Elden Ring'de Malformed Dragon zırh seti nasıl alınır?

 Elden Ring'de Malformed Dragon zırh seti nasıl alınır?

Elden Ring'de Malformed Dragon zırh seti nasıl alınır?


Elden Ring , bir oyuncunun hayal edebileceği herhangi bir oyun stiline izin verecek kadar çeşitliliğe sahiptir. Oyun, önceki tüm SoulsBorne oyunlarından daha fazla seçenek sunuyor ve her oyuncunun radikal bir şekilde benzersiz bir deneyimi var.


Kötü Biçimlendirilmiş Ejderha Zırh Seti, biraz daha doğal bir Ornstein'a benzeyen bronz renkli skaladan oluşan ağır bir takımdır. Dört parçalı takım, temel güçlere ve büyü saldırılarına karşı en iyi korumanın bir kısmını sağlar.

Elden Ring'de Hatalı Biçimlendirilmiş Ejderha Zırh Setini Bulma

Bu zırhı kazanmak için, Elden Ring oyuncularının şu anda onu giyen Draconic Tree Sentinel'i yenmesi gerekiyor. Düşman iki yerde görünür, ancak yalnızca Crumbling Farum Azula'da bulunan kişi zırhı düşürür.

Crumbling Farum Azula'ya ulaşmak zorlu bir iştir ve bu ancak oyunun makul bir şekilde sonlarında kullanılabilir. Küçük alan Legacy Dungeon'dır. Oyuncular buna yalnızca konuşma yoluyla erişebilir.

Melina'yı Giants Ocağı'ndaki Grace Sitesinde bulun. Onunla konuştuktan sonra, oyuncunun karakteri uykuya dalar ve Crumbling Farum Azula'da yeniden uyanır.

Bir kez orada, oyuncular birden fazla kapı ve onları koruyan düşmanlarla savaşmak zorunda kalacaklar. Ejderha Ağacı Nöbetçisi, son kapılardan birini korur ancak güvenle önlenebilir.

Draconic Tree Sentinel ile Dövüşmek , Capital Outskirts'teki düşmanın patron dövüşü versiyonuna çok benzer . Büyük bir topuzla saldırır ve çok fazla hasar verecek şimşekler çağırır. Onu savaşta yenmek, Bozuk Biçimli Ejderha Seti verecektir.

Hatalı Biçimlendirilmiş Ejderha Seti ne kadar iyi?

Elden Ring'de çok sayıda zırh seti var, ancak Malformed Dragon Set'i öne çıkaran birkaç şey var. Zırhın mükemmel estetik sunumu, çekiciliğinin yalnızca bir parçasıdır.

Takım ağır bir settir, bu nedenle oyuncunun karakterinin manevra kabiliyetini etkileyerek yuvarlanmasını veya etkili bir şekilde koşmasını zorlaştırır. 38 Ağırlıkta, kesinlikle daha ağır zırh setleri var, ancak bu, oyuncu hızında bir düşüş olacak.

Hareket hızındaki eksikliğini dirençleri ile kapatıyor. Takım, piercinglere, kesiklere ve darbelere karşı büyük bir fiziksel dirence sahiptir. Büyüye karşı direnci çok yüksek değil ama sağlam.

Malformed Dragon Set'in en etkileyici yanı, Bağışıklığı ve Sağlamlığıdır. Sırasıyla 135 ve 181'de zehir, yanık, kanama ve donma bu zırh takımı için sorun olmayacak. Belirli patronlara ve düşman türlerine karşı bu, zorluğu ortadan kaldırır.

Elden Ring oyuncuları, kendilerini herhangi bir zırh takımına göre inşa etme seçeneğine sahiptir. Oyuncular, tılsımlar, silahlar, büyücülük ve ekipman ile herhangi bir seti kendileri için çalıştırabilir.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top