Elden Ring'de Cerulean Gizli Gözyaşı nasıl bulunur

 Elden Ring'de Cerulean Gizli Gözyaşı nasıl bulunur

Elden Ring'de Cerulean Gizli Gözyaşı nasıl bulunur

Sihir, FromSoftware'in hit açık dünya oyunu Elden Ring'de hiç olmadığı kadar güçlü.

Her büyücünün oyundaki potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için Tılsımlar, zırh setleri, büyüler ve çeşitli eşyalar alması gerekir.

Cerulean Gizli Gözyaşı, sihirle inanılmaz derecede faydalı olan bir eşyadır. Harika Fizik Şişesinde karıştırılabilen bir Kristal Gözyaşıdır. Tüketildiğinde tüm FP tüketimini geçici olarak ortadan kaldırır. Bu etki, oyuncuların kısa bir süre (yaklaşık 10 saniye) boyunca ücretsiz olarak sonsuza kadar büyü yapmalarını sağlar.

Magic kullanıcıları, Gelmir Dağı'ndan geçerken kesinlikle Cerulean Gizli Gözyaşı'nı almak isteyeceklerdir. Ancak Kristal Gözyaşı'nı almak için onu koruyan patronu öldürmeleri gerekir.

Elden Ring'de Cerulean Gizli Gözyaşı kazanmak için Ülserli Ağaç Ruhunu yenmek

Elden Ring'de ayrı alanlarda iki Ülserli Ağaç Ruhu var. Ancak bu durumda oyuncuların takip edecekleri Mt. Gelmir'de bulunuyor.

Gelmir Dağı'na ulaşmak için oyuncuların Atlus Platosu'ndan geçmeleri gerekir. Bu, oyuncuların ya Büyük Dectus Kaldırma aracını kullanmaları ya da Harabe-Islak Uçurumdan geçmeleri gerektiği anlamına gelir.

Elden Ring'deki Mt. Gelmir'e eriştikten sonra, oyuncular Volcano Manor'a gitmeli ve Road of Iniquity Site of Grace'i ziyaret etmelidir. Burası oyuncuların Cerulean Gizli Gözyaşı için yolculuklarına başlayacakları yer.

Buradan oyuncular doğuya, yokuş aşağı Minor Erdtree'ye gitmelidir. Boss , oyuncular Erdtree'ye yaklaştığında ortaya çıkacak.

Ülserli Ağaç Ruhu kanamaya karşı yüksek bir dirence sahiptir, bu nedenle Kan Kaybına neden olan bir silah o kadar etkili değildir. Oyuncular bu dövüş için Frostbite veya Scarlet Rot'a geçmeyi düşünmelidir.

Yakın dövüş kullanıcıları, Kök Reçine kullanarak Göçebe Savaşçının Yemek Kitabından (22) Rot Grease yapmayı öğrenebilirler . Menzilli kullanıcılar, Göçebe Savaşçının Yemek Kitabından (15) Rotbone Arrow yapmayı öğrenebilirler.

Sürekli hareket etmesine ve kıvranmasına rağmen, Ülserli Ağaç Ruhu'nun vücudu, oyunculara çok yaklaşmaları durumunda nadiren hasar verir. Bununla birlikte, 360 dönüşlü saldırı ve ani thrashing gibi bunu yapan birkaç saldırı vardır.

Oyuncular patronun sol tarafında kalmalı, dönüşten ve ejderhanın alevinden kaçınmalı ve yapabildikleri kadar saldırmalıdır.

2. aşamada, Ülserli Ağaç Ruhu altın gazla tütmeye başlayacak. Ara ara yanacak. Bu gerçekleştiğinde oyuncular hızla geri çekilmelidir (animasyon zaman alır).

Ölümü üzerine, patron hem Kurşun Sert Gözyaşı hem de Cerulean Gizli Gözyaşı bırakacaktır. Oyuncular daha sonra herhangi bir Grace Sitesini ziyaret ederek Flask of Wonder Physick'te karıştırabilirler.
To Top