Elden Ring Büyücü Sellen Görevi Nasıl Tamamlanır?

Elden Ring Büyücü Sellen Görevi Nasıl Tamamlanır?

Elden Ring Büyücü Sellen Görevi Nasıl Tamamlanır?

Büyücü Sellen, Elden Ring'de tamamlamanız gereken bir yan görevi olan karşılaşacağınız birçok NPC'den biridir. Elden Ring rehberimizin bu bölümünde, bu NPC'yi nerede bulacağınız, görev serisine nasıl başlayacağınız ve seçimlerinizin sonuçlarıyla ilgili ayrıntıları bulacaksınız.

Büyücü Sellen Nerede Bulunur?

Büyücü Sellen başlangıçta Limgrave'deki Waypoint Harabeleri'nde bulunabilir. Yeraltındaki odasına (ve ona) erişmek için bir Kabak Kafa patronuyla savaşmanız gerekecek.

Büyücü Sellen'in Görev Dizisi Nasıl Tamamlanır?

Sellen'ın görev serisinin ortaya çıkması biraz zaman alabilir. Witchbane Harabeleri'nde duvara zincirlenmiş Sellen'a benzeyen birini fark etmiş olabilirsiniz. Ve Seluvis Questline'ı takip ediyorsanız, Ranni 's Rise yakınlarında, hareketsiz bir Sellen'ın bulunduğu gizli bir yeraltı odası olduğunu görmüşsünüzdür. Bu, Waypoint Harabeleri'ndeki odasına benzeyen, odanın arkasındaki hayali bir duvarın arkasında.

Gelmir Dağı'na ulaştıysanız, Sellen'in görev serisi ilerlemeye başlar. Münzevi Köyü'nün hemen yanında, İlkel Büyücü Azur adında bir Lütuf Alanı olan bir köprü var. Burada, size Azur'un Kuyruklu Yıldızını verecek olan Azur ile konuşabileceksiniz. Sellen'e dönün ve "Azur'un büyüsünü göster"i seçin.

Azur, Sellen'in ilk öğretmeniydi ve sana kuyruklu yıldızı vermesi için sende bir şeyler görmesi gerektiğini söylüyor. Sellen'a basıp hikayesini anlatmasını isteyebilirsiniz. Raya Lucaria Akademisi'nden nasıl sürgün edildiğini anlatıyor ve ilkel akımın parıltılı taş hikayesine yardım etmenizi istiyor.

"Birlikte yolculuk yapalım" veya "bunu bir düşüneyim"i seçebilirsiniz. Sellen ile yolculuğa çıkmayı seçerseniz, bir iyilik isteyebilirsiniz. Sellen sizden Usta Lusat'ı bulmanızı isteyecek ve size Sellian Selbreaker'ı verecek.

Onunla daha fazla konuşabilir, Lusat hakkında bir ipucu isteyebilirsiniz. Büyücülük Kasabası, Sellia'daki evine döndüğünü size söyleyecektir.

Sellia'da

Lusat'ı bulmak için, Büyücülük Kasabası olan Sellia'ya ve özellikle Sellia Sığınağı'na gitmelisin. Bu, Caelid'deki Fort Faroth'un hemen güneybatısında hayali bir duvar gizli. İçeri girin, kuzeybatı kesimde başka bir gizli bölüm var.

Mağaraya devam edin ve kristallerin üzerine inin, ardından en alta kadar. Üzerinde mühür bulunan kuzeybatıdaki kapıyı bulun. Burada kilidini açmak için Sellian Mühür Kırıcı'yı kullanacaksınız.

Odanın sonuna git ve Lusat ile konuş. Harabe Yıldızlarını alacaksınız. Grace Sitesine geri dönmek için kristalleri kullanın ve geldiğiniz su kütlesindeki örümcek benzeri yaratığı öldürün. Burada sizi kristallerle dolu odaya geri götürecek bir yol var, o zaman sadece Lütuf Alanına giden lineer yolu izlemeniz gerekiyor.

Dışarı çıktığınızda Waypoint Harabelerine geri dönün.

Sellen ile konuş

Büyücü Sellen ile konuşurken Lusat'ın konumundan bahsetme seçeneğini seçin. Karşılığında sana biraz Yıldız Işığı Parçası verecek. Daha sonra Lusat ve Azur'un cesetlerinin Akademi'ye geri alınması gerektiğini söylüyor ve "Keşke o prangaları çözebilseydim" diyor.

Yorumlar

TechGameX Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski