Elden Ring ilahi kule konumları: Büyük Rünler nasıl uyandırılır?

Elden Ring ilahi kule konumları: Büyük Rünler nasıl uyandırılır?

Elden Ring ilahi kule konumları: Büyük Rünler nasıl uyandırılır?

Yani Elden Ring Great Runes ve Divine Tower konumları hakkında bilgi mi istiyorsunuz? Bu güçlü eşyalar, Yarı Tanrılar olarak da bilinen ana Elden Ring patronları tarafından , onları yendikten sonra düşürülür. Oyuncu için iyi güçlendirmeler sağlarlar, ancak RPG oyununun son alanına erişmek için minimum bir sayıya ihtiyacınız olacağından ana hikayeye de bağlıdırlar.

Özellikle, oyunun sonuna erişebilmek için iki Büyük Rün toplamış ve en az birini uyandırmış olmanız gerekir. Bir Büyük Rünü Uyandırmak, onu donatmanıza ve gücünü kazanmak için Rün Yaylarını kullanmanıza izin verir, ancak bunu yapmak için o rünün İlahi Kulesi'ni aramanız gerekir - bölgede bulunabilecek her Büyük Rün'e özel özel bir konum. rune geldi. Altı yarı tanrı, altı rün anlamına gelir, bu yüzden altı kule aramanız gerekecek.

Büyük Rünler hakkında bildiğimiz her şey için bir rehber derledik - ne yaptıkları, İlahi Kulelerinin nerede olduğu ve kulenin sonuna ulaşmanıza yardımcı olmak için verebileceğimiz ek tavsiyeler.

ELDEN RİNG GREAT RUNES – PATRONLAR VE EFEKTLER

Elden Ring ilahi kule konumları: Büyük Rünler nasıl uyandırılır?

ELDEN RİNG GREAT RUNES NASIL KULLANILIR

Büyük patronlardan birini yendiğinizi, Büyük Rünlerini aldığınızı ve ardından gücünü geri kazandığınızı varsayarsak, onu herhangi bir Grace Sitesi menüsünde (ve sadece bu menü aracılığıyla) donatabilirsiniz. Bir seferde yalnızca bir tanesine sahip olabilirsiniz.

Ancak bir Büyük Rün'ün yeteneğini gerçekten kullanmak için, donattığınız Büyük Rün'ün etkisini size verecek olan bir Rün Yayı tüketmeniz gerekir. Bu etki ölene kadar sürer. Öldükten sonra, efekti geri almak için başka bir Rune Arc tüketmeniz gerekir.

Rune Arcs yaygın değildir, ancak onları bulabileceğiniz birkaç yer vardır. Örneğin, Rats'tan nadir görülen bir düşüş. Bunları ayrıca, bir çağrı olarak bir patronu yenmeye yardım ettiğinizde olduğu gibi, Elden Ring çok oyunculu oyuna katılarak da elde edebilirsiniz. Bunları satan tüccarlar da var. Rune Arc konumlarının tam listesi için Elden Ring wiki'sine bakın.

Büyük Rün olarak sınıflandırılan bilinen yedinci bir rün vardır – Doğmamışların Büyük Rünü. Bunu Dolunay Kraliçesi Rennala'yı yenerek elde edersiniz. Bu runenin açılması gerekmiyor ve diğerleri gibi donatılamaz. Bunun yerine, güçlendirmesi pasif ve anlıktır – Reya Lucaria Büyük Kütüphanesindeki 'Yeniden Doğuş' işlevinin kilidini açar. Bu, esasen karakterinize saygı göstermenize izin verir, ancak bir Larval Gözyaşı'na da ihtiyacınız olacaktır.

Elden Ring ilahi kule konumları: Büyük Rünler nasıl uyandırılır?

ELDEN RİNG İLAHİ KULE KONUMLARI VE İZLENECEK YOL

GODRİCK'İN BÜYÜK RÜNÜ

Bu Büyük Rün'ün İlahi Kulesi, Limgrave'nin İlahi Kulesi olarak adlandırılır ve Dragonbarrow sınırına yakın bölgenin tepesine doğru yer alır. Açık dünya üzerinden ona erişemezsiniz; bunun yerine Godrick'i yendiğiniz Stormveil Kalesi'ne geri dönmeniz gerekiyor.

Eski zindanın kendisine geri dönmeniz, Aslan Muhafızı'nı yenmeniz ve koruduğu kapılardan (kabaca kuzeydoğu kesiminde) geçerek bir köprüye çıkmanız gerekiyor. Orada biri size devasa oklar atan üç Guardian Golem'i yenmelisiniz. Hayatta kalmanız şartıyla, bir ışınlayıcının kırık köprü bölümlerinin geri kalanını atlamanıza ve sizi kulenin girişine bırakmanıza izin verdiği, köprünün kırık bir bölümüne gelirsiniz.

RADAHN'IN BÜYÜK RÜNÜ

Radahn'ın Büyük Rün'ün İlahi Kulesi, Caelid'in İlahi Kulesi, Derin Siofra Kuyusunun kuzey doğusunda, Dragonbarrow'dadır. Bu kule, kulenin yan tarafındaki kökleri, çıkıntıları ve merdivenleri geçerken biraz dikkatli gezinme gerektirir. Bir Godskin Havarisi de bodrumu korur.

MORGOTT'UN BÜYÜK RÜNÜ

Morgott'un Büyük Rün'ün İlahi Kulesi, Doğu Altus'un İlahi Kulesi'dir. Bu kuleye ulaşmanın yolu, Morgott'u yendiğiniz yere yakın. Leyndell, Royal Capital bölgesinin doğusundan erişebileceğiniz Capital Outskirts bölgesinde uzun bir duvara erişmek istiyorsunuz.

Leyndell'e ilk etapta girmek için iki Büyük Rün bulup uyandırmış olmanız gerektiğini unutmayın. Dead Zpikes'in YouTube videosunda özel talimatlar mevcuttur .

MOHG'UN BÜYÜK RÜNÜ

Mohg'un Büyük Rün'ün İlahi Kulesi aynı zamanda Doğu Altus'un İlahi Kulesi'dir. Oraya nasıl ulaşacağınızla ilgili talimatlar yukarıdaki gibidir, ancak Morgott'u yenene kadar kuleye giden rotaya erişemeyeceğinizi belirtmekte fayda var, bu yüzden önce o Yarı Tanrı'yı ​​yenmeniz gerekecek.

RYKARD'IN BÜYÜK RÜNÜ

Rykard'ın Büyük Rün'ün İlahi Kulesi, Batı Altus'un İlahi Kulesi'dir. Altus Platosu'nun güneyinde, Minor Erdtree Kilisesi'nin kuzey doğusunda, Kraliyet Başkenti bölgesi Leyndell'in alt batı girişinin hemen dışında mühürlü bir tünel var. Tünel, Onyx Lord mini patronu tarafından korunuyor.

MALENİA'NIN BÜYÜK RÜNÜ

Malenia'nın Büyük Rün'ün İlahi Kulesi, İzole İlahi Kule olarak adlandırılır, çünkü – Elden Ring haritasında ona baktığınızda – okyanusun tam ortasında, Dragonbarrow'un üzerinde, ancak Devlerin Dağ Tepeleri'nin altındadır.

Yorumlar

TechGameX Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski