Elden Ring'de Bloodhound Claws nasıl bulunur?

Elden Ring'de Bloodhound Claws nasıl bulunur?

Elden Ring'de Bloodhound Claws nasıl bulunur?

Crystalian mini patronları gibi , Bloodhound Claws de Elden Ring'de oyuncuların farklı alanlarda karşılaşabilecekleri isteğe bağlı patronlardır. En dikkate değer Bloodhound Knight, Bloodhound Knight Darriwil'dir.

En hafif tabirle zor bir mücadeledir ve oyuncuların yönünü şaşırmış ve diken üstünde tutmak için tasarlanmıştır. Bloodhound Knights'ın hareket etme şekli hem çevik hem de agresiftir ve işleri daha da kötüleştirmek için ışınlanma yeteneği vardır.

Bloodhound Knight'ların hepsi aynı Bloodhound Fang ve Bloodhound Claws'a sahiptir. Darriwil kılıcı düşürürken, diğer Bloodhound Knight Bloodhound Claws'ı düşürür. İşte onları nerede bulacağınız.

Elden Ring: Volcano Manor'daki Bloodhound Knight'dan Bloodhound Claws yağmalayın

Bloodhound Claws'ı geri almak için Volcano Manor'da bulunan Bloodhound Knight'ı yenmeniz gerekecek. Bu , bölgeye erişmeden önce tamamlanması gereken çok karmaşık görevleri olan Elden Ring'deki Altus Platosu'na ulaşmak anlamına geliyor.

Volcano Manor, Altus Platosu'nun kuzeybatı bölgesinde, sahil boyunca, bir lav gölünün (dolayısıyla adı) arasında yer almaktadır. İçeride malikanenin başı Tanith var. Bloodhound Knight'a ulaşmak için, yüzünüz Tanith'e dönük olarak durun ve ona arkanızı dönün.

Sağınızdaki koridora ulaşana kadar düz yürüyün. Sağdaki ilk odaya gidin. Odanın köşesinde bir ceset var. Arkasında yuvarlanabileceğiniz hayali bir duvar var. Bu, duvarı dağıtacak ve gizli bir bodrum katını ortaya çıkaracaktır.

Bu Bloodhound Knight teknik olarak bir boss dövüşü olmasa da Bloodhound Knight Darriwil ile ilgili her beceriyi kullanacak . Genellikle üç saldırıyı birbirine zincirler, bazen kılıcını ve pençelerini arka arkaya hızlı bir şekilde kullanır. Ve en önemlisi, ondan çok uzaklaşırsanız boşluğu kapatan bir ışınlanma yeteneği.

Bloodhound Knight öldüğünde Bloodhound Claws'ı düşürür. Hem Güç hem de Beceriyi ölçeklendirirler, ancak ikincisi daha fazladır. Bloodhound Claws, Elden Ring'de kullanmak için 10 Güç ve 15 Beceri gerektirir ve Ashes of War ve normal Smithing Stones ile yükseltilebilir.

Yorumlar

TechGameX.Net Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski