Elden Ring: Modlar Olmadan Nasıl Duraklatılır?

Elden Ring: Modlar Olmadan Nasıl Duraklatılır?

Elden Ring: Modlar Olmadan Nasıl Duraklatılır?

Elden Ring'in Arasındaki Topraklar, karşılaşmalar arasında biraz soluklanma sağlar, ancak savaşın sıcağında nefesinizi nasıl yakalarsınız? İşte tüm platformlardaki oyuncuların modlara ihtiyaç duymadan Elden Ring'i nasıl duraklatabileceği!

FromSoftware'in affetmeyen oyunları, oyuncu üzerindeki baskıyı devam ettirmeyi sever ve gerilimi çoğu oyunun ulaşamayacağı bir seviyede tutar.

Bunu yapmanın daha alışılmışın dışında bir yöntem, oyunu duraklatmanızı yasaklamaktır. Bu, oyun dünyasının sürekli tehlikesini vurgular ve her dövüşten önce planlama ve envanter yönetimini teşvik eder.

Orijinal Souls benzeri oyunun yeniden yapımı olan PlayStation 5 lansman başlığı Demon's Souls , aslında oyunculara duraklama yolu verdi. Ancak bu daha çok oyunun Fotoğraf Modu etkinleştirilerek gerçekleştirilen bir geçici çözümdü.

Elden Ring: Modlar Olmadan Nasıl Duraklatılır?

Elden Ring'i Modsuz Duraklatma

Çoğu oyunda, sadece 'Seçenekler' veya 'Başlat' düğmesine basmak eylemi duraklatacaktır. Bununla birlikte, Elden Ring, istatistiklerinizde gezinirken koşmaya devam ederek sizi düşman saldırılarına karşı savunmasız bırakır.

Ancak YouTuber IronPineapple , belirli bir menü ekranının eylemi durdurduğunu keşfetti. Yine de düşmanlarınızdan biraz mesafe koymanız gerekecek, çünkü ona ulaşmak için birkaç tıklama gerekiyor.

Ve en iyi yanı, tüm platformlarda çalışmasıdır, bu nedenle Xbox, PlayStation ve PC oyuncuları bu istismarı bir nefes almak için kullanabilir.

İlk olarak, 'Envanter' ekranınıza gidin. Listedeki ilk seçenek olmadığı için bu tek başına birkaç saniye gerektirir. Yine de iyi haber şu ki, bu ekrandayken kaçmaya devam edebilirsiniz!

Ardından, 'Yardım' ekranına erişmeniz gerekir. Bu daha sonra daha fazla seçenek getirecek ve istediğiniz seçenek 'Menü Açıklaması' olacaktır.

Elden Ring: Modlar Olmadan Nasıl Duraklatılır?

Bu menü, 'Envanter' ekranında sunulan bilgileri açıklamak için tasarlanmıştır, ancak aslında Elden Ring'i duraklatarak düşmanlarınızı raylarında durdurur.

Bu geçici çözümün belirsiz doğası göz önüne alındığında, oyuna kasıtsız bir ekleme olabileceğini varsaymak adil olur. Bu nedenle, gelecekteki bir güncelleme ile düzeltilebileceğini unutmayın.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top