Elden Ring: Arcane Build için En İyi ARC Silahları

 Elden Ring: Arcane Build için En İyi ARC Silahları

Elden Ring: Arcane Build için En İyi ARC Silahları

Elden Ring'deki kanama oluşumuna yardımcı olacak en iyi Arcane silahlarını mı arıyorsunuz? İşte oyuncuların oyunun ortasındaki patronları bile alt etmelerine yardımcı olacak en iyi ARC ölçeklendirme silahları.

Arcane yapıları iki şey için harikadır. Kanama hasarı vermek ve oyuncuların keşiflerini artırmalarına yardımcı olmak. Ayrıca oyundaki bazı güçlü okült büyülere erişmenizi sağlar, ancak kan kaybına neden olabilecek bir silahınız olduğunda parlamaya başlar.

Ancak bu, iki ucu keskin bir kılıç gibi gelebilir, çünkü kan gerektiren çoğu yetenek, silahınıza bağlı olarak sağlığınızı biraz bozar.

Hazır olduğunuzda, sonraki birkaç silah, Arcane yapınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı garanti edecektir. Bunlar, Arcane ile ölçeklenen Elden Ring'deki en iyi silahlardır.
 attığınızdan emin olun.

Arcane Elden Ring'de Ne Yapıyor?

Arcane, Elden Ring'deki karakterinizi etkileyen sekiz Nitelikten biridir. Bu Nitelik, Keşif durumunu doğrudan etkiler.

Keşif, mağlup edilen düşmanlardan eşya alma olasılığıdır.

Ayrıca bu Nitelik aynı zamanda kutsal savunmayı ve canlılığı da doğrudan etkiler. Bazı büyüler ve büyüler de bu Nitelikten etkilenir.

Elden Ring: Arcane Build için En İyi ARC Silahları

Elden Ring'de İyi ARC Silah Seçenekleri

Bir Arcane yapısı kullanmak istiyorsanız, bu silahları envanterinizde bulundurmak isteyeceksiniz!

kanlı sarmal

Bloody Helice, oyuncuların düşmanları hızlı ardışık vuruşlarla vurmak için kullanabilecekleri ağır bir itme kılıcıdır ve bu büyük hasar verir. Bu, oyuncuların düşmanlara kan kaybetmesini kolaylaştırır ve bu da büyük hasar verir.

Özel yeteneği Dynast's Finesse, oyuncuların hızlı bir şekilde kaçmasına ve saldırmasına ve güçlü bir hamle saldırısı ile takip etmesine olanak tanır. Oyuncular hamleden sonra ağır bir saldırı yaparsa, bunu bir süpürme hareketi ile takip edeceklerdir.

Elden Ring: Arcane Build için En İyi ARC Silahları

Kanlı Helis'i bulmak oldukça basittir ancak oyuncuların bir mini patronu alt etmesini gerektirir. Yeraltına çıkan bir dizi merdiven bulacağınız Writheblood Harabeleri'ne gidin.

Burada Sanguine Noble'ı yenmeniz gerekecek. Onu yendikten sonra, Bloody Helice'nin bekleyeceği bir sandığı ortaya çıkarmak için arkasındaki kapıyı açabileceksiniz.

Elden Ring: Arcane Build için En İyi ARC Silahları

Eleonora'nın Poleblade'i

Eleonora'nın Poleblade'i, oyuncuların rakiplerinin etrafında kolayca dans etmelerini sağlayan hızlı ama ölümcül bir silahtır. Aynı zamanda, saniyeler içinde birden fazla isabet alma yeteneği ile birleştiğinde, düşmanlara karşı oldukça ölümcül olan kan kaybına neden olur.

Özel yeteneği Bloodblade Dance, kılıcı kana bulayacak ve rakiplerine doğru hızla dönen bir saldırı dalgası başlatacak.

