Elden Ring saygısı – değişen istatistikler, Sellen arayışı ve daha fazlası

Elden Ring saygısı – değişen istatistikler, Sellen arayışı ve daha fazlası

Elden Ring saygısı – değişen istatistikler, Sellen arayışı ve daha fazlası


Yani Elden Ring saygısını mı arıyorsunuz? Son derece popüler olan fantezi oyununun harika yanlarından biri, sizi seçtiğiniz Elden Ring yapısına kilitlememesidir . Bunu yapabilmeniz biraz zaman alabilir, ancak yeni bir şey denemek için istatistiklerinizi değiştirmek, biraz Larval Gözyaşınız olması koşuluyla tamamen mümkündür.


Dolayısıyla, Elden Ring saygısının nasıl çalıştığını öğrenmek istiyorsanız okumaya devam edin – ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz. Öncelikle, belirli bir Elden Ring Büyük Rün'üne ihtiyacınız olacak – Doğmamışların Büyük Rün'ü . Diğer Büyük Rünlerin aksine, bu rün gücünü açmak için İlahi Kule'ye ihtiyaç duymaz ve sizin onu donatmanıza da gerek yoktur. Bu rünü Kraliçe Dolunay Rennela'yı yenerek elde edersiniz .

Onu yendikten sonra Rennela , 'Yeniden Doğuş' işlevine erişmesi için ona bir Larval Gözyaşı verebileceğin Reya Lucaria Grand Library'de mevcut olacak. Oyunda yalnızca sınırlı sayıda Larval Gözyaşı var - hepsini bulmanıza yardımcı olması için TheLoadout'un Larval Gözyaşı konumları kılavuzunu kullanın.

ELDEN RİNG SAYGISI – SELLEN ARAYIŞINDAN SONRA NASIL SAYGI DUYUYORSUNUZ?

Görev serisinin son bölümünde Sellen'ın tarafını tutmaya karar verirseniz, Rennela'nın tipik olarak bulunduğu alanı işgal edecektir. Bunun endişe verici görünebileceğini anlıyoruz, çünkü Rennela olmadan saygı seçeneği yoktur, ancak asla korkmayın. Sellen görevini eksiksiz olarak tamamladığınızdan emin olun ve ardından Rennela'nın bulunduğu Büyük Kütüphane'deki alanı yeniden yükleyin . Görev sırasında neler olup bittiğine ve nasıl çözdüğünüze bakılmaksızın, Rennela her şey bittiğinde yerine geri dönecek.

Sellen bu noktada dev bir kayaya dönüşmüş olabilir veya olmayabilir - o hala odada olacak ve yeni rock-ness formunda bile ondan büyü satın alabilirsiniz.

Karakterler için Elden Ring hakkında bilmeniz gereken her şey bu.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top