Elden Ring'de Akıl Ne Yapar?

Elden Ring'de Akıl Ne Yapar?

Elden Ring'de Akıl Ne Yapar?

Büyülere ve büyülere adanmış bir yapı yapacaksanız, Elden Ring'deki Mind Niteliği hakkında her şeyi öğrenmeniz gerekir!

Elden Ring, oyun tarzları söz konusu olduğunda çok fazla esneklik getiriyor. Bir Soulslike'da ilk kez, oyuncular Spirit Ashes şeklinde ek yardım toplayabilirler.

Ek olarak, oyun büyüler ve büyüler şeklinde birçok menzilli saldırı seçeneği sunmuştur.

Evet, bu diğer Souls oyunlarında mevcuttu, ancak hiçbir zaman Elden Ring'de bulunan etkinlik ve çeşitlilik kapsamına girmedi.

Bu oyunda sihirli bir yapı oluşturmak çok eğlenceli. Yine de, bu yapılardan birine atlamak biraz zor olabilir.

Elden Ring'deki tüm sihirli silahlardan, sihirlerden ve büyülerden tam olarak yararlanmak için, Mind Niteliğini ve karakteriniz üzerindeki etkilerini tam olarak anlamanız gerekir.

Elden Ring'de Akıl Ne Yapar?

Elden Ring'de Zihin Niteliği Neleri Etkiler?

Akıl, Elden Ring'deki karakter istatistiklerinizi yöneten sekiz Nitelikten biridir.

Özellikle, bu Nitelik doğrudan FP durumunu etkiler . Büyüler, büyüler, Spirit Ashes ve Ashes of War kullanmayı planlıyorsanız bu çok önemlidir.

FP'yi anlamak, sihirli yapılar için çok önemlidir; Elden Ring'deki Odak Noktaları (FP) hakkında bilmeniz gereken her şey burada .

FP ile doğrudan bağlantıya ek olarak , Zihin Niteliği ayrıca Odak durumunu da etkiler . Bu istatistik, Uykuya ve Delilik nöbetlerine karşı direncinizi gösterir.

Ne kadar çok Odaklanırsanız, karakteriniz Uyku ve Deliliğe o kadar az duyarlı olur.

Zihin Niteliğini kavramak, Elden Ring'deki sihirlerde ve büyülerde ustalaşmanın yalnızca başlangıcıdır.

Oyundaki sihrin potansiyelini tam olarak kavramak için , İnanç ve Zeka Niteliklerinin neyle ilgili olduğunu da anlamanız gerekir .

Ayrıca, yüksek bir Zihin Niteliği ile, burada bir İnanç veya Zeka yapısı tercih etmenize bağlı olarak alabileceğiniz en iyi büyüler ve büyüler bulunmaktadır :

Son olarak, bazı gerçekten güçlü Tılsımlar, karakterinizi geliştirmek için diğer istatistikleri artırarak yapınızı geliştirmenize yardımcı olabilirç

Yorumlar

TechGameX.Net Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski