Elden Ring'de büyü yapma süresini kısaltan Radagon Icon Talisman nasıl alınır?

 Elden Ring'de büyü yapma süresini kısaltan Radagon Icon Talisman nasıl alınır?

Elden Ring'de büyü yapma süresini kısaltan Radagon Icon Talisman nasıl alınır?

Elden Ring , oyuncuların Aradaki Diyarlar'daki en güçlü büyücülerden bazıları olmalarına yardımcı olmak için bir sürü Büyü ve Büyü sunuyor. Spellcasting, RPG'de genellikle kolay bir mod olarak kabul edilir ve oyunun anlatının sonraki aşamalarında sunduğu aşırı güçlü büyülerin türü nedeniyle dürüst olmak gerekirse buna karşı pek fazla tartışma yoktur.

Oyuncular, güçlü büyüler aldıktan sonra bile , destek becerileriyle hasarlarını artırarak veya kullanım sürelerini önemli ölçüde azaltarak onları daha da güçlü hale getirebilirler . Elden Ring büyücülerinin Radagon İkon Tılsımı'nı cephanelikte olmazsa olmaz olarak görmelerinin nedenlerinden biri de budur.

Öğe, büyü yapma süresini kısaltır ve yalnızca büyü yapmaya (hem büyüler hem de büyüler) yönelik 30 sanal el becerisi verir.

Comet Azur spam göndericileri, bu tılsımı yapılarının en önemli yönlerinden biri olarak görüyor. Ancak, çok rağbet görse de, rastlamak o kadar kolay değil. Oyuncuların bunu elde etmek için birkaç adımda yatırım yapmaları gerekecek ve umarım bugünün rehberi onlara yardımcı olabilir.

Elden Ring'de Radagon İkon Tılsımı Elde Etme

Radagon İkon Tılsımı elde etmek için oyuncuların, Göllerin Liurnia'sında bulunan Raya Lucaria Akademisine gitmeleri gerekecek. Oyuncular Lands Between'in bu kısmına çok erkenden Stormveil Kalesi çevresinde gezinerek ve içinden geçmeyerek erişebilecek olsa da, bu önerilen bir yöntem değildir.

Tılsım'a ulaşmak için Elden Ring'deki daha agresif patronlardan biri olan Radagon'un Kızıl Kurdu ile savaşmaları gerekecek . Oyuna yeni başlayan ve seviyesi düşük olan oyunculara, Akademi'yi ele geçirmeden önce bunu denememeleri ve en azından Stormveil Kalesi'ni temizlemeleri tavsiye edilir.

Tılsımı elde etmek için Kararmış Elden Ring'in şunları yapması gerekecek:
  • İlk olarak, oyuncuların bir Glintstone Anahtarının yardımıyla kilidini açmaları gereken mavi bir büyü bariyeri ile mühürleneceği için Raya Lucaria Akademisi'ne erişim kazanın. Kararmışlar, Dragon Smarag tarafından korunacak olan Raya Lucaria'nın batısındaki adada anahtarı bulabilecekler. Kendinden emin olanlar ejderhayı kafa kafaya bir kavgaya sokabilir, ancak oyuncular genellikle bu aşamada bunun için biraz yetersiz olacaktır, bu yüzden anahtarı almak için ejderhanın arkasına koşabilir ve sonra kaçabilirler.
  • Raya Lucaria Akademisine giriş yaptıktan sonra, Kararmışların Radagon'un Kızıl Kurdu ile karşılaşacakları Münazara Odasına gitmeleri gerekiyor.
  • Oyuncuların karakterlerini seviyelendirmek için koydukları puanların sayısına ve gitmek istedikleri özel yapıya bağlı olarak, kurt ya bir esinti olabilir ya da üstesinden gelmesi inanılmaz derecede zor bir karşılaşma olabilir. O, oyundaki en agresif patronlardan biridir ve oyunculara iyileşmek için Kızıl Gözyaşı Şişelerini kullanmaları için neredeyse hiç zaman vermez.
  • Patronu indirdikten sonra, oyuncuların Münazara Odası Grace Sitesi'nden dışarı çıkmaları, sağa dönmeleri ve ardından üzerinden atlamak için bir çit görecekleri korkuluk yakınındaki arka güney köşesine gitmeleri gerekecek. ve orada gizli bir geçit bul.
  • Geçitten geçtikten sonra, çıkmaları gereken bir merdivenle karşılaşacaklar ve onları Münazara Odasının ikinci katındaki paramparça açık pencereye götürecekler. Burada, platform boyunca yürüdükten sonra Radagon İkon Tılsımını içeren bir sandık bulacaklar.
Büyücülerin Raya Lucaria Akademisi'ne girebilecekleri tek anahtar eşya bu değil. Büyücülük ve Büyü kullanıcıları için bir hazine olan Elden Ring oyuncuları, bölgedeki birçok Büyü ve Öğeyi elde edebilecekler.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top