Elden Ring: Kaç Oyuncu Co-Op Oynayabilir?

 Elden Ring: Kaç Oyuncu Co-Op Oynayabilir?

Elden Ring: Kaç Oyuncu Co-Op Oynayabilir?

Elden Ring'i arkadaşlarınızla birlikte oynamak istiyorsanız, muhtemelen yanınızda co-op oynamak için kaç oyuncu çağırabileceğinizi merak ediyorsunuzdur. Pekala, düşündüğünden daha fazla olabilir.

FromSoftware, Elden Ring'e sahip oyuncular için çok oyunculu oyunları olabildiğince sorunsuz hale getirmek için yola çıktı. Bunu yaparak daha fazla oyuncunun oyundan tam anlamıyla zevk almasına izin vereceklerini umuyorlar.

Elden Ring zorlu bir oyundur ve ne yapacağından emin olmayan yeni oyuncular için bunaltıcı olabilir. Bu yüzden yardım için bazı deneyimli arkadaşlar çağırmak güzel.

Arkadaşlarınızı çağırmadan önce, çok oyunculu oyunun nasıl çalıştığını tam olarak anladığınızdan emin olun . Ya da tek başına bir patrondan geçerken sıkışıp kalabilirsin.

Elden Ring: Kaç Oyuncu Çağırabilirsin?

Elden Ring'de kendinizi de hesaba katarsanız, 3 oyuncuya kadar birlikte co-op oynayabileceksiniz.

Bu, oyuncuların Lands Between'deki maceralarında kendilerine katılmaları için iki arkadaş daha çağırabilecekleri anlamına geliyor.

Ancak dikkatli olun çünkü oyuncuları oyununuza çağırmak , düşman oyuncuların oyununuzu istila etmesi için kapıyı da açacaktır. Bununla birlikte, sizin ve arkadaşlarınızın diğer düşman gruplarını işgal etmenize de olanak tanır . Diğer oyuncuların yapılarını ve oyun tarzlarını görmenin harika bir yolu olabilir.

Yine de çapraz platform oynamak isteyen oyuncular kendilerini biraz hayal kırıklığına uğratabilir.

Bu oyunda çağırabileceğiniz tek şey diğer oyuncular değil. Çevrimdışı kalmak ve istilalardan kaçınmak isteyen oyuncular , kendi lehlerine savaşmaları için düşman ruhlarını çağırmak için Spirit Ashes'ı kullanabilecekler.

Ayrıca, geniş Elden Ring haritası olan Lands Between'i geçmenize yardımcı olması için bir binek çağırabileceksiniz. Ama önce onu bulmanız gerekebilir.

Elden Ring: Kaç Oyuncu Co-Op Oynayabilir?

Open Critic'te tüm zamanların en iyi incelenen oyunlarından biri olan Elden Ring, birçok oyunun ancak hayalini kurabileceği bir dönüm noktasına ulaştı.

Sonunda arkadaşlarınızla oynamaya başlarsanız ve onların sınıfını sizinkinden daha çok sevdiğinizi fark ederseniz, şanslısınız demektir.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top