass satın almak için 360 UC, Elite Plus Royale Pass satın almak için 960 UC'ye ihtiyacınız olacak. Sızdırılan habere göre önümüzdeki sezon geçtiğimiz sezondan daha iyi olacak.

Yeni Royal Pass (Yaklaşan)

PUBG Mobile M9 Royal Pass

Yayın tarihi

19 Mart 2022

Royal pass M8 bitiş tarihi

Bitiş Tarihi – 18 Mart 2022

Kraliyet Geçiş ödülü

360 UC ve 960 UC


PUBG Mobile Royal Pass ve son sezondaki sıralamaları eleyerek yeni sezona başlayın.

PUBG Mobile M9 Royale Pass Leaks Ödülleri ve Ücretsiz Ödüller

PUBG Mobile M9 Royale Pass Çıkış Tarihi

PUBG Mobile Royale Pass her ay daha iyi ödüllerle sunuluyor, PUBG Mobile M9 Royale Pass Başlangıç ​​Tarihi - 19 Mart 2022, Bitiş Tarihi - 18 Nisan 2022

Önümüzdeki birkaç gün içinde yakında yayınlanacak yeni bir 
PUBG Mobile güncellemesi, PUBG Mobile yeni güncellemesi Android kullanıcıları ve ios için kullanıma sunulacak. Yeni sezonda sıralama elde etmek için oyuncunun Royal Pass satın alması gerekiyor.

Yaklaşan M10 Royal Pass'ın Başlangıç ​​Tarihi : 19 Nisan 2022

PUBG Sezon Döngüsü Hakkında

Bir döngüde 3 sezon olacak ve oyuncular ayrıca her aşamada ek ödüller alacak. İlk devrenin her sezonu C1S1, C1S2, C1S3, C1S4 ve C1S5 olarak sayılacaktır. Ardından ikinci devrede her sezon C2S1, C2S2, C2S3, C2S4, C2S5 olarak işaretlenecektir.

Royal Pass'in kilidini açmak için kaç UC gereklidir

Genellikle, kullanıcılar Royal Pass'i iki farklı UC planı aracılığıyla satın alabilir; bunlardan bir Elite 360 ​​UC elite Pass artı 960 UC satın alabilirsiniz, bu yöntemi satın alabilmeniz için ne kadar UC'ye sahip olduğunuza bağlıdır. istediğiniz gibi satın alın.

Kullanıcılar PUBG'de Royal Pass'i ücretsiz alabilir mi?

“Evet” PUBG Mobile Royal Pass'i ücretsiz olarak alabilirsiniz, ancak bunun için en iyi kazanç sağlayan herhangi bir uygulamayı kullanmanız gerekir, böylece bundan para kazanabilir, oyununuzu şarj edebilir ve UC satın alarak ROYAL PASS'ı yükseltebilirsiniz.

Royal Pass nedir?

Royal Pass, birçok ödül içeren bir koleksiyondur, bunun yerine bu ödüller arasında kıyafetler, kask kaplaması, ifadeler, araç kaplaması, paraşüt gibi aynı koleksiyon paketini satın alarak tüm ödülleri alabilen diğer içerikler bulunur.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top