Elden Ring'de Blasphemous Blade nasıl elde edilir?

 Elden Ring'de Blasphemous Blade nasıl elde edilir?

Elden Ring'de Blasphemous Blade nasıl elde edilir?

Elden Ring , FromSoft tarihindeki en ilginç silah tasarımlarından bazılarına sahiptir ve bazıları şaşırtıcı derecede güçlüdür. Oyuncular, bu zorlu oyunda onları taşıyacak kılıcı veya yayı bulmak için sürekli test yapıyorlar.

Blasphemous Blade, muhtemelen aynı adı taşıyan hit 2019 indie oyunundan ilham alan, etle kaplı devasa bir kılıçtır. Oyuncuyu her öldürmede iyileştirir, önemli hasar verir ve gücünü artırmak için ateşe verilebilir.

Elden Ring'de Blasphemous Blade Almak

Blasphemous Blade ancak sahibini yendikten, hazinesini kazandıktan ve bir NPC ile takas ettikten sonra bulunabilir. Oyuncular, bu harika kılıcı elde etmek için zorlu bir savaş ve heyecan verici bir seçimle karşı karşıya.

İlk olarak, oyuncu Lord of Blasphemy olan Rykard'ı avlamalı ve yenmelidir . Bu patron Gelmir Dağı'nda bulunabilir. Oyuncu için ciddi bir meydan okuma sağlayacak bir Yarı Tanrı. İlk aşaması, Rykard'a meydan okumak için yenilmesi gereken Tanrı Yiyen Yılan'dır.

Rykard'ı yendikten sonra, Remembrance of the Blasphemous'u bırakacak. Oyuncuların Anma ile yapabilecekleri üç şey vardır, bunlardan sadece biri bıçağı verir.

Oyuncular, 50.000 Rün ödeme karşılığında Blasphemous'u Anma'yı hemen tüketebilirler. Ancak, eşyayı sonuna kadar kullanmak için oyuncuların Yuvarlak Masa Bekletmesinde Enia'ya teslim etmesi gerekecek.

Parmak Okuyucu Enia, iki parmakla işaretlenmiş bir odada oturur ve yalnızca Godrick'i yendikten sonra erişilebilir. Anma için iki seçenek sunacak.

Oyuncular, eşyayı düşmanlara saldırmak için patlayan ruhlar gönderen Rykard's Rancor adlı bir büyüyle takas edebilirler. Bu eşya ayrıca Blasphemous Blade karşılığında da kullanılabilir.

Blasphemous Blade'i hangi yapılar kullanabilir?

Tüm SoulsBorne oyunları gibi, Elden Ring'in de silahları etkili bir şekilde kullanmak için özel gereksinimleri vardır. Blasphemous Blade, ne kadar iyi olduğu düşünüldüğünde şok edici olmayan oldukça zorlu bir silahtır.

Blasphemous Blade, en iyi şekilde kullanmak için 22 Güç, 15 Beceri ve 21 İnanç gerektirir. Silah, bu özelliklerin üçüne de sahip bir D-katmanı ölçeğine sahiptir.

Bu bıçak, birden çok kez sallanmak için iyi miktarda Dayanıklılık gerektirir ve mükemmel ateş becerisi her kullanım için 30 FP alır. Bu, Elden Ring'deki kullanması en zor silah değil, ama daha sert tarafı.

Blasphemous Blade, oyuncunun Rykard'ı öldürmesini ve düşüşünü Enia ile takas etmesini gerektirir. Büyük bir başarıyla, bu korkunç harika kılıç, bazı oyuncuların tüm oyun tarzlarını buna göre inşa etmeleri için yeterince iyi.

Yorumlar

TechGameX.Net Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski