Elden Ring: Ruhlar, NPC'ler ve Arkadaşlar Nasıl Çağırılır

 Elden Ring: Ruhlar, NPC'ler ve Arkadaşlar Nasıl Çağırılır

Elden Ring: Ruhlar, NPC'ler ve Arkadaşlar Nasıl Çağırılır


Çağırma hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğrenmek ister misiniz? İşte Elden Ring'de ruhları, NPC'leri, arkadaşları ve daha fazlasını nasıl çağıracağınıza dair tam bir rehber!


Elden Ring en iyi müttefiklerle oynanan bir oyundur, ancak oyun çoğunlukla tek oyunculudur. 'Paylaşılan' bir dünyada seyahat etmenize rağmen, çoğunlukla sadece NPC'ler ve diğer oyuncuların ipuçlarıyla etkileşime giriyorsunuz.

Zaten oyuncular, serinin yeni kanını bozmak için Elden Ring'de trol mesajları bırakıyorlar. Bir uçurumun üzerinde 'Atlamayı Deneyin' yazan bir mesaj görürseniz, belki her zaman bu tavsiyeye uymayın!

Elden Ring: Ruhlar, NPC'ler ve Arkadaşlar Nasıl Çağırılır

Elden Ring'de Nasıl Çağırılır

İşte Elden Ring'deki en yaygın olandan başlayarak her tür çağırma için eksiksiz bir kılavuz!
kül ruhları

Kül Ruhları, Elden Ring oyuncularının oyun çevresinde bulabilecekleri ve süresiz olarak yanlarında bulundurabilecekleri özel çağrılardır. Özel AI çağrıları, Elden Ring'in en zorlu patronlarından bazılarına karşı büyük yardım sağlar .

Bu kullanışlı tamirciden yararlanmak için, ilk Grace Sitenizin hemen önündeki Western Limgrave'deki yapı olan Elleh Kilisesi'ne gidin.

Önce Elden Ring'de spektral bineğiniz Torrent'i nasıl alacağınızı öğrenmeniz gerekecek . Ardından, bu konuma geri dönün.

Elden Ring: Ruhlar, NPC'ler ve Arkadaşlar Nasıl Çağırılır

Burada size Spirit Calling Bell ve Lone Wolf Ashes verecek son derece yararlı bir NPC olan Renna'yı bulacaksınız. Şu andan itibaren, Lone Wold Ashes'ı kullanmak, dünyanıza bir ruh kurdu sürüsü çağıracak - FP pahasına!

İşte oyunun en güçlü Ash Spirit çağrılarını çağırmak için daha fazla FP elde etmenin yolu!

Ve sonra her Elden Ring Ash Spirit çağrısına ve onları burada nerede bulabileceğinize bakın!

Oyuncular, devasa Elden Ring haritasının etrafındaki küçük insan heykellerini keşfederek , size yardımcı olması için özel yapay zekayı çağırabilecekler.

Dost Oyuncular

Nihai yardım için Elden Ring oyununuza bir arkadaşınızı çağırmak istiyorsanız, işte böyle yapılır. Seçenekler menüsüne gidin -> Sistem -> Oyuncu Adlarını Görüntüle ve Çevrimiçi Kimliğe ayarlayın.

Ardından, Çok Oyunculu menüsüne gidin ve yalnızca sizin ve arkadaşınızın bildiği çok oyunculu bir şifre ekleyin.

Bu yapıldıktan sonra, yerde bir çağrı oluşturmak için bir Kararmış'ın Kürklü Parmağı kullanın. Arkadaşınızın kendi dünyasında bu konumu bulması ve savaşta size katılması için onunla etkileşime girmesi gerekiyor!
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top