Elden Ring Game Kayıt Dosyası (%100 Tamamlandı) – Şimdi İndirin

 Elden Ring Game Kayıt Dosyası (%100 Tamamlandı) – Şimdi İndirin

Elden Ring Game Kayıt Dosyası (%100 Tamamlandı) – Şimdi İndirin

Elden Ring, FromSoftware'in ilerlemek için çok fazla beceri ve kararlılık gerektiren en yeni oyunudur. Bununla birlikte, size yardımcı olmak için %100 kaydetme oyununun tamamına sahibiz. Oyunda keşfedilecek çok fazla içerik bulunduğundan oyunu tasarlandığı gibi oynamanızı öneririz.

Elden Ring'in zorlu başlangıcını atlamak ve doğrudan Elden Lord olduğunuz ana geçmek istiyorsanız, bu %100 dosyayı hemen indirin. Bu Elden Ring kaydetme dosyası, tamamlanmış bir oyunla ileriye atlamanıza ve emrinizde olan tonlarca Rün ile dünyayı keşfetmenize izin verecek.

Elden Ring Oyunu Kaydetme Dosyasını İndirin (%100 Tamamlandı)

Elden Ring için %100 tamamlanmış dosyayı indirmek, kelimenin tam anlamıyla bir düğmeye basmak kadar basittir. Bu dosya, oyunun sunduğu tüm yükseltmelerin kilidini açar. Başlamak için aşağıdaki düğmeye tıklayarak dosyayı indirin ve dosyayı içe aktarın.

Elden Ring'i %100 Kaydet Dosyasını İndir

Elden Ring Kayıt Dosyası Nasıl İçe Aktarılır

Save dosyasını indirmeyi bitirdikten sonra yapmanız gerekenler:
  • Oyun kaydetme dosyasını indirin
  • .7z arşivinden çıkarın
  • Kaydetme dosyasını olası oyun kaydetme konumuna kopyalayın
Oyun kaydetme dosyası % AppData%\EldenRing (C:\Users\<User-Profile>\AppData\Roaming\EldenRing) konumunda bulunabilir.

Acil bir durumda önceden kaydedilmiş dosyalarınızı yedekleyin ve herhangi bir sorun yaşarsanız oyunu en son sürüme güncellediğinizden emin olun. Ayrıca, bu kaydetme dosyasını kullanıyorsanız çevrimdışı oynamanız gerektiğini unutmayın. Bu, karakterinizi yükseltmek için size çok sayıda Rün veren bir istismar olduğu için çevrimiçi oynamaya çalışırsanız yasaklanabilirsiniz.

Elden Ring için %100 tamamlanmış kaydetme oyununun keyfini çıkarıyor musunuz? Herhangi bir nedenle bu dosyayı oyununuzda uygulayamıyorsanız, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin. Ayrıca şu ana kadar oyun hakkındaki düşüncelerinizi de öğrenmek isteriz.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top