COD Mobile Sezon 3'ün çıkış tarihi nedir?

COD Mobile Sezon 3'ün çıkış tarihi nedir?

COD Mobile Sezon 3'ün çıkış tarihi nedir?

COD Mobile Sezon 2 sona eriyor, bu da Sezon 3'ün başlangıcının yakında geleceği anlamına geliyor.

Call of Duty'nin mobil versiyonunda her yeni sezonla birlikte oyuna yeni haritalar, modlar, etkinlikler ve çok daha fazla içerik eklenecek. Bu yeni özellikler şu anda beta test döneminde.

2. Sezon sona erdiğinde ve 3. Sezon başladığında, beta test dönemi sona erecek ve tüm yeni içerikler eklenecektir. Oyuncular bu güncellemenin 31 Mart 2022'de gerçekleşmesini bekleyebilirler.

COD Mobile Sezon 3, 31 Mart 2022'de başlayacak

Activision veya TiMi Studio Group'tan kaynaklanan herhangi bir aksilik veya gecikme dışında, COD Mobile Sezon 3, Sezon 2 sona erdikten hemen sonra gelmelidir. Oyuncular bunun ne zaman olacağını Battle Pass geri sayımı aracılığıyla görebilirler.

Sezon 3 yaması, büyük olasılıkla yeni sezona kadar olan günlerde indirilebilir olacaktır. Bu, herkesin aynı anda dalmaya çalıştığı sorunları veya sunucunun aşırı yüklenmesini önleyecektir.

Activision, yeni güncelleme yayınlandığında tetiği çekebilir ve içeriği oyuna uygulayabilir. Bu, geliştiricilerin ve yayıncıların bir süredir kullandığı bir stratejidir.

COD Mobile Sezon 3'teki yenilikler neler?

Yeni sezon geldiğinde oyuncular bazı özelliklerin doğrudan Call of Duty oyunlarının ana serisinden alınmasını bekleyebilirler. Norm olduğu gibi, haritalar, silahlar, yeni bir Savaş Bileti ve yeni modlar eklenecek.

Mobil oyunun hayranları şunları bekleyebilir:

  • Gammon Bombası (Ölümcül)
  • Uydu (Harita)
  • Miami Strike (Harita)
  • Kara Savaşı (Mod)
  • MAC-10 (Silah)
  • Koshka Keskin Nişancı Tüfeği (Silah)
  • Kali Çubukları (Silah)
  • Reaktör Çekirdeği (Operatör Becerisi)
Silahlar ve beceriler söz konusu olduğunda, hiç kimse Sezon 3'te hepsinin eklenip eklenmeyeceğinden emin değil . Bazen oyunun dosyalarına silahlar eklenir ancak daha sonraki bir sezona kadar gelmez.

Ayrıca, gelecek yeni öğelerden herhangi birinin Battle Pass'ta premium veya ücretsiz ödül olarak yer alıp almayacağı da bilinmiyor. 31 Mart 2022'de sezon başladığında oyun içi mağazadan satın almaları gerekebilir.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top