Elden Ring - Alexander Ironfist'i nerede bulabilir ve görevleri tamamlayabilirim

Alexander Ironfist, Elden Ring'deki ilk ve en önemli arkadaştır. Sonunda büyük bir ödülle oyundaki en uzun görev zincirlerinden birini verir. Görev zincirini tamamlamak sizi Elden Ring'in sonuna götürecek; Yenilmeniz gerekmeyen tek patronlar Maliket ve Leindell'deki son dövüşler.

Elden Ring - Alexander Ironfist'i nerede bulabilir ve görevleri tamamlayabilirim

NPC Alexander Ironfist'i aramak için Elden Ring dünyasını dolaşmaya hazırsanız, işte onun görev serisini tamamlama hakkında bilmeniz gereken her şey.Alexander Iron Fist görevlerinin geçişi

Böylece, Alexander'ın Elden Ring'deki görevlerini tamamlamanın tüm yolu 8 aşamadan oluşacaktır. Her birine bir göz atalım.

Not: Okumayı sevmiyorsanız veya bir yerde takılıp kaldıysanız, kılavuzun en altına gidin ve Alexander Iron Fist'in tüm görevlerini tamamlamak için tavsiyelerin verildiği video kılavuzuna bakın.

Limgrave'de Ücretsiz Alexander Ironfist 

İlk olarak, bölgenin iki yarısını birbirine bağlayan Saintsbridge'in batısındaki bir tepede Limgrave'de Alexander Ironfist ile karşılaşacaksınız.

Köprünün batı tarafında kalın, İskender'in çığlığını duyacaksınız . Atına atla ve tepeye atla.

Iron Fist Alexander bir deliğe sıkışacak. Onu dışarı itmek için sırtına iki yüklü ağır saldırı yapın. Size teşekkür edecek, size bir parça Yüce Et verecek ve doğuda Caelid'deki dövüş festivaline gittiğini söyleyecek. Evet, Starscourge Radan ile savaşacak.

Radan'ın Starscourge'unu yenin ve Alexander ile konuşunRadan'ın Starscourge'unu almaya hazır olana kadar devam edin. Yenildiğinde, Alexander Ironfist Grace Place'in doğusundaki cesetlerin etrafında balık tutacak. Onunla konuşun ve tüm diyaloglarını tamamlayın, o da çok batıya, Lyurnia Gölü'ne gidecek.

Doğu Liurnia Gölü'nde Ücretsiz Alexander Ironfist Lyurnia Gölü'nün güneyinde ve Karia Eğitim Salonu'nun güneyinde yine çukura düşen Alexander Ironfist'i bulacaksınız.

Bu sefer onu çukurdan çıkaramayacaksınız, çünkü Radan'la savaşırken aldığı hasar tüm süreci pratik olmayan hale getiriyor - ölecek. Vurmak yerine yüzünü yağla kapatmalısın. Siofra Nehri üzerindeki Göçebe Tüccarı'ndan satın alabileceğiniz Yağ Kapları yapmak için Göçebe Savaşçı Yemek Kitabına [17] ihtiyacınız olacak .

Yağlı kaplar hazırladıktan sonra, bunlardan biriyle Alexander'a vurun ve ardından ona arkadan vurun. Çukurdan canlı çıkacak ve gemisini güçlendirmek için bir yere gittiğinden bahseden ek bir diyaloga sahip olacak.

Gelmir Dağı'ndaki Magma Gölü'nde Alexander Ironfist ile tanışın


Kaynar Nehir'in Sonu'nun Azur Kuyruklu Yıldızı'na giden yolu boyunca, içinde Magma Yılanı bulunan büyük bir magma gölü vardır. Oradaki patronu henüz öldürmediyseniz, yapın ve ardından bu konuma tekrar girin. Alexander çok erkeksi bir homurtuya girecek.


Onunla bunun hakkında konuş ve sana kafana takman için bir sürahi verecek. Daha sonra tekrar doğuya, Ateş Devi konumuna doğru gittiğini söyleyecek.


Ateş Devi ile savaşmak için Alexander Ironfist'i çağırın (Opsiyonel)
To Top