Elden Ring'de Armorer's Cookbook (1) nerede bulunur?

 Elden Ring'de Armorer's Cookbook (1) nerede bulunur?

Elden Ring'de Armorer's Cookbook (1) nerede bulunur?

Elden Ring, oyuncuların yemek tarifleri hazırlamayı öğrenebilecekleri çeşitli Yemek Kitabı türlerine sahiptir.

Yemek Kitaplarında oyuncuların farklı öğeler oluşturmasına izin veren birkaç alt kategori vardır. Bu alt kategori kitaplarından biri de Zırhçıdır. Armorer's Cookbook (1), her biri farklı tariflere sahip, oyuncuların yolculuklarında kendilerine yardımcı olacak belirli öğeler oluşturmasına olanak tanıyan birden fazla varyanta sahiptir.

Armorer's Cookbook (1) olarak etiketlenen ilk kitap, aynı zamanda oyuncuların ilk bulacağı kitaptır. Agheel Gölü'nün kuzeydoğusundaki Kaiden Sellsword kampında yer almaktadır.

Elden Ring'de Armorer's Cookbook (1) nasıl bulunur

Elden Ring haritası kesinlikle devasa. Bu, oyuncuların oyunda belirli bir noktadan önce tüm haritayı görmelerini bile zorlaştırabilir. Ayrıca belirli öğeleri bulmayı zorlaştırabilir.

Neyse ki, Armorer's Cookbook (1) derinden gizli değil. Oyuncuların içeriklerini bulmaları ve hazırlama tarifleri koleksiyonlarına eklemeleri oldukça kolaydır. Sadece biraz seyahat gerektiriyor.

Oyuncular, Grace'in Agheel Gölü Kuzey Bölgesi'nde başlamalıdır. Burası Limgrave Tünellerinin kuzeydoğusunda. Alternatif olarak, oyuncular kilidi açtıysa, Murkwater Cave Site of Grace'den başlayabilirler.

Başlangıç ​​noktasına bağlı olarak, Agheel Lake North'un biraz kuzeyine ve neredeyse doğrudan doğusuna veya Murkwater Cave'in hemen kuzeyine gidin ve oyuncular Kaiden Sellsword kampıyla karşılaşacaklar.

Bu kamp, ​​karakolu koruyan tehlikeli paralı askerlerle dolu. Zırhçının Yemek Kitabı (1), savaştan kaçınırken oturmuş bir cesetten alınabilir, ancak etraftaki tüm düşmanlarla zor olabilir.

Armorer's Cookbook (1) ile neler geliyor?

Elden Ring'de Armorer's Cookbook (1) nerede bulunur?

Yemek Kitabı'nı topladıktan sonra, üç zanaat tarifi sunacak . İşte oyuncuların toplandıktan sonra yapabilecekleri şeyler:
  • Yangın Gresi: Bir silahı alevler içinde kaplayan ve kısa bir süre için yangın hasarı veren bir sarf malzemesi.
  • İpli Ateş Gresi: Bir silahı normal Ateş Gresinden çok daha hızlı kaplayan bir sarf malzemesi.
  • Ateşe Dayanıklı Kurutulmuş Karaciğer: Kısa bir süre için yangın hasarını bir dereceye kadar ortadan kaldıran bir sarf malzemesi.
Yemek Kitabı, üretim materyallerini sağlamaz. Bununla birlikte, oyuncuların tarifleri aracılığıyla öğrenilen belirli öğeleri yapmak için hangi materyallerin gerekli olduğunu görmelerine izin verir.

Yorumlar

TechGameX Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski