Monster Hunter Rise: Sunbreak çıkış tarihi, onaylanan canavarlar ve daha fazlası

Monster Hunter Rise: Sunbreak çıkış tarihi, onaylanan canavarlar ve daha fazlası

Monster Hunter Rise: Sunbreak çıkış tarihi, onaylanan canavarlar ve daha fazlası


15 Mart 2022'de Capcom, Monster Hunter Rise'ın Sunbreak adlı genişleme paketiyle ilgili ayrıntılı bir canlı yayın gerçekleştirdi.


Canlı yayın sırasında geliştiriciler, Monster Hunter Rise: Sunbreak'in 30 Haziran 2022'de çıkacağını doğruladı. Bunun dışında bu genişleme ile birlikte piyasaya sürülecek beş yeni canavar hakkında bilgiler vardı.

Geliştiriciler ayrıca yepyeni bir konum, yeni görevler, ustalık derecesi ve ön sipariş bonusları hakkında daha fazla bilgi verdi.

Monster Hunter Rise oyuncularının yaklaşan Sunbreak genişlemesi hakkında bilmesi gereken her şey

Öncelikle Monster Hunter Rise: Sunbreak ön siparişlerinin 15 Mart 2022'de başlayacağını belirtmekte fayda var. Ana oyuna zaten sahip olan oyuncular genişleme paketini ayrıca satın alabilirler.

Ancak ana oyuna sahip olmayanlar, hem Monster Hunter Rise hem de Monster Hunter Rise: Sunbreak içeren birleşik bir set satın alabilecekler.

İkincisi, yepyeni genişleme ile birlikte geliştiriciler piyasaya sürülecek beş canavarı onayladılar. Bunlardan ikisi önceden biliniyordu, yani Lunagaron ve Elder Dragon Malzeno.

Bunun dışında teyit edilen diğer canavarlar Garangolm, Blood Orange Bishaten ve Astalos. Tüm bu canavarlar oldukça benzersiz görünüyor ve 30 Haziran 2022'de onlarla savaşmaya başladıklarında oyuncuları heyecanlandıracak.

Son olarak, oyuncular Elgado'da yeni karakollarını kurmak için The Citadel adlı yepyeni bir yeri ziyaret edecekler. Elgado karakolunda oyuncular, Dame Fiorayne, Amiral Galleus, Bahari (bilim adamı), Chichae (görev hanımı), Minayle (Demirci), Oboro (tüccar) ve oyunculara yardım edecek birkaç kişi gibi yeni karakterlerle karşılaşacaklar. avlarında.

Oyuncuların birincil amacı Garangolm, Malzeno ve Lunagaron'u devirmek olacak. Bu üç canavar, Elgado ileri karakolu tarafından, en çok belaya neden olan kişiler oldukları için Üç Lord olarak adlandırılmıştır.

Ancak bu canavarların yanı sıra oyuncular, yepyeni master rank görevlerinde Rathalos, Zinogre ve Bazelgeuse gibi diğerleriyle karşılaşacaklar. Açıkçası, oyuncuların bu görevlerde yer alabilmeleri için oyunun temel versiyonunda "Serpent Goddess of Thunder"ı bitirmeleri gerekecek.

Gaziler bunu zaten yapmış olsa da, yeni oyunculara, Sunbreak yolculuğunda arkadaşlarına katılabilmeleri için temel oyunun içeriğini buharla kaydırmak için kullanılabilecek yepyeni bir Defender Seti ücretsiz olarak sağlanacak.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top