Elden Ring'de Bilgelik Hareketi nasıl elde edilir

Elden Ring'de Bilgelik Hareketi nasıl elde edilir

Elden Ring'de Bilgelik Hareketi nasıl elde edilir

Oyun ilerlemesini tam olarak etkilemese de, Elden Ring ve önceki FromSoftware oyunlarındaki hareketler genellikle PvP deneyiminin ve görgü kurallarının ayrılmaz bir parçası olarak kabul edilir.

Oyuncuların RPG'de ellerine almak istedikleri böyle bir jest, Thops tarafından Tarnished'in kendisine ikinci Akademi Glinstone Anahtarını teslim etmesinden sonra verilen Erudition Hareketidir.

Bununla birlikte, bunu yapmak için kullanıcıların, Elden Ring topluluğunun iyi bir bölümünün uğraştığı şey olan Converted Fringe Tower bulmacasını tamamlamaları gerekecek. FromSoftware, konu daha zorlu bulmacalardan bazılarını tamamlamaya geldiğinde oyuncuların ellerini tutmasıyla tanınmıyor ve bu hareketi elde etmek için durum böyle görünüyor.

Umuyoruz ki, bugünün rehberi jesti henüz kavrayamayanlara yardımcı olacaktır.

Elden Ring'de Bilgelik Hareketini Elde Etme

Belirtildiği gibi, oyuncular ancak ona Raya Lucaria Akademisi'nden ikinci Akademi Glintstone Anahtarını sağladıklarında Sihirbaz Thops'tan jest alabilecekler.

Raya Lucria, oyunun ana patronlarından Rennala, Dolunay Kraliçesi ile karşılaşacakları yer ve buradan ikinci anahtarı alacaklar.


İlk anahtarı almak ve akademiye erişmek için, Tarnished'in Liurnia of the Lakes'in kuzeybatı tarafına doğru bir ejderhanın arkasına gizlice girmesi gerekecek. Anahtar orada bir ceset üzerinde olacak ve kullanıcıların karakterlerine önemli sayıda seviye koymadıkça ejderhayı bir kavgaya sokmamaları tavsiye edilir.

İkinci Akademi Glintstone Anahtarını bulmak için Kararmış Elden Ring'in şunları yapması gerekir:

  • Radago'nun Kızıl Kurdu dövüşünün gerçekleştiği yer olan Lost Grace Münazara Salonu Sitesine hızlı seyahat edin. Orada, kullanıcıların avluya açılan kapının kilidini açmak için anahtarı kullanmaları gerekir; burada sola dönmeleri ve iki düşmanın yanından geçen harap patikadan yukarı çıkmaları gerekir. Burada oldukça fazla pusu alanı olduğu için burada biraz temkinli olmak önemlidir.
  • Bir dizi merdivene ulaştıktan sonra, karşı karşıya kalan kapıdan geçmek yerine, oyuncuların korkuluğun üzerinden atlayıp aşağıdaki başka bir uçağa inmeleri gerekecek. Sonra yukarı tırmandıktan sonra sola dönün ve ardından bir büyücünün hemen yanından bir çatıya atlayın. Çatıların üzerinden güneye gittikten sonra, sonunda sağda bir merdiven görecekler. Ardından yukarı tırmanırken, oyuncular sona ulaşır ulaşmaz sağa dönmeleri gereken bir köprüyle karşılaşacaklar, ardından sola dönerek bir binanın kenarına ulaşabilirler ve Elden Ring oyuncularının aşağıdaki çatıya atlamaları gerekir. .
  • Kuzeye yöneldikten sonra, kullanıcılar aşağıda bir platformla karşılaşacaklar. Oraya indikten sonra kuzeyde başka bir platform bulacaklar. Başka bir çatıya atlamak ve onlara ok atan bir düşmanın hemen yanında daha düşük bir platforma düşmek için oraya ulaştıklarında batıya gitmeleri gerekecek.
  • Elden Ring Tarnished, binanın yan tarafında bir sürü açık pencere görene kadar kuzeye gitmeli. İçeri girdikten sonra, üzerine çıkmaları gereken iki büyük avize ile karşılaşacaklar. İkinci Akademi Parıltıtaşı Anahtarını bulacakları odanın güney tarafındaki avizede.
  • Anahtarı aldıktan sonra, Kararmış Elden Ring artık göle bakan Cliffs Site of Grace'in yanında bulunan Church of Irith'e geri dönebilir. Orada, binanın arkasında, Sihirbaz Thops'u bulacaklar ve ona anahtarı verdikten sonra, oyuncular Erudition Hareketi'ni elde edebilecekler.
Bölgedeki en zor hedeflerden bazılarına kolayca ulaşmak söz konusu olduğunda, çatılar ve kalaslar boyunca platform kurmanın Elden Ring'de inanılmaz derecede faydalı olduğu kanıtlanmıştır. Bu durumda görüldüğü gibi, oyuncular pek çok gereksiz düşman karşılaşmasına girmek zorunda kalmadan çok kolay bir şekilde harekete geçebilecekler.

Yorumlar

TechGameX.Net Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski