Elden Ring: Jar Bairn Quest Nasıl Tamamlanır ve Refakatçi Jar Tılsımı Alınır

Elden Ring: Jar Bairn Quest Nasıl Tamamlanır ve Refakatçi Jar Tılsımı Alınır

Elden Ring: Jar Bairn Quest Nasıl Tamamlanır ve Refakatçi Jar Tılsımı Alınır


Jar Bairn, Elden Ring'de yepyeni bir NPC'dir ve yeni bir görev de ekler. Jar Bairn görev serisini nasıl tamamlayacağınız ve Yoldaş Jar Tılsımı nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.


Elden Ring'in Aradaki Toprakları çok büyük. Sadece keşfedilecek birçok farklı yer değil, aynı zamanda bulunacak çok sayıda yan görev de var.

Elden Ring'deki görevleri nasıl takip edeceğinizi öğrendikten sonra , sizi güçlü öğelerle ödüllendirebilecekleri için tüm yan görevleri aramak isteyeceksiniz.

Yeni NPC Jar Bairn ile ilgili oyundaki en son yan görev, sizi yoldaş Jar Talisman ile ödüllendiriyor. İşte Jar Bairn'in görev dizisini nasıl tamamlayacağınız ve bu harika ödülü nasıl alacağınız!

Elden Ring'de Jar Bairn Quest Nasıl Tamamlanır

Jar Bairn Quest'i tamamlamak birkaç adımdan oluşur. Jarburg'u ziyaret etmeniz, Diallos ve Volcano Manor ile konuşmanız ve hatta onu tamamlamak için Crumbling Farum Azula'ya gitmeniz gerekecek!

Elden Ring: Jar Bairn Quest Nasıl Tamamlanır ve Refakatçi Jar Tılsımı Alınır

İlk önce Jarburg'a gitmeniz gerekecek. Burası, Göllerin doğusundaki Liurnia'da yer alır ve uçurumdan sarkan sütunlara dikkatlice atlayarak oraya güvenle inebilirsiniz.
Merdivenlerde oturan kavanozla konuşun – bu Jar Bairn.
“Ben senin Potetnate'in olacağım” yanıtını seçin, Jar Bairn ellerinizi kontrol edecek ve cildinizin çok pürüzlü olduğunu söyleyecektir.
Onunla konuşmaya devam edin ve tüm diyalog seçeneklerini gözden geçirin – sizden çiçek toplamanızı isteyecektir.
Ardından, Jar Bairn görevine devam etmek için Diallos'un Volcano Malikanesi'nden dönmüş olması gerekir. Bu birkaç adım alır.
İlk olarak, Roundtable Hold'da Diallos ile konuşun.
Ardından, Academy Gate Town Site of Grace'in hemen kuzeyinde Diallos'u ve hizmetçisi Lanya'nın cesedini bulun .
Diallos ile Roundtable Hold'da tekrar konuşun ve o Volcano Manor'a gidecek.
Diallos'u oradaki Çizim Odasında bulabileceğiniz için Volcano Malikanesi'ne nasıl gideceğinizi bilmeniz gerekecek .
Diallos'un Jarburg'a gitmesini sağlamak için Volcano Manor sözleşmelerini tamamlayın veya Lord of Blasphemy patronu Rykard'ı yenin.

Elden Ring: Jar Bairn Quest Nasıl Tamamlanır ve Refakatçi Jar Tılsımı Alınır
  • Diallos, Jarburg'daki küçük kulübelerden birine girdiğinde, Jar Bairn Elden Ring görevinin ikinci bölümüne başlayabilirsiniz . Daha sonra başka bir yere seyahat etmeniz ve sonra geri dönmeniz gerekecek.
  • Geri döndüğünüzde, kasaba hasar görecek. Diallos ve Jar Bairn ile konuşun ve söyleyecekleri her şeyi duyun.
  • Kasabadan birkaç kez daha ileri geri seyahat edin ve bir kaçak avcının Jarburg'u ziyaret ettiğini ve birçok tencere kırdığını göreceksiniz. Dahası, Diallos kaçak avcıyı yendikten sonra ölüyor.
  • Diallos'a kavanozları savunduğunu söyle.
  • Uzaklara seyahat edin ve Jarburg'a geri dönün ve Jar Bairn ile konuşun - size bir savaşçı olmak istediğini söyleyecektir.
  • Ardından, Crumbling Farum Azula'ya ulaştığınızda , diğer kavanozu, Iron Fist Alexander'ı (görev serisini tamamladıktan sonra) yenmeniz gerekir.
  • Alexander's Innards'ı tekrar merdivenlerde oturan Jar Bairn'e verin.
  • Uzaklaşın ve sonra merdivenlerdeki bu noktaya geri dönün ve Yoldaş Kavanoz Tılsımı'nı alın.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top