Elden Ring'de nasıl seviye atlanır ve ilk seviye atlamak için en iyi istatistikler

 Elden Ring'de nasıl seviye atlanır ve ilk seviye atlamak için en iyi istatistikler

Elden Ring'de nasıl seviye atlanır ve ilk seviye atlamak için en iyi istatistikler

Elden Ring'de , diğer From Software oyunlarının aksine, ilk Grave sitelerinde bu seçenek mevcut olmadığından, karakterinizi hemen yükseltmek için Rünleri nasıl harcayacağınız açık değildir.

Karakterinizin seviyesini yükseltmeye başlamak istiyorsanız, belirli bir Grace Sitesini ziyaret etmeniz ve varışınızı bekleyen Melina ile konuşmanız gerekir.

Daha sonra, karakterinizin seviyesini yükseltmek için Rünlerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz ve başlamanıza yardımcı olmak için, Elden Ring'de ilk seviye atlamanız için en iyi istatistiklerin neler olduğunu düşündük.

Elden Ring'de nasıl seviye atlanır

Elden Ring'de seviye atlamak için, Melina tarafından ziyaret edilecek belirli bir Grace'i ziyaret ederek seviye atlama yeteneğinin kilidini açmalısın.

Bunlardan ikisi, başlangıç ​​konumunuza yakın olan Gatefront Site of Grace gibi Gatefront Harabeleri konumunun her iki yanında bulunur.

Elden Ring'de nasıl seviye atlanır ve ilk seviye atlamak için en iyi istatistikler

Nasıl seviye atlayacağınızı öğrenmenin ötesinde, sizi yalnızca Castle Stormveil'e giden kritik yola sokmakla kalmaz - elbette onunla mücadele etmeye hazır olduğunuzda - aynı zamanda Gatefront Harabeleri'nin kendisi ilk Harita Parçanıza ve Whetstone Bıçağına ev sahipliği yapar.

Ara sahne sırasında Melina'nın yardımını kabul edin - kazara reddederseniz, tekrar kabul etme şansınız olur - gelecekteki Grace sitelerinde seviye atlama yeteneği elde etmek için.

Elden Ring'de nasıl seviye atlanır ve ilk seviye atlamak için en iyi istatistikler

Bu etkileşim aynı zamanda Torrent'i aramanıza - başka bir deyişle, Elden Ring'in atının kilidini açmanıza - yani dünyayı çok daha kolay keşfedebileceğiniz anlamına gelir.

Bittiğinde, Cadı Renna'yı beklediğiniz Elleh Kilisesi'ne geri dönmeye değer. Size, savaş sırasında ruh küllerini yardımınıza çağırmanıza izin veren Ruh Çağırma Çanı'nı verebilir.

Elden Ring'de ilk seviye atlamak için en iyi istatistikler

Elden Ring'de karakterinizi seviyelendirmek için yeterli sayıda Rün taşımaya başladığınızda, asıl soru onları nerede harcayacağınızdır. Daha sonra saygı gösterebilseniz de, oyuna bir yol bulmanız gerekecek - bu nedenle istatistiklerin ilk olarak nereye tahsis edileceğine karar vermek yine de dikkatlice düşünmeye değer.

Elden Ring'de nasıl seviye atlanır ve ilk seviye atlamak için en iyi istatistikler

İlk olarak seviyelendirmek için en iyi istatistikler, hedeflerinize bağlıdır - özellikle oyunun başlarında - bu yüzden öncelik vermeniz gerekenlerle ilgili önerilerimiz:
  • Vigor ve Endurance , istatistikler, sırasıyla HP ve dayanıklılık seviyeleri açısından ekmek ve tereyağınızdır. Bunların ikisi de savaşta size çok yardımcı olacak; Ne kadar çok HP'niz varsa, ölmeden o kadar fazla saldırıya dayanabilirsiniz, daha fazla dayanıklılık ise yorulmadan veya savunmasız olmadan daha fazla koşabilir ve blok yapabilirsiniz.
  • Güç ve Beceri , yakın dövüş yapıları için kullanışlıdır. Her ikisi de çeşitli silahlar için gereksinimlerdir - örneğin, erken oyundaki en iyi silah önerimiz olan Twinblade, her başlangıç ​​sınıfı için menzil dışında olan 18'lik bir Beceri gereksinimine sahiptir. Bu arada güç, Rünlerinizi nereye harcayacağınız konusunda sıkışıp kalırsanız seviye atlamak için başka bir iyi stattır - esasen yakın dövüş silahlarınızın daha fazla hasar vermesine izin verir.
  • Zeka , büyüler ve sihir için faydalıdır. Başlangıç ​​sınıflarının büyük çoğunluğu için, büyücülük için bir asa bulmak hemen kolay olmadığı için , başlangıçta bununla ilgilenmemelisiniz . Bu arada Astrologer sınıfı için, daha fazla büyüye erişmek ve sahip olduklarınızın hasarını artırmak için bunu seviyelendirmek çok önemlidir. Dexterity'de olduğu gibi, Faith ve Arcane genellikle belirli büyüler veya büyüler için gerekliliklerdir.
Sonuç olarak, büyü yapabilen ve kılıçla sertçe vurabilen çok yönlü bir karakter oluşturmak istiyorsanız, bunu yapabileceğinizi bilin. Avantajları olarak yalnızca belirli bir yapıya yatırım yapmak, elbette ve seviyeniz ne kadar yüksek olursa, bir stat puanını artırmak için Rün maliyeti o kadar yüksek olur - ancak isterseniz cüret edebileceğinizi bilin.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top