Elden Ring: Arcane Build için En İyi ARC Silahları

Eleonora'nın Poleblade'ini bulmak, oyuncuların Kanlı Parmak Avcısı Yura'nın görev dizisinde ilerlemelerini gerektirecek. Onu ilk önce bu listeden başka bir silah alırken bulacaksınız, Reduvia.
  • Bu ilk savaş bittiğinde, vadinin aşağısında onunla konuşman gerekecek.
  • Onunla konuştuktan sonra onu bir kez daha Raya Lucaria Ana Kapısı'nın kuzeyinde, köprüde bulabilirsiniz.
  • Savaşta ona yardım edin ve onunla bir kez daha konuşun. Buradan son varış noktası olan İkinci Marika Kilisesi'ne gidebilirsiniz.
Burada Yura ile son bir kez konuştuktan sonra Bloody Finger Eleonora ile savaşacaksınız. Onu yenin ve Poleblade ile ödüllendirileceksiniz.

Elden Ring: Arcane Build için En İyi ARC Silahları

Reduvia

Reduvia, oyunun başlarında bulabileceğiniz mükemmel bir hançerdir ve bu da onu Arcane'in erken dönem yapıları için en erişilebilir silahlardan biri yapar. Hızlı bir oranda büyük hasar verebilen hafif bir silahtır.

Tek dezavantajı kısa menzilli olmasıdır, ancak özel becerisi bunu telafi eder. Reduvia Blood Blade ile oyuncular düşmanlarına hasar ve kan kaybına neden olan bir kan dalgası gönderebilirler. Sadece dikkatli olun çünkü her kullanımda sağlığınıza zarar verir.

Elden Ring: Arcane Build için En İyi ARC Silahları

Oyuncular, başlangıç ​​alanı Limgrave'de Reduvia'yı bulabilecekler. Göle doğru ilerleyin ve kuzeye dağ geçidine doğru ilerleyin. Sonunda, Bloody Finger Nerijus'un sizi istila ettiğini söyleyen bir mesaj görmelisiniz.

Neyse ki aynı zamanda Kan Parmak Avcısı Yura yardımınıza gelecek ve otomatik olarak görev serisine başlayacaktır. Nerijus'u yen ve Reduvia senin olacak.

Elden Ring: Arcane Build için En İyi ARC Silahları

Kan Nehirleri

Kan Nehirleri katana muhtemelen Arcane kullanıcılarının Elden Ring'de bulacağı en güçlü silahlardan biridir. Lands Between'in oyun sonlarında mevcut olduğundan , bu yolculuğa çıkmadan önce düzgün bir şekilde seviye atladığınızdan emin olun .

Bu silahı diğerlerinden ayıran şey, özel yeteneği Corpse Piler'dır. Corpse Piler, oyuncuların, özellikle de bu silahın pasif kan kaybı kabiliyetini düşündüğünüzde, bir düşmanın sağlığını hızla düşürecek kanla ıslanmış bir saldırı telaşı salmasına izin verir.

Elden Ring: Arcane Build için En İyi ARC Silahları

Oyuncular, oyun sonu alanı olan Mountaintop of the Giants'ın kilidini açtıktan sonra onu bulacaklar. Giant's Gravepost'un güneyindeki Repose Kilisesi'ne gidin.

Kan emdirilmiş silahların çoğu gibi, Rivers of Blood da Bloody Finger Okina tarafından korunacak. Bu patronu yen ve Kan Nehirleri senin olacak.

Elden Ring: Arcane Build için En İyi ARC Silahları

İdeal birincil Arcane silahınızı bulduktan sonra , yapınızı tamamlayacak mükemmel tılsımı aramaya başlamak isteyebilirsiniz.

Ve Arcane'den memnun değilseniz ama zaten geri dönemeyecek kadar seviye atlamışsanız, panik yapmayın. Oyuncular karakterlerini yeniden belirleyebilirler .

Doğru Ash of War ile birleştirilirse daha basit silahlardan bazıları da kullanılabilir. Arcane yapıları için Seppuko Ash of War gitmenin yolu olabilir.

Yorumlar

TechGameX Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski