Elden Ring Leyndell rehberi: Kraliyet Başkentinden nasıl geçilir

Elden Ring Leyndell rehberi: Kraliyet Başkentinden nasıl geçilir

Elden Ring Leyndell rehberi: Kraliyet Başkentinden nasıl geçilir

Elden Ring'in Legacy Dungeons'ı devasadır ve oyuncuların FromSoftware'in en son RPG'lerinde sevgiyle yarattığı platform labirentlerinde kaybolması oldukça kolaydır.

Kraliyet Başkenti Leyndell, oyuncuların inanılmaz derecede zor zamanlar geçirdiği bir zindan.

Alan devasa ve topluluk , başkentten geçmeye çalışırken saatlerce dolaşırken kendilerini kaybetmeyi oldukça kolay buluyor.

Umarım, bugünün rehberi oyunculara zindanın amaçları ve şehirde kolayca manevra yapmak için geçmeleri gereken kilit alanlar hakkında bir fikir vererek yardımcı olabilir.

Elden Ring'de Royal Capital Leyndell'den geçmek

Elden Ring'in Leyndell'i olan bulmacanın içinden geçmek bir fincan çay değildir ve alan zor olacak şekilde tasarlanmış olsa da, oyuncular aşağıdaki adımlardan bazılarını izleyerek zindanda zamanlarını kolaylaştırabilirler:
  • Başkent Surları Grace Bölgesi'ne ulaştıktan sonra, Kararmışların zindanın kuzeydoğu köşesine gitmeleri gerekecek, burada solda bir asansöre açılan bir merdiven görecekler. Aleti kullandıktan sonra, yukarı hareket edecekler ve daha sonra iki kapıdan geçerek, banklarla dolu bir odaya ulaşana kadar yollarına devam edebilecekler. Güneye döndükten sonra, başka bir Lütuf Yeri ile karşılaşacakları iki basamaklı merdiven bulacaklar.
  • Bu siteyi merkez olarak kullanarak, artık düzgün bir şekilde şehre girebilirler ve şimdilik, yollarını kapatan bir düşman bulana kadar güneye doğru yol almaları gerekiyor. Oyuncular ya büyük düşmanı yenmeyi seçebilir ya da sağdaki bariyerin üzerinden atlayarak ve ardından aşağıdaki çatı katına atlayarak onu geçebilirler. Birkaç çatının üzerinde platform kurduktan sonra, sarı bir çan kulesi olan kuleye ulaştıklarında sokağa inebilirler. Ardından, önlerine bir düşman düşene kadar güneye doğru ilerlemeleri gerekir, ancak düşmanla uğraşmak yerine, onu geçip hemen arkalarındaki Grace Sitesini etkinleştirebilirler.
  • Elden Ring hayranları artık yakındaki merdivenlerden inebilir ve üzerine atlamaları gereken bir ejderha heykeline ulaşana kadar devam edebilirler. Bu noktada daha fazla platform gerekli olacak ve şimdi heykelin ana gövdesine ulaşana kadar güneye giden kanadın kenarını takip etmeleri gerekecek. Bundan sonra, batıya doğru kanattan çıkmalı, sonra aşağıya bir eşya düşene kadar güneye gitmeli, bu da heykelden inmeleri gereken yerdir.
  • Oyuncular artık öğenin diğer tarafına yerleştirilmiş bir merdiven bulacaklar, ardından başka bir Lost Site of Grace'e ulaşana kadar ilerlemeye devam edecekler. Orada, ötesinde tutulan başka bir merdivenden aşağı inebilirler ve ardından sağda kırık bir bölümü olan bir bariyer arayabilirler. Bunu geçip batıya gittikten sonra sonunda devasa bir ağaç kökü bulacaklar.
  • Oyuncular, doğrudan bir patron dövüşüne giden yol olan kök üzerinde seyahat edebilecekler. Bu patronu yenmek, Kararmışların etkinleştirmesi gereken başka bir Grace Bölgesi oluşturacak. Daha sonra, onları yukarıdaki bir platforma götürmesi gereken başka bir devasa kökün üzerine çıkmaları gerekir. Ardından önlerindeki yolu takip ederek, sonunda bölgenin son patronuna ulaşacaklar. Oyuncular bu patronu yendikten sonra Kraliyet Başkenti Leyndell'i tamamlayabilecekler.
Yükseltilmiş kalaslar ve çatılar arasında platform kurmak, Elden Ring'deki Eski Zindanlarda kolayca dolaşmanın harika bir yoludur . Daha yaygın olan yoldan aşağı inmek, işleri gereksiz yere karmaşık hale getirebilir ve Kraliyet Başkenti gibi belirli alanlarda, çetelerin bazılarını geçip birden fazla Grace Sitesini etkinleştirmek daha iyidir.

Yorumlar

TechGameX.Net Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski