Elden Ring'de Cinquedea nasıl alınır?

 Elden Ring'de Cinquedea nasıl alınır?

Elden Ring'de Cinquedea nasıl alınır?

Çok yüksek DPS sayıları sunmak ve oyuncuların sorunlu bir dövüşte kendilerini etkili bir şekilde yeniden konumlandırmalarına izin vermek söz konusu olduğunda, Elden Ring'deki hançerler en etkili araçlardır.

Genellikle kısa menzilli olmalarına ve daha yüksek duruşa sahip şaşırtıcı düşmanlar açısından fazla bir şey sunmamalarına rağmen, silah türü hareketlilik ve hasar verimi açısından bunu fazlasıyla telafi ediyor.

Elden Ring'deki en çok rağbet gören hançerlerden biri, hem Güç hem de Beceri açısından inanılmaz derecede iyi ölçeklenen Cinquedea'dır.

Bununla birlikte, oyun sonundaki ölçekleme, popülaritesinin arkasındaki tek neden değildir. Hançer pasifi, Beastial Incantations'ın gücünü artırarak, onu hem Dexterity hem de Faith'e rün yatırımı yapan oyuncular için mükemmel bir seçim haline getiriyor.

Silah ayrıca, birinin düşmanlar arasındaki boşluğu kapatmasına ve düşman vuruşlarından daha iyi kaçmak ve ölümcül vuruşlardan kaçınmak için kendilerini yeniden konumlandırmasına izin veren Quickstep becerisiyle birlikte gelir.

Bununla birlikte, bazı Elden Ring oyuncuları hançeri ele geçirmekte biraz zorlanıyorlar, umarım bu rehber onlara bu konuda yardımcı olabilir.

Elden Ring'de Cinquedea'yı Elde Etmek

Elden Ring'deki Cinquedea'yı elde etmek için, oyuncuların başarılı bir şekilde ele geçirmeden önce belirli sayıda adıma yatırım yapmaları gerekecek . Hançer, oyunun başlarında elde edilebilecek bir şey değildir ve oyuncuların, eşyayı alana kadar oyunun anlatı ilerlemesinin en azından büyük bir bölümünü tamamlamaları gerekecektir.

Bu nedenle, hançeri almak için Elden Ring Kararmış'ın şunları yapması gerekir:
  • Anlatıya çok daha sonra giren Devlerin Ocağına ulaşın ve oyuncuların silahı ele geçirmek istiyorlarsa en azından oyunda bu noktaya kadar ilerlemeleri gerekecek.
  • Forge of the Giants Site of Grace'i bulduktan sonra, oyuncular Melina ile konuşabilecek veya Alevi Dinleyebilecekler. Sonuç olarak, 'günah işledikten' sonra uykuya dalarlar ve otomatik olarak Parçalanan Farum Azula'ya taşınırlar.
  • Yeni bölgeden, Kararmışların Bestial Sanctum'a gitmeleri ve Grace Sitesini açmaları gerekiyor.
  • Sanctum'dan yapının dışına çıkmaları ve kırık bir fare heykeli aramaları gerekecek. Tarnished'in binaların yan tarafından bir dizi platformu indirmesi gerektiğinden, burada biraz platform gerekli olacak.
  • Heykel en alt platformda bulunabilir ve onlara Cinquedea ve Dragoncrest Kalkan Tılsımı vererek etkileşime giren parlayan bir eşya damlasına sahip olacaktır.
Cinquedea, Elden Ring'de Dexterity ve Faith'e büyük yatırım yapan oyuncular için olmazsa olmazlardan biri haline geldi . Elde edilmesi biraz zor olsa da, silah en güçlü hançerlerden biridir.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top