Elden Ring kılavuzu: Elden Ring'i tamamlamak için yapmanız gereken her şey

 Elden Ring kılavuzu: Elden Ring'i tamamlamak için yapmanız gereken her şey

Elden Ring kılavuzu: Elden Ring'i tamamlamak için yapmanız gereken her şey

Bir Elden Ring örneği mi arıyorsunuz? Elden Ring oldukça açık bir yapıya sahip olup, hemen hemen her sırada alanlar ve patronlarla mücadele etmenize olanak tanır. Ancak, Aradaki Topraklarda net bir yol istiyorsanız veya oyunun sonuna ulaşmak için yalnızca ana içeriğe odaklanmak istiyorsanız, bu Elden Ring kılavuzu yolculuğunuz boyunca size rehberlik edecektir.

Aşağıda, Elden Ring'i tamamlamak için yenmeniz gereken ana hikaye ve patronların her birine götüren tam Elden Ring adımımızı bulacaksınız.

Elden Ring tam izlenecek yol

Elden Ring kılavuzu: Elden Ring'i tamamlamak için yapmanız gereken her şey

Beklenti Kilisesi

Elden Ring'in başlangıcında, dünyaya girmeden önce karakterinizi yapacaksınız. Bu, niteliklerinizi ve başlangıç ​​donanımınızı belirleyen bir başlangıç ​​sınıfı ve özel bir başlangıç ​​öğesi olan bir hatıra seçmenize olanak tanır . Ayrıca karakterinizin görünümünü özelleştirebilirsiniz.

Karakterinizi oluşturduktan sonra, Beklenti Kilisesi'nde doğacaksınız. Dışarı çıkın ve Grafted Scion'un göründüğü bir patron arenasına gelene kadar aşağıdaki adımları izleyin. Bu Aşılı Filiz'i yenmek ve ek ganimetler kazanmak mümkün olsa da, bu dövüşte ölmeniz gerekiyor. Yeniden doğduğunuzda kendinizi Limgrave'deki Stranded Graveyard'da bulacaksınız.

Elden Ring kılavuzu: Elden Ring'i tamamlamak için yapmanız gereken her şey

Limgrave

Limgrave'de doğduğunuzda kendinizi bir mağarada bulacaksınız. Yakınlarda, Bilgi Mağarası olarak bilinen daha düşük bir mağaraya inebilirsiniz. Bu, bu ana alana geri giden kısa bir isteğe bağlı eğitim alanıdır, bu nedenle FromSoftware oyunlarının formülüne/mekaniğine yeni başlayanlar aşağı inmeli ve temel bilgileri öğrenmelidir. Aradaki Topraklara gitmeden önce anlamak isteyeceğiniz savaş, gizlilik ve diğer önemli yönleri öğreneceksiniz. Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, iki el silahlarının nasıl kullanılacağı ve teçhizat yükünün ne olduğu ile ilgili kılavuzlarımıza göz atın . Hazır olduğunuzda, çıkışa doğru ilerlemek için Stranded Graveyard Site of Grace'in yanından geçen asansörü kullanın. Fringefolk Hero's Grave'e girmek ve Ülserli Ağaç Ruhu isteğe bağlı patronuyla savaşmak için buraya daha yüksek bir seviyede dönebilirsiniz., ama bu şimdilik çok zor.

Stranded Graveyard'dan çıktıktan sonra kendinizi Limgrave'de bulacaksınız. Bu, Elden Ring'deki sırlarla ve keşfedebileceğiniz isteğe bağlı alanlarla dolu birçok açık dünya bölgesinden biridir. Stonedigger Troll , Bloody Finger Nerijus ve Leonine Misbegotten gibi ortaya çıkarılacak birçok isteğe bağlı patron var . Ayrıca Dragon Communion Kilisesi'ne ulaşmak için Kıyı Mağarası'na gidebilirsiniz., yeni Büyüler öğrenebileceğiniz yer. Ancak asıl göreviniz Büyük Erdtree'ye ulaşmak ve Elden Lord olmak. Bunu yapmak için bir Maiden bulmalısın. Grace'in İlk Adımları Sitesinde Varré ile konuşun, o size bakire olmadığınızı bildirecek ve Grace'i açıklayacaktır. Ardından, Merchant Kale ile tanışacağınız Elleh Kilisesi'ne doğru haritanızdaki altın çizgi olan Grace Rehberliği'ni takip edin. Oradan, Stormgate'e doğru Rehberliği takip etmeye devam edin.

Stormgate'e vardığınızda ve yakındaki Grace Sitesi'ni kullandığınızda veya keşfetmeyi seçerseniz Limgrave çevresinde birkaç Grace Sitesini etkinleştirdikten sonra, Melina'nın size yaklaştığı bir ara sahneye gireceksiniz. Bu, atınız Torrent'e erişim sağlayacak, seviye atlamanıza ve ana göreve başlamanıza izin verecektir . Bakireniz Melina'nın desteğiyle , Fell Omen Margit ile savaşmak için Stormhill'e gidin . Bu savaşı denedikten sonra veya ilk denemenizde kazanırsanız Margit'i yendikten sonra, Melina ile tekrar konuşmak için bir Lütuf Yeri kullanın ve Yuvarlak Masa Kalesi'ne seyahat edin. Roundtable Hold, yolculuğunuzda birçok NPC ile tanışacağınız bir merkez alanıdır, bu yüzden nelerin değiştiğini görmek için sık sık geri döndüğünüzden emin olun.

Margit'i yendikten sonra Castle Stormveil'e devam edin. Geldiğinizde ana kapının kapalı olduğunu göreceksiniz. Bir adamın sizi çağıracağı soldaki yan geçide gidin. Adamla konuşun ve sonra bu yan yoldan devam etmeyi veya açılana kadar kapının yanında beklemeyi seçin. Her iki şekilde de sizi Stormveil Kalesi'ne götürür ve sonunda Aşılanmış Godrick ile savaşırsınız . Godrick, Divine Tower of Limgrave'de etkinleştirmeniz gereken Godrick's Great Rune'u düşürecek . Godrick'i yendikten ve Büyük Rün'ü etkinleştirdikten sonra, patron arenasını geçip Liurnia of the Lakes'e devam edin.

Elden Ring kılavuzu: Elden Ring'i tamamlamak için yapmanız gereken her şey

Göllerin Liurnia'sı

Göllerin Liurnia'sı, bir sonraki hedefiniz olan Raya Lucaria Akademisi'ni içeriyor. Godrick'i yendikten sonra Liurnia'ya vardığınızda, Liurnia Gölü Kıyısına ulaşana kadar patikadan sola ve aşağı doğru ilerleyin. Kuzeybatıdaki gölün içinden Laskyar Harabeleri'ne ilerleyin ve ışınlayıcıyı kullanarak Güney Raya Lucaria Kapısı Grace Bölgesi'ne çarpın. Bu kapı kilitli, ancak yakındaki bir cesetten bir Glintstone Anahtarına giden bir harita alabilirsiniz . Glintstone Anahtarını bulduktan sonra Akademiye gidebilir ve Cuckoo Kilisesi ve mezarlıktan geçen yolu takip edebilirsiniz. Mezarlığın sonunda, Schoolhouse Classroom Site of Grace'e ulaşmak için asansör olarak kullanabileceğiniz dönen bir su çarkı bulacaksınız. Akademi boyunca devam edin ve münazara salonuna ulaşmak için merdivenlerden yukarı çıkın.Radagon'un Kızıl Kurdu .

Radagon'un Kızıl Kurdu ile savaştıktan sonra dışarıdaki avluya gidin ve sağ tarafa koşun. Geniş merdiven setine geçmek için kirişleri kullanın ve Karya Şövalyesi Moongrum'u bulacağınız tepeye çıkın. Moongrum'u yenin ve ardından yukarı çıkıp Dolunay Kraliçesi Rennala ile savaşmak için asansörü kullanın . Rennala başka bir Büyük Rün bırakacak, ancak bu zaten etkinleştirildi ve istatistiklerine saygı göstermeni sağlıyor . Bu, özellikle Elden Ring'deki en iyi yapılarımızdan birini yapmak istiyorsanız kullanışlıdır . Ancak yine de Ranni'nin rotasının bir parçası olarak Liurnia'nın İlahi Kulesi'ne gidebilirsiniz .

Rennala'yı yendikten sonra, Dectus'un Grand Lift'ini kullanarak veya yakındaki Ravine'den geçerek Liurnia'nın kuzeyindeki Altus Platosu'na ilerleyebilirsiniz. Ancak, başka bir Büyük Rün kazanmak için Limgrave'nin doğusundaki çürümüş topraklar olan Caelid'e de gidebilirsiniz.

Elden Ring kılavuzu: Elden Ring'i tamamlamak için yapmanız gereken her şey

Caelid

Caelid, Limgrave'in doğusunda bir çürüme ve hastalık ülkesidir. Neyse ki, Güney kenarından Redmane Kalesi'ne giden ana yolu takip ederek nispeten hızlı bir şekilde geçebilirsiniz. Kalede, burada muhafızların bir festival düzenlediğini keşfedeceksiniz. Muhafızla konuşarak şatoyla konuşarak festivale katılmayı seçerseniz, Caelid vahşilerine gidebilir ve Starscourge Radahn ile savaşabilirsiniz. Bu size, İlahi Caelid Kulesi'nde etkinleştirebileceğiniz başka bir Büyük Rün kazandıracak .

Tabii ki, Caelid'de yapılacak daha birçok aktivite var. Burada bir dizi isteğe bağlı zindan ve patronun yanı sıra güçlü bir personel bulabilirsiniz . Hazır olduğunuzda Altus Yaylası'na ulaşmak için yukarıda belirtilen yolları kullanın.

Elden Ring kılavuzu: Elden Ring'i tamamlamak için yapmanız gereken her şey

Altus Yaylası

Altus Yaylası, keşfedilecek çok yeri olan çok daha güzel bir bölgedir. Bununla birlikte, oyunun sonuna ilerlemek isteyenler, Altus Platosu'nu diğer önemli alanlara giden bir rota olarak kullanmalıdır. Gelmir Dağı, Altus Platosu'nun kuzeybatı köşesinde bulunurken, Kraliyet Başkenti Leyndell, Doğu'da bulunur.

İsteğe bağlı içerik arıyorsanız keşfetmeniz gereken diğer not alanları, Altus Platosu'nun merkezindeki Küçük Erdtree, kuzeydoğudaki yel değirmeni köyü ve kuzeydeki Gölgeli Kale'dir.

Elden Ring kılavuzu: Elden Ring'i tamamlamak için yapmanız gereken her şey

Gelmir Dağı

Gelmir Dağı, şimdiye kadar bahsedilen diğer bölgelerden önemli ölçüde daha küçüktür, ancak içinde Küfür Lordu Rykard bulunur. Rykard, Büyük Rün'e sahip başka bir Paretaşıyandır, bu yüzden hepsini toplamak istiyorsanız buraya gitmelisiniz.

Gelmir Dağı'na ulaşmak için Altus Platosu'ndan kuzeybatıya giden yolu takip edin. Bu sizi, gökkuşağı taşları hakkında bir mesaj bulacağınız ilk Gelmir Mt kamp alanına götürecektir. Taşları takip ederseniz, bir NPC'nin sizi aşağıdaki nehre ittiği bir ara sahneyi tetikleyecektir, bu nedenle köprü boyunca Dokuzuncu Mt Gelmir Kamp Alanı Grace Bölgesi'ne devam etmenizi öneririz. Buradan, yukarıya sıçramak ve yukarıdaki uçurumda Tam Yetişkin Düşen Yıldız Canavarı ile savaşmak için ruh yayı kullanın. Bu patronu yenin ve ardından Volcano Manor'a yaklaşmak için uçurumdan çıkan yakındaki taşları derme çatma bir köprü olarak kullanın.

Malikaneye vardığınızda, Tanith'e gidin ve grubuna katılma davetini kabul edin. Ardından yakındaki koridora gidin ve Tanith'in anahtarını kullanarak sağdaki ilk odaya girin. Bu odanın en sağ köşesinde, gizli bir geçit açmak için duvara koşun ve malikanenin yeni bir alanına girin. Bu, keşfedilecek ve keşfedilecek birçok yeri olan Castle Stormveil veya Academy of Raya Lucaria'ya benzer şekilde çok daha geniştir. Lord of Blasphemy Rykard'ı bulana kadar malikaneden geçin. Batı Altus'un İlahi Kulesi'nde etkinleştirebileceğiniz başka bir Büyük Rün kazanmak için Rykard'ı yenin. Bu kuleye Altus Yaylası'ndaki Mühürlü Tünel'den ulaşabilirsiniz.

Rykard'a daha hızlı, ancak daha ölümcül bir rota istiyorsanız, Volcano Manor'un iç kutsal alanlarını geçmek yerine Tanith'in sözleşmelerini tamamlamayı da seçebilirsiniz. Tanith, Lands Between boyunca 3 sözleşmeli öldürmeyi tamamlamanızı isteyecek ve sizi çeşitli zorlu NPC'lerle karşı karşıya getirecek. Bunları bulmak kolaydır, çünkü onları haritanızda işaretleyecektir - sadece toplantı salonundan mektupları aldığınızdan emin olun. Üçünü de öldürün ve ardından anında Rykard'ın patron odasına ışınlanmak için Tanith ile konuşun.

Elden Ring kılavuzu: Elden Ring'i tamamlamak için yapmanız gereken her şey

Lendell, Kraliyet Başkenti

Leyndell, Büyük Erdtree'nin eteğindeki başkenttir. Girmek için dış duvarın kuzeydoğu tarafına gitmeli ve bir Ejder Ağacı Nöbetçisi ile savaşmalısınız. Kazandıktan sonra, halihazırda restore edilmiş iki Büyük Rüne sahipseniz başkente gidebilirsiniz. Bu, aşağıdaki patronlardan en az ikisini yenmiş olmanız gerektiği anlamına gelir:
  • Godrick (Limgrave)
  • Rennala (Liurnia)
  • Radahn (Caelid)
  • Rykard (Gelmir Dağı)
Leyndell içinde, sokaklarda seyahat etmeli ve Omen King Morgott ile savaşacağınız Erdtree'ye doğru yol almalısınız. Melina, bu dövüşten kısa bir süre önce sizi terk edecek, ancak Morgott'u yendikten ve Büyük Rününü yeni bir görev kazanmak için talep ettikten sonra onunla tekrar sohbet edin. Büyük Erdtree'nin girişi dikenler tarafından kapatılmıştır, bu nedenle Melina, Dev Erdtree'yi yakmak için kullanabileceğiniz özel bir çıra almak için Devlerin Dağ Tepelerine gitmenizi ister. Bu alana ulaşmak için kullanabileceğiniz Rold Madalyon'u size veriyor.

Yeni bir bölge olan Yasak Topraklar'ı bulmak için doğudaki ana yolu Leyndell'den takip edin. Elden Ring'i tamamlamak gerekli olmasa da, buradan sapabilir ve Doğu Altus'un İlahi Kulesine ulaşmak ve Morgott'un Büyük Rününü etkinleştirmek için Yasak Topraklar'dan güneydoğuya giden yolu kullanabilirsiniz.

Aksi takdirde, Grand Lift of Rold'a giden Doğu yolunu takip edin. Asansörü kullanın ve Melina için Forge of Giants'ı bulmanız gereken Mountaintops'a çıkın. Ancak vardığınızda, daha önce Bloody Finger Nerijus veya diğer NPC işgalcileriyle savaşırken karşılaşmış olabileceğiniz Bloody Finger Hunter Yura'yı göreceksiniz. Ancak bu Yura biraz farklıdır ve sizi Melina'ya yardım etmenin tehlikeleri konusunda uyarır. Melina'nın seni Elden Lord yapmak için bir kurbanda çıra olarak kendini yakacağını söylüyor ki bu doğru olmaz. Sizi doğru yola koymanıza yardımcı olacak Frenzy Alevi'ni bulmak için Leyndell'in altından aşağıdaki lağıma gitmenizi söylüyor.

Burası bitiş bölgesine girdiğimiz ve yolun ayrıldığı yer. Ana sonla devam etmek ve iki parmağa hizmet etmek için, şimdi Ateş Devi patron dövüşüne ulaşana kadar Devlerin Dağ Tepeleri'nden geçmelisiniz. Başka bir son umanlar aşağıdaki görevlerden birini tamamlamalıdır:

Elden Ring kılavuzu: Elden Ring'i tamamlamak için yapmanız gereken her şey

Yeraltı Geçişleri

Yeraltı Shunning-Grounds'a Kraliyet Başkenti Leyndell'deki bir kuyudan erişebilirsiniz. Bunu bulmak için, Avenue Balcony Site of Grace'e hızla gidin ve merdivenlerden aşağı inin. Altta, kapıdan geçin ve sola dönün, ardından çıkıntının üzerinden aşağıdaki çatılara atlamanız gerekir. Ardından, bu çatıların üzerinden kuzeye gidin ve kuyuyu bulmak için aşağı inin. Subterranean Shunning-Grounds'a girmek için kuyudan aşağı inin.

Subterranean Shunning-Grounds'un dibine ulaşabilirseniz, Three Fingers ile tanışacak ve Lord of Frenzied Flame olmanızı sağlayan alternatif bir sona giden yolu keşfedeceksiniz. Dibe ulaşmak için, büyük çukurdan inen bir asansöre ulaşana kadar boruları ve tünelleri geçmeniz gerekiyor. Orada, Forsaken Depths of Grace Sitesini ve Mohg, Omen'e karşı bir patron savaşına götüren bir pasaj bulacaksınız. Mohg'u yenin ve ardından son derece iyi bir Tılsım elde etmek için yakındaki sandığı açın.

Gizli bir geçit açmak için sandığın arkasındaki duvara vurun ve ardından basamaklardan aşağı inin. Bu, çeşitli çıkıntılar ve yanlardan çıkan tabutlar arasında atlayarak inmeniz gereken başka bir çukura iner. Altta, tüm zırhlarınızı ve silahlarınızı çıkarın ve ardından büyük kapıyı açın. Burada Üç Parmak ile tanışıp şarkı söyleyeceğiniz bir ara sahneye gireceksiniz. Bundan sonra Devlerin Dağ Tepelerine ilerleyin ve Devlerin Ocağına ulaşın. Farklı bir son elde ederek, Çılgın Alevin Efendisi olmayı seçebileceğiniz Erdtree içindeki Kırık Marika heykeline ulaşana kadar bu yolu takip etmeye devam edin.

Elden Ring kılavuzu: Elden Ring'i tamamlamak için yapmanız gereken her şey

Ranni'nin Rotası

Oyunun başlangıcına yakın Elleh Kilisesi'nde ilk olarak Ranni ile cadı Renna olarak karşılaşacaksınız. Ancak Liurnia'ya vardıktan sonra bölgenin kuzeybatısındaki Caria Malikanesi'ne ilerleyip Ranni'nin kulesini keşfedebilirsiniz. Burada Ranni ile tanışacak ve sizi Nokron'a, Ebedi Şehir'e ve Aradaki Topraklar çevresindeki diğer bazı önemli bölgelere gönderen hikayesine başlayacaksınız. Nokron'da Ranni için Fingerslayer Blade'i bulmalısın.

Bu adım hem Ranni hem de Fia sonu için gereklidir, bu yüzden bu adımı bunlardan biri için tamamladığınızdan emin olun. Bu bıçağı bulduğunda Ranni'nin Yükselişi'ne dön ve ona teslim et. Sizi Liurnia İlahi Kulesi'ne ulaşmanıza ve Fia için Ölüm Laneti'ni almanıza izin veren Ters Karia Heykeli ile ödüllendiriyor. Fia'nın sonunu tamamlamak istiyorsanız , bu kılavuzun Derin Kök Derinlikleri bölümüne gidin. Aksi takdirde, Ranni'ye Moonlight Altar'da Dark Moon Ring'i verene kadar görev serisini takip etmeye devam edin.

Ranni'ye Karanlık Ay Yüzüğü verdikten sonra , Erdtree'nin eteğindeki son alana ulaşana kadar Devlerin Dağ Tepeleri'nden devam edin . Burada, Kırık Marika heykelini görmezden gelmeyi seçebilir ve bunun yerine Ranni'yi çağırarak farklı bir son tetikleyebilirsiniz.

Elden Ring kılavuzu: Elden Ring'i tamamlamak için yapmanız gereken her şey

Derin Kök Derinlikleri

Karya Çalışma Salonuna ve Liurnia İlahi Kulesi'ne giriş yaptıktan sonra Ölüm Laneti'ni bulacaksınız. Buradan Ranni'nin rotasına devam edebilirken, bu aynı zamanda Fia, the Deathbed Companion ile başka bir son yapmanızı sağlar. Fia genellikle Yuvarlak Masa Muhafazasında bulunur, ancak size bir Yıpranmış Hançer verdiği (onu D'ye teslim edin, ayrıca Yuvarlak Masa Muhafazasında) kısa bir görev dizisini tamamladıktan sonra Yuvarlak Masa'yı terk edecek ve Derin Kök Derinliklerinde bekleyecektir.

Deeproot Depths'e erişmek için, Ebedi Şehir Nokron'daki Gargoyle patronlarıyla savaşmalı ve bu yeni bölgeye şelaleyi sürmek için patron arenasında bulunan tabutu kullanmalısınız. Ardından, Derin Kök Derinliklerinden ilerleyin ve Fia'nın beklediği Ölüm Prensi Tahtını bulmak için köklere tırmanın. Lanet İşaretini Fia'ya ver ve sonra onu uyuduğunu bulmak için hızla buraya geri dön. Rüyasına girmek ve Lichdragon Fortissax ile savaşmak için Fia ile etkileşime geçin. Bu dövüşten sonra, Ölüm Prensi'nin Onarıcı Rününü talep etmek için Fia ile tekrar etkileşime geçebilirsiniz. Şimdi, Devlerin Tepeleri'nden geçin ve Fia'nın sonunu tamamlamak için Erdtree'nin altındaki Kırık Marika heykelinde 'Ölümün Onarıcı Rününü Kullan'ı seçin.

Elden Ring kılavuzu: Elden Ring'i tamamlamak için yapmanız gereken her şey

Devlerin Tepeleri

Dağ Tepeleri geniş bir alan gibi görünse de, mağara üzerindeki uzun köprüyü kullanarak devleri geçerek Donan Göl'e doğru oldukça doğrusal bir yol takip edebilirsiniz. Güneydoğudaki gölün üzerinden geçerken, etrafınızda hatırı sayılır bir sis bulutunun yükseldiğini fark edeceksiniz. Burada, Donmuş Sis olan Borealis adlı bir ejderhayla savaşmayı seçebilirsiniz, ancak yön duygunuzu korumaya çalışırsanız (pusulanız siste kaybolur) ve güneydoğuya giderseniz, sonunda kaçacak ve İlk Marika Kilisesi'ni bulacaksınız. Ateş Devi patronuyla savaşacağınız Forge of Giants'a doğru dağlardan dokumaya devam edin.

Ateş Devini yendikten sonra, dönüşü olmayan bir nokta bulacağınız Forge of Giants'a gidebilirsiniz. Burada, Melina Büyük Erdağacı yakmak için kendini feda ederken, Leyndell'i Kül Şehri'ne çevirirken ve finale giden yolu açarken karakteriniz çökecek. Uyandığınızda kendinizi Giants Dağları'nın güneydoğusundaki bir ada olan Crumbling Farum Azula'da bulacaksınız.

Bu bölgeden, Godskin Duo patronuyla savaşacağınız kuzey tarafındaki Dragon Tapınağı'na gidin. Ardından, Beast Clergyman patronuyla savaşmak için güneydoğuya doğru kıvrılan büyük colosseum binasına giden yolu kullanın. Dövüşün yarısında patron, Kara Bıçak Maliketh'e dönüşecek. Bu ikinci yarı çok daha zor, bu yüzden zorlu bir mücadeleye hazırlanın. Maliketh'i yenmeye çalışmadan önce çiftçilik rünlerini çok yükseltmenizi öneririz.

Elden Ring kılavuzu: Elden Ring'i tamamlamak için yapmanız gereken her şey

Elden Taht ve Erdtree

Maliketh'i yendiğinizde, Ashen Capital, Leyndell'de yeniden doğacak ve şimdi yanan Erdtree'nin eteğine ilerlemenize izin vereceksiniz. Yolda daha önce Roundtable Hold'da tanıştığınız Sir Gideon Ofnir ile karşılaşacaksınız. Şimdi, Her Şeyi Bilen Gideon Ofnir ile başka bir acımasız patron savaşında savaşmalısınız, ardından Elden Throne'a geçebilirsiniz. Burada, daha önce Morgott ile savaştığınız yerde, şimdi fiziksel formunu geri kazanmış olan Birinci Elden Lord Godfrey ile savaşmalısınız. Dövüş sırasında Godfrey, Savaşçı Hoarah Loux'a dönüşecek, bu yüzden bu savaşı tamamlayana kadar savaşmaya devam edin.

Savaşçı Hoarah Loux'u yendikten sonra Erdtree'ye ilerleyebilir ve Altın Düzenin Radagon'uyla karşılaşabilirsiniz. Son Elden Ring boss savaşı olan Elden Beast dövüşüne girmek için Radagon'u yen. Elden Beast'i yenin ve ardından yakındaki Grace Sitesi'nde dinlenin. Son olarak, Kırık Marika heykeli ile etkileşime girebilir ve sonunuzu seçebilirsiniz. Burada seçebileceğiniz seçenekler şunlardır:
  • Elden Ring'i Onar (standart bitiş)
  • Ölüm Prensi'nin Onarıcı Rününü Kullan
  • Çılgınlığın Efendisi ol (kötü son)
Alternatif olarak, Ranni'nin yolunu izleyenler, bunun yerine Ranni'nin çağrı işaretini kullanmayı tercih edebilir, bu da iyi bir sona yol açacaktır.

Hangisini seçerseniz seçin, bu Elden Ring'in sonunu işaret eder, böylece son ara sahneyi izleyebilir ve derin bir nefes alabilirsiniz. Bitti. Şimdi, baştan başlama ve diğer sonları alma zamanı.

Yorumlar

TechGameX Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski