Elden Ring: Moonveil Katana Nasıl Gidilir – Konum + Harita

 Elden Ring: Moonveil Katana Nasıl Gidilir – Konum + Harita

Elden Ring: Moonveil Katana Nasıl Gidilir – Konum + Harita


Elden Ring'in Ay Örtüsü Katana'sı, harika bir silah sanatına sahip güçlü bir silahtır. Onu nerede bulacağınızı ve onu kullanmak için neyin gerekli olduğunu öğrenin!


Elden Ring sırlarla, harika silahlarla ve sihirle dolu. Bazen, üçünün karışımı olan bir şey bulabilirsiniz!

Moonveil Katana bunlardan biridir. Güçlü bir silah olmasına rağmen oyunun başlarında bulunabilir, bu da onu Elden Ring'deki en iyi erken oyun silahlarından biri yapar 

Ancak, onu yalnızca belirli bir alanda bulabilirsiniz ve oldukça zorlu bir patronu yenmeniz gerekiyor. Ancak, zor kazanılan Rünlerinizi riske atmaya değer!

Elden Ring'de Moonveil Katana'yı nereden alacağınız ve INT/DEX yapılarına odaklananlar için neden harika bir seçim olduğu burada!

Elden Ring'de Moonveil Katana Nereden Alınır

Moonveil Katana, Gael Tüneli'nde, Limgrave ve Caelid arasındaki sınırda bulunabilir.

Caelid'e Limgrave'den girdiyseniz, muhtemelen Smoldering Church ve onun Site of Grace adaşı ile karşılaşmışsınızdır. Buradan, iki bölgeyi sınırlayan uçurum boyunca Güneydoğu'ya gidin ve bir mağaraya giden bir meşale yolu bulacaksınız.

Mağaraya girin ve düşme hasarından ölmemeye dikkat ederek aşağı inin. Büyük bir ahşap kapıya ulaşana kadar düşmanlarla savaşın (ya da koşun, yargılamıyoruz).

Kapıyı açmadan önce, Arka Gael Tüneli Grace Sitesini bulmak için soluna gidin ve daha küçük bir ahşap kapıdan geçin. Bunu etkinleştirin ve büyük ahşap kapıya geri dönün ve açın.

Bu, Magma Wyrm boss dövüşünü etkinleştirecek. Dövüşün gerçekleştiği küçük alan nedeniyle düşük seviyeli karakterler için biraz zor. Saldırılarından kaçınmak oldukça kolay olduğu için kaçmaya devam edin.

Elden Ring: Moonveil Katana Nasıl Gidilir – Konum + Harita

Ölümü üzerine, Magma Ejderhası Ay Örtüsü Katana'sını düşürecek. Onu aldıktan sonra, mağaradan çıkmak için mavi ışığı kullanın ve yepyeni kılıcınızı kuşanın!

Moonveil Katana'nın silah sanatı veya Ash of War, Geçici Ay Işığıdır. Silah beceri düğmesini basılı tutmak ve ardından hafif veya ağır saldırı kullanmak orta menzilli bir ışık çarpmasına neden olur.

Moonveil Katana için Stat Gereksinimleri Nelerdir?

Ay Örtüsü Katana 12 Güç, 18 Beceri ve 23 Zeka sahibi olmanızı gerektirir.

Moonveil, sırasıyla her biri için bir E, D ve C derecesi ile Güç, Beceri ve Zeka ile ölçeklenir.

Aynı zamanda bir Kan Kaybı oluşumuna neden olur ve bu düşman sağlık çubuklarını düşürmek için mücadele edenler için ekstra hasar çıktısı sağlar!

Bu, Magic/Melee yapısı oluşturmak isteyenler için harika bir seçimdir. Temel düzeyde bile, silah oldukça inanılmaz.
To Top