Elden Ring'de Antik Ejderha Lansseax'ı nerede yenebilirim?

 Elden Ring'de Antik Ejderha Lansseax'ı nerede yenebilirim?

Elden Ring'de Antik Ejderha Lansseax'ı nerede yenebilirim?

Oyuncular Elden Ring'de Altus Platosu'na giderken doğru yol alırken, yollarında Antik Ejderha Lansseax ile karşılaşmak zorundalar. Çoğu ejderhanın kendi teması vardır ve Lansseax, işleri daha da kötüleştirmek için ölümcül bir ham hasar ve kırmızı şimşek karışımıdır.

İlk karşılaşmada bile, oyuncuların, özellikle yerdeki tüm olası yıldırım hasarıyla, dövüşte endişelenecek çok şeyi var. Ancak ejderha sadece küçük bir hasarla uçup gidecek ve oyuncuların Altus Platosu'ndaki savaşı bitirmek için canavarı bir kez daha bulmaları gerekecek.

Elden Ring'de Antik Ejderha Lansseax'ı bul ve savaş

Elden Ring'de Antik Ejderha Lansseax'ı nerede yenebilirim?

Kadim Dragon Lansseax, Elden Ring'deki son dövüş için en ücra yerlerden birinde bulunabilir. Çoğu zaman, ejderhaların açık dünyada devasa arenaları vardır ve kolayca fark edilebilirler. Lansseax ise Altus Platosu'ndaki Stormcaller Kilisesi yakınlarında rastgele bir tepede saklanıyor . Başkente giderken bunu kaçırmak kolaydır ve oyuncular oraya vardıklarında hazırlıklı olmak isteyeceklerdir.

Kadim Ejderha Lansseax ile savaşmak için ipuçları:

  • Dövüşün en ölümcül kısmı kesinlikle ejderhanın yıldırım kullanmasıdır.
  • Bir nükleer saldırı için kullandığı devasa cıvatanın yanı sıra ejderha, arenayı kırmızı elektrik patlamalarıyla kaplayabilir.
  • Tipik ejderha uçları kullanılabilir.
  • Takılı kalmak, unsurlardan kaçmanın yanı sıra şut saldırılarından kaçınmak için harikadır.
  • Agresif bir çağrı ile birlikte yakın durmak bu dövüş için en iyi bahistir.
  • Etki alanı hasarını engellemek için sihir tabanlı ve yıldırım tabanlı tılsım öğelerini kullanın.
Çok geçmeden, bu yıldırım ejderhası düşecek ve oyuncuların keşfederken endişelenmeleri gereken bir tane daha az olacak. Ancak bu onların kırmızı yıldırımla son karşılaşmaları olmayabilir.

Elden Ring'de diğer ejderhaları nerede bulabilirim?

Çoğu zaman, ejderhalar oyunda oldukça rastgeledir, ancak çılgınlığın bir şekilde bir yöntemi vardır. Haritada ne zaman devasa bir genişlik olsa, ejderha saldırısı olasılığı yüksektir, ancak bunlar her zaman garanti edilmez.

Bazı ejderhalar, bir Lich kadar güçlü bir şey için bile, yalnızca görev patronları olarak çağrılabilir. Neredeyse hepsi isteğe bağlıdır, bu yüzden onları kaçırma konusunda endişelenmenize gerek yoktur, ancak savaşmak için bir patlamadır.

Yorumlar

TechGameX Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski