Elden Ring: Yavaş Paket Açma ve Steam Hatalarını Güncelleme Nasıl Çözülür

 Elden Ring: Yavaş Paket Açma ve Steam Hatalarını Güncelleme Nasıl Çözülür

Elden Ring: Yavaş Paket Açma ve Steam Hatalarını Güncelleme Nasıl Çözülür

Elden Ring'in piyasaya sürülmesi, Steam oyuncularının Elden Ring'i başlatmalarını engelleyen inanılmaz derecede uzun paket açma ve güncelleme bekleme süreleri nedeniyle hüsrana uğramasına neden oldu.

Dünyanın her yerindeki Steam oyuncuları, Elden Ring PC lansmanı üzerinden sosyal medyada hayal kırıklıklarını dile getiriyorlar.

Oyuncuların Elden Ring'i başlatmasını engelleyen birden fazla sorun bildiriliyor. İşte bildiklerimiz.

Elden Ring Steam Yavaş Paket Açma ve Güncelleme Sorunları Nasıl Onarılır

Steam oyuncuları şu anda inanılmaz derecede yavaş açma hızları nedeniyle Elden Ring'i başlatırken sorunlar yaşıyor, ancak neyse ki bir düzeltme var.

Neyse ki, bir düzeltme var. Elden Ring paketini açma veya güncelleme ile ilgili sorunlar yaşayan oyuncular şu çözümleri izleyebilir:
  • Steam'den çıkın ve yeniden açın
  • Elden Ring'i Yeniden Başlat
  • Görev Yöneticisini açın ve Steam İşlemini kapatın
Bu, tamamen sıfırlamalarına ve 49 GB'ı açmaya başlamalarına izin verecektir. Paketin açılması bazen yavaş olabilir, ancak sonunda oraya ulaşacaktır.

Bu kafa karıştırıcı çünkü oyuncular oyunu piyasaya çıkmadan saatler önce yükleyebiliyor. Ancak ne yazık ki, oyunu önceden yüklemek, oyuncuların lansman sırasında oynayabileceklerini garanti etmiyor.

Bunun nedeni , gerçek indirmenin ne kadar önemli olduğu olabilir. Steam, muhtemelen giriş yapmaya ve oynamaya çalışan tüm eşzamanlı oyuncularla mücadele ediyor.

Bu adımları izleyin ve sonunda Elden Ring oynayabileceksiniz!
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top