Elden Ring: Kolay Öldürmek İçin En İyi PvP İstilacı Yapısı

Elden Ring: Kolay Öldürmek İçin En İyi PvP İstilacı Yapısı

Elden Ring: Kolay Öldürmek İçin En İyi PvP İstilacı Yapısı

Elden Ring'in PvP'sinde çok kolay öldürmeler elde etmek istiyorsanız, karakteriniz için bu en iyi istilacı yapıyı kullandığınızdan emin olun!

Elden Ring'in devasa, gizemli açık dünyası oldukça yalnız bir dünya gibi görünse de, özellikle neredeyse her şeyin sizi öldürmek için ortaya çıktığını düşünürsek, oyunun ayrıca çok eğlenceli bir çok oyunculu bileşeni var.

Elden Ring'de diğer oyuncuların dünyalarını istila etmek, oyunda yapabileceğiniz en zorlu ve eğlenceli şeylerden biridir. Ancak, her zaman tamamen adil değildir.

Bunun nedeni, oyuncuların PvP'de diğer oyuncuları yenmek için delicesine güçlü bir yapı bulmuş olmasıdır. Bu strateji o kadar OP'dir ki, onları öldürmek için rakibinize vurmanız bile gerekmez!

Elden Ring: Kolay Öldürmek İçin En İyi PvP İstilacı Yapısı

Elden Ring'de En Güçlü 'Death Blight' PvP İstilacı Yapısı

Elden Ring'deki en güçlü istilacı PvP yapısı, Eclipse Shotel'in kavisli kılıcını Ateşin Ölümcül Günah büyüsüyle birleştirerek kolay bir Ölüm Yıkımına neden olur!

En güçlü yapıyı kullanarak Elden Ring PvP'ye girmeden önce , karakterinizi biraz yükseltmeniz gerekecek. Bunun nedeni, kullandığınız ekipmanın aşağıdaki gereksinimlere sahip olmasıdır:
  • Cadde: 10
  • Deks: 25
  • Fai: 30

Ardından, hem Eclipse Shol kavisli kılıcı hem de Ateşin Ölümcül Günah büyüsünü almanız gerekecek. Eclipse Şotel'i Sol Kalesi'nin güneydoğusunda, kilisenin sunağında bulabilirsiniz.

Ayrıca Eclipse Shotel'i daha da güçlü hale getirmek için Somber Smithing Stones kullanarak yükseltebilirsiniz.

Bu arada, Ateşin Ölümcül Günah büyüsü, Uçamayan Kuş Boyama bulmacasını çözmenin ödülüdür. Tablo, Fortified Manor'un birinci katında ve gösterdiği yer (Fire's Deadly Sin'in olduğu yer), Windmill Köyü, Dominula'daki uçurumun yanında.

Ek olarak, Elden Ring'de büyülerin nasıl kullanılacağını bilmeniz gerekir.

Karakteriniz gereksinimleri karşıladığında ve bu iki donanıma sahip olduğunuzda, stratejiyi bilmeniz gerekir.

Elden Ring: Kolay Öldürmek İçin En İyi PvP İstilacı Yapısı

Eclipse Shotel & Fire'ın Ölümcül Günahı PvP 'Death Blight' Stratejisi

Eclipse Shotel'in Death Flare silah becerisini Fire's Deadly Skin büyüsüyle kullanmak, Elden Ring PvP'de sizi neredeyse yenilmez yapar!
  • İlk olarak, Eclipse Shol ve Fire's Deadly Sin'i donatın ve başka birinin dünyasını istila edin .
  • Diğer oyuncuyu bulduğunuzda, Eclipse Shotel'in silah becerisi olan Death Flare'i kullanın. Bu, Ölüm rahatsızlığını düşmanlar üzerinde hızla oluşturmanızı sağlar.
  • Ardından, Ateşin Ölümcül Günah büyüsünü kullanın. Bu, sizi ve çevresini alevler içinde kaplayacaktır.
  • Ateşle onlara zarar vermek için düşmanınıza yaklaşın. Onlara ateşle her zarar verdiğinizde, Eclipse Shotel'den gelen Ölüm Parlaması sayesinde Ölüm rahatsızlığı üzerlerinde birikecek.
  • Death Blighted olana kadar birkaç saniye yuvarlanarak onlara yakın kalın. Bu onları anında öldürür.
Ve bu şekilde Elden Ring PvP'de rakiplerinizi istila ederek kolayca öldürebilirsiniz. Bu yapı o kadar güçlü ki, onu kullanırsan 1v3 rakipleri bile yapabilirsin!
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top