Elden Ring Çağırma Havuzları ve MP eşyaları nasıl kullanılır?

 Elden Ring Çağırma Havuzları ve MP eşyaları nasıl kullanılır?

Elden Ring Çağırma Havuzları ve MP eşyaları nasıl kullanılır?

Elden Ring'in devasa açık dünyası, çivi gibi sert patronlar, rastgele karşılaşmalar ve "Sen öldün" mesajını ve ardından gelen kaçınılmaz yükleme ekranını izlemenize neden olacak tuzaklarla dolu. Bu nedenle birçok oyuncu olabilecekleri en iyi Tarnished olmak için biraz yardım ister; burada Summoning Pools ve Elden Ring'in benzersiz çok oyunculu modu devreye girer.

Bu Elden Ring Çağırma Havuzları kılavuzunda, nasıl çalıştıklarını, nasıl etkinleştirileceğini ve oyuncuların bilmesi gereken önemli ilgili öğeleri açıklıyoruz.

Elden Ring'de Çağırma Havuzları nasıl çalışır?

Öncelikle, oyuncuların Elden Ring'de diğerlerini çağıramamasına neden olan bazı sunucu sorunları oldu, ancak yazı yazılırken her şey yolunda ve güzeldir.

Elden Ring Çağırma Havuzları ve MP eşyaları nasıl kullanılır?

Hayatınızı biraz daha kolaylaştırmak için veya başka bir Tarnished in Elden Ring'in yanında zorlu bir patrona karşı ölmek istiyorsanız, Çağırma Havuzlarının nasıl çalıştığını bilmeniz gerekecek.

Boss dövüşlerinden önce, Sites of Grace'in yakınında ve hatta açık dünya patronlarının yakınında olduğu gibi önemli olan hemen hemen her yerde çeşitli çağırma havuzları vardır.

Elden Ring'de bir Çağırma Havuzunu etkinleştirmek için oyuncuların küçük, gri Effigie'lerle etkileşime girmesi gerekecek.

Etkinleştirildiğinde, diğer Tarnished'in çağrılması uygun hale gelir.

Elden Ring Çağırma Havuzları ve MP eşyaları nasıl kullanılır?

Aktif bir Çağrı Havuzu ile oyuncular en fazla üç arkadaş davet edebilir veya rastgele yabancıları çağırabilir. Altın işaretler bir kooperatif oyuncusunu çağırırken, kırmızı işaretler bir düşman oyuncuyu ölümüne savaşması için çağırır.

Daha da önemlisi, oyuncular çevrimdışı oynasalar ve kooperatifle ilgilenmeseler bile Elden Ring'de her zaman Summoning Pools'u etkinleştirmelidir. Bunun nedeni, NPC çağrılarının yalnızca o alanda bir Çağırma Havuzu etkinleştirildiğinde ortaya çıkmasıdır. Effigy ile etkileşime girmedikçe Spirit Calling Bell'i kullanarak da Ruh çağıramazsınız .

Çağırma Havuzlarında Elden Ring çok oyunculu öğeleri

Elden Ring Çağırma Havuzları ve MP eşyaları nasıl kullanılır?

Elden Ring'de bir Çağırma Havuzunu etkinleştirdikten sonra, yalnızca bir NPC çağırmak için bir işaret görebilirsiniz. Diğer oyuncuları görmek için Tüccar Kale'den 1000 Rün karşılığında satın alınabilen veya iki Erdleaf Çiçeği kullanılarak üretilebilen bir Furlcalling Finger Remedy'e ihtiyacınız olacak .

Bir kez tüketildiğinde, diğer oyuncuların çağrı işaretlerini görebilirsiniz. Ancak ölürseniz, oyuncuları çağırmak için bir tane daha tüketmeniz gerekecektir.

Oyuncuların Çağırma Havuzlarında kullanabileceği diğer Elden Ring çok oyunculu öğelerinin listesine ve açıklamasına aşağıdan göz atın.
  • Küçük Altın Effigy - İşaretinizi Çağrıya gönderir
  • Küçük Kırmızı Effigy - Bir Çağrı Havuzuna bir PvP işareti gönderir.
  • Küçük Altın Effigy - Bir Çağrı Havuzuna bir PvE işbirliği işareti gönderin. (Başkalarının sizi çağırmasına izin verir!)
  • Tarnished's Furled Finger - Oyunun başında bulunan bir kooperatif işareti oluşturmak için kullanılır.
  • Finger Severer - Bir oyuncuyu veya kendinizi evinize (dünyanıza) gönderir.
  • Festering Bloody Finger - Başka bir oyuncunun dünyasını istila etmek için kullanılır.
  • Duelist's Furled Finger - PvP için kırmızı bir çağrı işareti oluşturur.\
  • Tarnished'in Büyümüş Parmağı - Başkalarına mesaj yazmak için kullanılır . Her yerde kullanılabilir.
  • Bloody Finger - Başka bir oyuncunun dünyasını istila edin ve ölümüne savaşın.
  • Alaycının Dili - Cazibesi dünyanızı işgal ediyor.
İşte karşınızda, Elden Ring'deki Çağırma Havuzları için bir rehber ve Lands Between'e yolculuğunuzu biraz daha kolaylaştırabilecek ilgili önemli öğeler.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top