Elden Ring En Hızlı Speedrun Dünya Rekoru

 Elden Ring En Hızlı Speedrun Dünya Rekoru

Elden Ring En Hızlı Speedrun Dünya Rekoru

Elden Ring, Speedrun Dünya Rekorunu tamamen yeni bir rota kullanarak Distortion 2 ile kırdı.

Tüm zamanların en iyi oyunu olarak etiketlenmesine rağmen , Elden Ring hazırlıksızlar için yorucu ve cezalandırıcı olabilir.

Ancak bu, oyuncuların rota bulmasını ve inanılmaz hızlanma süreleri belirlemesini engellemedi.

Distortion 2'nin bu en son speedrun'ı, şu anki speedrun Dünya Rekoru sahibidir. Yani, Elden Ring Storyline'ı tamamlayan en hızlı kişidir.

Elden Ring Distortion 2 HERHANGİ BİR Speedrun Dünya Rekoru Zamanı

Distortion 2 şu anda 28:59'luk derecesiyle Elden Ring HERHANGİ bir yüzde En Hızlı Hız Koşusu Dünya Rekorunu elinde tutuyor.

Elden Ring En Hızlı Speedrun Dünya Rekoru

Bu, Distortion 2'nin sona erdiği ve Elden Ring'i 30 dakikadan kısa sürede tamamladığı anlamına gelir. Bunu Elden Ring tarihindeki ilk 30 dakikalık alt koşu yapmak.

Daha dün, Distortion 2 33:55'lik bir zaman aldı ve şimdi sadece bir gün sonra, o zamanı 5 dakikadan fazla geçmeyi başardı.

ANY%, oyuncuların oyunun sonuna ulaşmak için gerekli tüm araçları kullanmalarına izin veren bir tür hız koşusu. Oyuncuların bunu başarmak için kullandıkları istismarlardan biri yanlış yönlendirmedir.

Yanlış çarpıtma ile oyuncular aslında oyunu oyunun farklı alanlarında yeniden doğmaları için kandırıyorlar. Distortion 2, düşme hasarını engellemek için düşman saldırılarını da kullanır.

Distortion 2 şu anda tepeye sahip olabilir, ancak LilAggy çok geride değil. LilAggy, Elden Ring'de 60 dakikanın altında bir hız koşusunu kaydeden ilk kişiydi.
To Top