Elden Ring: Zehir Nasıl Tedavi Edilir ve Önlenir

 Elden Ring: Zehir Nasıl Tedavi Edilir ve Önlenir

Elden Ring: Zehir Nasıl Tedavi Edilir ve Önlenir

Elden Ring, çok sayıda mekaniği olan büyük bir oyundur. Hem oyunculara hem de düşmanlara uygulanabilecek birçok durum efekti var. Bunlardan birine daha yakından bakalım ve nasıl tedavi edileceğini ve zehirden nasıl kaçınılacağını öğrenelim.

Elden Ring'deki durum etkileri olumlu veya olumsuz olabilir. Poison kesinlikle tüm oyundaki en olumsuz olanlardan biridir.

Zehirlenirseniz, HP'nizi (Sağlık Puanları) kaybetmeye başlayacaksınız. Elden Ring gibi zorlu bir oyunda, bu doğrudan debuff ölüm cezası gibidir.

Ve eğer Poison'dan etkilenmekten bıktıysan, neden ateşe karşılık vermiyorsun? Düşmanlarınıza Scarlot Rot vermek için Rotten Breath Incantation'ı alın !

Elden Ring: Zehir Nasıl Tedavi Edilir ve Önlenir

Elden Ring'de Zehir Nasıl Çalışır?

Hedefe çeşitli yollarla zehir uygulanır. En yaygın olanları büyüler, beceriler veya zehirli oklar gibi belirli düşmanlardan gelen saldırılardır. Zehirli bölgelerde yürüyerek de zehirlenebilirsiniz ama muhtemelen siz de o kadarını tahmin etmişsinizdir.

Zehirli alanlar yeşil olma eğilimindedir ve içinde durduğunuzda ekranınızda yavaş yavaş dolan bir zehir çubuğu göreceksiniz. Sona ulaşırsa, zehirlenirsin.

Zehri nasıl iyileştireceğinizi bilmek , Elden Ring'deki en sinir bozucu patron dövüşlerinden birini yenmenize yardımcı olacaktır !

Zehirlenmekten Nasıl Kaçınılır?

Arazi söz konusu olduğunda, en iyi yol üzerinde Torrent ile sürmektir. Bu şekilde arazinizden zehirlenemezsiniz.

Torrent bu konumda mevcut değilse, mümkün olan en kısa sürede üzerinden geçin. Yuvarlamayın, çünkü bu daha da fazla zehirleneceğiniz anlamına gelir.

Zehire karşı direncinizi artırmak için, Vigor özelliğinizi yükseltebilir veya tılsımlar da dahil olmak üzere size zehir bağışıklığı veren veya Vigor'u artıran uygun teçhizatı giyebilirsiniz.

Vigor'un zehir direncine de katkıda bulunduğunu bilmiyorsanız, neden Elden Ring'deki tüm gizli Nitelik etkilerine göz atmıyorsunuz ?

Elden Ring'de tüketilebilir bir öğe olan Nötrleştirici Bolusları tüketerek zehirlenme durumundan kurtulabilirsiniz . Coastal Cove'un Güneydoğusundaki bir Göçebe Tüccardan 600 rün karşılığında satın alınabilir.

Ayrıca Armorer's Cookbook'u [2] aynı kişiden satın alabilir ve Herba, cave Moss ve Great Dragonfly Head ile kendi başınıza Nötrleştirici Bolus yapmayı öğrenebilirsiniz.

Elden Ring: Zehir Nasıl Tedavi Edilir ve Önlenir

Diğer bir yöntem ise Cure Poison Incantation kullanmaktır . Roundtable Hold'da bulunan Brother Corhyn'den öğrenebilirsiniz . 1000 Rün'e mal olur.

Üçüncü yol her zaman Grace Eyaletinde dinlenmektir , ancak tüm düşmanlarınız yeniden doğacak, bu yüzden buna değdiğinden emin olun.

Ayrıca Immunizing Cured Et tüketerek belirli bir süre zehire karşı bağışıklık kazanabilirsiniz. Bağışıklığınızı güçlendirir. Dünyada bulunabilir veya Göllerin Liurnia'sındaki Göçebe Tüccardan satın alınabilir.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top