BGMI ve PUBG Mobile'da ücretsiz UC nasıl alınır? Mart (2022)

  BGMI ve PUBG Mobile'da ücretsiz UC nasıl alınır? Mart (2022)

BGMI ve PUBG Mobile'da ücretsiz UC nasıl alınır? Mart (2022)

BGMI , daha önce 2020'de yasaklandıktan sonra, ülkenin kendi PUBG Mobile sürümü olarak Hindistan'da geçen yıl piyasaya sürüldü. Ancak, Battlegrounds Mobile India'nın piyasaya sürülmesinden bu yana, oyuncular ve testçiler iki sürüm arasında birçok benzerlik buldu.

Her iki sürüm de Bilinmeyen Nakit (UC) olarak bilinen aynı oyun içi para birimine sahiptir. Oyuncular bu oyun içi para birimini sezonluk Royale Pass, kozmetikler, kıyafetler ve şanslı dönüşler gibi çeşitli öğeleri satın almak için kullanabilirler.

Ancak, oyun içi mağaza UC'yi çok yüksek bir fiyata listeliyor. Sonuç olarak, kullanıcılar genellikle UC'yi ücretsiz olarak almanın alternatif yollarını arar ve bu da oyun içi envanterlerini genişletmelerine yardımcı olur.

BGMI ve PUBG mobil oyuncularının Şubat 2022'den itibaren UC'yi ücretsiz almak için izleyebileceği farklı yöntemler nelerdir?

1) Google Opinion Rewards

Google Opinion Rewards'ın, Battlegrounds Mobile India ve PUBG Mobile oyuncularının UC kazanabileceği dünya çapında mevcut en iyi uygulamalardan biri olduğu bildiriliyor. Uygulamanın kullanımı güvenlidir ve en güvenilir teknoloji şirketlerinden biri tarafından geliştirilmiştir.

Oyuncuların bir Google profili (ücretsiz olarak oluşturulabilir) oluşturmaları gerekir. Daha sonra, para almak için kullanılabilecek Google Play kredileri kazanmalarına yardımcı olacak bazı kolay anketleri doldurmaları istenecektir. Bu para oyunda UC satın almak için kullanılabilir .

2) Eşantiyonlar

Eşantiyonlara katılmak, BGMI ve PUBG Mobile oyuncularının ücretsiz olarak Unknown Cash almasına yardımcı olabilir. Birkaç popüler YouTuber, yayıncı ve turnuva organizatörü, izleyicileri kendi kanallarına çekmek için genellikle eşantiyonlar düzenler.

Ancak, kullanıcılar bir çekilişe katılmanın UC'yi ücretsiz alma şanslarını artırdığını, ancak UC'yi garanti etmediğini hatırlamalıdır.

3) Poll Pay

Poll Pay, dünyanın her yerindeki kullanıcılara sunulan ünlü bir Ücretli Al uygulamasıdır. Oyuncular birkaç görevi tamamlayarak para kazanabilirler. Daha sonra bu parayı UC satın almak için değiştirebilirler. Poll Pay'in kullanımı güvenlidir ve BGMI ve PUBG Mobile için ücretsiz UC almak için güvenilir bir seçenek olabilir.

Not: Oyuncular, herhangi bir satın alma yapmadan önce makalede belirtilen her uygulamanın Hüküm ve koşullarını gözden geçirmelidir.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top