Elden Ring'de Bolt of Gransax nasıl elde edilir

Elden Ring'de Bolt of Gransax nasıl elde edilir

Elden Ring'de Bolt of Gransax nasıl elde edilir

Elden Ring içinde bir avuç efsanevi silah var ve Bolt of Gransax, oyundaki en eşsiz Ashes of War becerilerinden birine sahip. Bununla birlikte, silah oyun içindeki herhangi bir patrona bağlı değildir ve oyuncular dikkatli olmazsa, eşyanın yanından koşabilirler.

Oyuncular oyun içinde mızrağa ulaşmadan önce uzun bir yol var ve efsanevi öğeyi geri almak için Leyndell başkentine erişilmesi gerekecek. Bunun da ötesinde, oyuncuların başkentteki ilk Elden Lord'un altın gölgesini almaları gerekecek.

Elden Ring'de Bolt of Gransax nerede bulunur?

Elden Ring'de Bolt of Gransax nasıl elde edilir

Elden Ring'deki Bolt of Gransax'ı detaylandırmadan önce, bu silahın oyundaki tamamen ıskalanabilir birkaç silahtan biri olduğunu unutmamak önemlidir. Leyndell etrafta olduğu sürece oyuncular mızrağı kendileri alabilirler. Ancak Maliketh, Farum Azula'da öldürülürse, Leyndell kül altına girecek ve verilen oyunda mızrağı yakalama fırsatı ortadan kalkacak.

Gransax Sürgüsünün Yeri:

  • Silah, devasa spiral mızrağın ortasında, Leyndell'in merkezine yakın tutuluyor.
  • Buna zemin seviyesinden ulaşılamaz ve tabanda çok sayıda düşman bulunur.
  • Oyuncular , başkentteki İlk Elden Lord Godfrey'in altın gölgesini yenmelidir .
  • Oyuncular, zarafet yeri olan Elden Throne Room'dan doğrudan balkona çıkmalıdır.
  • Bir Pota Şövalyesi yolda önde duruyorsa, oyuncular doğru yer olup olmadığını bilecekler.
  • Bir platformun mızrağın önünde durduğu korkuluğun üzerinden koşun ve atlayın, ardından devasa altın mızrağın üzerine atlayın.
Efsanevi silah, esasen Elden Ring'de başkente düşen devasa mızrağın kullanılabilir versiyonudur.

Elden Ring'deki Gransax Sürgüsü ile İlgili Detaylar

Bu mızrak, ana stat olarak önce El Becerisini temel alır, ancak aynı zamanda bir dereceye kadar Mukavemetini de azaltacaktır. Bu, silahı etkili bir şekilde kaliteli bir yapım adayı yapar ve özel doğası nedeniyle Savaşın Külleri değiştirilemez.

Ash of War'a gelince, oyuncular oyuncuyu yerden kaldıran devasa bir kırmızı şimşek çakabilir. Bu cıvata daha fazla hasar için şarj edilebilir ve sonunda cıvata, Elden Ring'de bir silah gösterisi için tam güçle ileriye fırlatılacaktır.

Yorumlar

TechGameX.Net Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski