Elden Ring: Herhangi Bir Boss Nasıl Kolayca Öldürülür – Kolay Hile

 Elden Ring: Herhangi Bir Boss Nasıl Kolayca Öldürülür – Kolay Hile

Elden Ring: Herhangi Bir Boss Nasıl Kolayca Öldürülür – Kolay Hile

Elden Ring'de dikkatleri üzerine çeken ve oyuncuların çağrıya izin veren herhangi bir boss dövüşünü kolayca öldürmesine olanak tanıyan yeni bir strateji var.

Elden Ring'in zor bir oyun olduğunu söylemek yetersiz kalır. FromSoftware'in devasa yeni açık dünya unvanı, Souls serisine birçok yeni hayran getiriyor ve herkes bu zorluğun üstesinden gelemez.

Daha deneyimli oyuncular bile Elden Ring'in en zorlu patron dövüşlerine karşı mücadele ederken kesinlikle zorlanıyorlar .

Ancak oyuncuların Elden Ring'de kolay modu açmak için kullandıkları yeni bir numara var - en azından patron dövüşleri için. Unutmayın, bu numara sadece Spirit Ashes'i toplayabildiğiniz patronlarda işe yarar - ama oyunun son patronunda bile işe yarar!

Elden Ring: Herhangi Bir Boss Dövüşünü Kolayca Yenmek

Bir Elden Ring boss dövüşünü kolayca yenmek istiyorsanız, kazanmanıza yardımcı olacak yeni bir strateji var, sorun değil.

İlk önce, Mimic Tear Spirit Ashes'i elinize almanız gerekecek . Oyuncuların Elden Ring'de en iyi Spirit Ash dediği yeni bir çağrı olsa da , Mimic Tear bu stratejinin çalışması için çok önemlidir.

Başlamak için, Liurnia of the Lakes'deki bu konumdaki Frenzied Flame Village'da bulunan Shabriri's Woe adlı bir Tılsım'a ihtiyacınız olacak.

Elden Ring: Herhangi Bir Boss Nasıl Kolayca Öldürülür – Kolay Hile
  • Ayrıca dövüşünüzü kolaylaştırmak için Mimic Tear Spirit Ashes'inizi mümkün olduğunca yükseltmeniz gerekecek . Yükseltmeler için ihtiyacınız olan tüm Eldivenleri buradan kolayca edinebilirsiniz .
  • Shabriri's Woe kullanırken, tüm düşmanlar sizi tüm müttefikleriniz üzerinden hedef alacak. Onu donatın ve patron sisinin içinden geçin.
  • Ardından, tüm ekipman yüklemenizi kopyalayan Mimic Tear'ı hemen çağırın.
  • İyileşin ve Shabriri's Woe'yu kendinizden hızla çıkarın, envanterinde yalnızca öğeyle birlikte Mimic'i bırakın.
  • Ardından, düşman tarafından nadiren saldırıya uğrayacağınız kolay bir Elden Ring boss dövüşünün tadını çıkarın!
  • Elbette Mimik'inizi mümkün olduğunca güçlü hale getirmek önemlidir. Sonunda öldüğünde, sonuçta bir kez daha ana odak noktası olacaksınız.
Patronları çabucak devirmek için kendinizi mümkün olduğunca güçlü hale getirmeniz de önemlidir. Zorlu karşılaşmalar sırasında çılgınca hasar vermek için bu Kan Nehirleri Katanasını kullanın
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top