Lost Ark'ta Monte Island Token nasıl alınır?

Lost Ark'ta Monte Island Token nasıl alınır?

Lost Ark'ta Monte Island Token nasıl alınır?


Lost Ark'ta keşfedilecek birçok farklı alan ve toplanacak öğeler var . Oyuncular, Monte Island Token kazanma umuduyla bu iki şeyi Monte Island'da birleştirebilir.


Oyuncular toplam 95 Ada Simgesi toplayabilir ve bunları toplamak, oyuncuların jetonları binekler, stat iksirleri ve daha fazlası gibi özel ödüller için teslim etmesine olanak tanır. Monte Island Token'ı nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Lost Ark'ta Monte Island Token Edinme

Oyuncular ada jetonlarını toplayıp onlardan istikrarlı bir arz oluşturmaya başladıkça, onları ödüller için teslim etmek isteyeceklerdir. Ödülleri almak için oyuncuların Lonely Island Opher'a seyahat etmeleri ve ödüllerini almak için oradaki NPC ile konuşmaları gerekir.

Kullanıcılar birçok farklı adada ilerleyip onları keşfettikçe ve hedefleri tamamladıkça daha fazla jetonun kilidini açacaklar.

Monte Island'a nasıl erişilir ve Monte Island Token'ı nasıl kazanılır

Bir Macera Adası olarak kabul edilen Monte Adası'na erişmek için oyuncuların, tamamlamaya hazır olduğunda haberdar olmaları gerekir.

Bir Macera Adası olduğu için, yalnızca belirli zamanlarda oyuncunun tamamlaması mümkündür. Ne zaman müsait olduğunu görmek için oyuncular oyun içi takvimi kontrol etmelidir. Oyuncular daha sonra "Macera Adası"nı tamamlamaya uygun olarak listelediğinde görebilirler.

Monte Island Simgesini kazanma görevini tamamlama


Lost Ark'ta Monte Island Token nasıl alınır?

Etkinlik tamamlanmaya hazır olduğunda ve oyuncular adaya ulaştığında, jetonu talep etmek için diğer oyuncularla birlikte bir ortak görevi tamamlamaları gerekecek.

Bu görev, adayı hazine aramak için birlikte çalışan oyuncuları içerir. Oyuncular, puan değerindeki hazine sandıklarını toplamalıdır. Takımın bir bütün olarak 5000 puan hedefine ulaşması gerekiyor. Bu puan toplamına ulaşmak onları bir sandıkla ödüllendirir.

Monte Adası'nda bir ödül için sandığı açmak

Kullanıcılar Monte Adası'ndaki etkinlik görevini tamamladığında ortaya çıkan sandık açılabilir. Bu sandığı açmak, oyuncuları Açık Deniz Para Sandıkları ve Korsan Paraları ile ödüllendirir.

Ancak, oyuncuyu bir Monte Island Token ile ödüllendirmek için çok az bir şansı vardır. Ne yazık ki, bu belirteç RNG'nin arkasındadır. Bu nedenle, oyuncuların jetonu almak için görevi birkaç kez tamamlaması gerekebilir.

Denizleri keşfetmek ve jeton kazanmak ödüllendirici

Lost Ark oyuncuları yelken açmaya ve denizleri keşfetmeye devam etmeli. Adalar yalnızca ilginç öğeler ve yerel ayarlarla dolu olmakla kalmaz, aynı zamanda jetonlarını kazanmak için tüm adaları tamamlayarak harika ödüller de kazanabilirler.

Oyuncular, sadece eğlenerek ve açık denizlerde yelken açarak karakterlerine harika bonuslar kazanabilirler.
To Top