Elden Ring: Glintstone Anahtarı nasıl elde edilir?

Elden Ring: Glintstone Anahtarı nasıl elde edilir?

Elden Ring: Glintstone Anahtarı nasıl elde edilir?

Elden Ring'in ikinci büyük Miras Zindanı olan Raya Lucaria Akademisi, özellikle bir büyücüyseniz, faydalı sarf malzemeleri, bol miktarda rün ve değerli silahlar ve büyülerle ağzına kadar dolu büyüleyici bir yerdir . Ancak, ilerlemenizi engelleyen sihirli bir bariyer nedeniyle akademiye ilk ulaştığınızda akademiye giremezsiniz. Bu bariyeri silahlarınız veya büyülerinizden herhangi biriyle delmenin bir yolu yok; tek yol özel bir Parıltı Taşı Anahtarıdır. Bariyerin yanında bulunan küçük bir harita parçası, bariyerin nerede bulunacağına dair iyi bir ipucu verse de, anahtarın yerini bulmak hala zor.

Glintstone Anahtarını nerede bulacağınızdan emin değilseniz endişelenmeyin. Nerede olduğu ve onu elde etmeye çalıştığınızda hangi potansiyel tehditlerle karşılaşmanız gerektiği de dahil olmak üzere, hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatan küçük bir rehber hazırladık.

Elden Ring: Glintstone Anahtar konumu ve nasıl edinilir?

Elden Ring: Glintstone Anahtarı nasıl elde edilir?

Elden Ring , Glintstone Anahtarını alma sürecini çok net hale getirmese de, yapması oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken Raya Lucaria Akademisi'nin batısındaki küçük adaya seyahat etmek . Orada, büyük mavi çiçeklerden oluşan bir yatakta yerde uyuyan Glintstone Dragon Smarag miniboss'unu bulacaksınız. Glintstone  Anahtarını almak için bu patronla savaşmak zorunda değilsin, ama onun etrafında koşman ve arkasındaki cesetten Parıltı Taşı Anahtarını alman gerekiyor .

Anahtara sahip olduğunuzda, ya kalıp onunla savaşmayı ya da menzilinden kaçmayı seçebilirsiniz. Eğer kaçacaksanız, yaya olarak sizden çok daha hızlı olduğu için bineğiniz Torrent'i kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Glintstone  Anahtarını aldıktan sonra Smarag'a karşı ölseniz bile, envanterinizde kalacağını unutmayın - geri dönüp anahtarı tekrar almanıza gerek yoktur.

Elden Ring sonunda burada ve Xbox Series X|S, Xbox One, PS5, PS4 ve PC'de 60 $ karşılığında mevcut. Zorlu RPG'lerin hayranıysanız, şu anda oynayabileceğiniz en iyi Xbox oyunlarından biridir ve şiddetle tavsiye ederiz.

Yorumlar

TechGameX Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski