Elden Ring: Görevler Nasıl Takip Edilir?

Elden Ring: Görevler Nasıl Takip Edilir?

Elden Ring: Görevler Nasıl Takip Edilir?

Elden Ring, açık bir dünyaya sahip devasa Souls benzeri bir oyundur. Bir ana hikayenin yanı sıra birçok yan ve isteğe bağlı aktivite var. Peki Elden Ring'deki görevleri nasıl takip ediyorsunuz?

Öncelikle, Elden Ring tipik açık dünya oyununuz değil. Haritanın kendisi çok net değil ve belirli bir anda ne yapılması gerektiğine dair pek fazla hatırlatıcı yok.

Üstelik Elden Ring oldukça zor bir oyun. Bir büyücü olarak oynuyorsanız, erken oyun için bu çok güçlü silahı bulmak isteyebilirsiniz.

Elden Ring: Görevler Nasıl Takip Edilir?

Elden Ring'deki Görevleri İzlemenin Tüm Yöntemleri

Ana Görevler ve Patronlar

Ana görev hattı, Elden Ring'de Grace Sitelerinizden giden sarı yollarla vurgulanır. Ayrıca oyundaki tüm Grace Sitelerinin konumlarını burada görebilirsiniz.

Bu sarı çizgi sizi ana hikayenin genel çevresine yönlendirir. Genellikle size oyunun ana patronlarına giden yolu gösterir.

Yan Görevleri İzle

Basitçe söylemek gerekirse, bakabileceğiniz bir görev günlüğü veya günlük yok. Hangi karakterin nerede olduğunu hatırlamanın en iyi yolu bu nedenle kendi notlarınızı almaktır.

Bir şeyleri fiziksel bir not defterine veya dijital bir not defterine not edebilirsiniz. Bazı karakterlerin size önerdiği potansiyel yan aktiviteler hakkında kısa bilgi vermenizi tavsiye ederim.

Görev günlüğünün olmaması, Elden Ring dünyasına daha fazla dalmak için harika bir yoldur. Kişisel olarak en önemli şeyleri telefonumdaki varsayılan not defterime yazıyorum. Not Defteri'ni PC'nizde veya Word'de veya başka herhangi bir dijital metin programında da kullanabilirsiniz.

Bunu biraz daha basit hale getirmenin başka bir yolu var. Mini haritanızda "pulları" kullanabilirsiniz, böylece aşağıdaki resimde gösterildiği gibi sizin için bazı ilgi çekici noktaları vurgular.

Elden Ring: Görevler Nasıl Takip Edilir?

Bu menüyü Xbox'ta X'e , PlayStation'da Kare düğmesine basarak açıyorsunuz. Elden Ring haritasının her alanı içinde bir tür gizem barındırır. Kaleler veya harabeler gibi bazı yerler mini haritanızda bile görünür.

Keşfetmeye zaman ayırdığınızdan emin olun, çünkü ilginç bir karakteri veya öğeyi kaçırabilirsiniz. İşaretçileri kullanın ve not alın, çünkü oyun sizin için görevleri takip etmeyecek.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top