Elden Ring'de Comet Azur büyüsü nasıl bulunur?

Elden Ring'de Comet Azur büyüsü nasıl bulunur?

Elden Ring'de Comet Azur büyüsü nasıl bulunur?

Elden Ring oyuncuları, savaşa birçok yönden yaklaşabilir. Bir yol, sihir kullanarak düşmanları yok etmektir. Oyuncuların oyun sırasında elde edebilecekleri güçlü bir büyü, Comet Azur büyüsüdür. 

Düşmanlar aracılığıyla yıkıcı bir enerji ışını ateşler ve patronları hızla yok edebilir. Oyuncular bu büyüyü biraz ayak işi ile bulabilirler. 

Elden Ring'de Comet Azur büyüsünün elde edilmesi

Elden Ring oyuncularının bu büyüyü elde etmeden önce bilmesi gereken ilk şey , konuşlandırmak için çok fazla Zeka statüsü gerektirmesidir. Büyüyü öğrenmek için oyuncuların 60 İstihbarat sahibi olması gerekir. Bu büyü aynı zamanda oyuncunun FP kaynağını da büyük ölçüde tüketir. Bu nedenle, oyuncu ayrıca Zihin seviyelerini karşılayabilecekleri kadar yüksek tutmak isteyecektir.

Comet Azur büyüsünü talep etmek

Oyuncuların oyun içinde Comet Azur büyüsünü elde etmesinin birkaç yolu vardır. Bunu yapmanın bir yolu, Büyücü Sullen görevini tamamlamaktır. Görevi tamamlamak, oyuncuları oynayarak büyüyü sağlayacak bir yola götürecektir. Bununla birlikte, oyuncular biraz çaba gerektirse de oyunun başlarında büyüye erişebilirler.

Büyücü Sullen görev dizisi olmadan büyüye erişim

Elden Ring'de Comet Azur büyüsü nasıl bulunur?

Oyuncular, Büyücü Sullen görev dizisinden geçmeden büyüye erişebilirler. Ancak yine de 60 zekaya ihtiyaç duyacaklarını unutmamalılar. Oyuncuların bunu elde etmesi için gereken adımlar aşağıdaki gibidir:
  • Oyuncular önce Gelmir Dağı'na gitmeli ve Wyndham Harabeleri'nden geçmelidir. Oyuncular burada patronla savaşabilir veya dilerlerse bunu atlayabilirler.
  • Yoldan devam edin ve Grace Seethwater Nehri Bölgesi'ne ulaşana kadar nehrin sol tarafında kalın. Oyuncular yolculuklarından burada dinlenmeli.
  • Oyuncular kuzeye doğru ilerlemeye devam etmeli ve bir sonraki Grace Sitesi olan Seethewater Terminus'ta dinlenmeli.
  • Oyuncular daha sonra batıya gitmeli ve kendilerini bir lav havuzunun yakınında bir patronun etrafında bulana kadar dağın etrafında dönmelidir. Oyuncular bu patronla yüzleşebilir veya şimdilik atlayabilir.
  • Oyuncular, bir sonraki Grace Sitesi olan Craftsman's Shack'e ulaşana kadar patronu geçmeli ve patikadan yukarı çıkmalıdır.
  • Nişanlanabilecek veya atlanabilecek başka bir patron görmek için buradan devam edin ve oyuncular Hermit Köyü'ne girecekler.
  • Buranın içinde, oyuncular karşılaşabilecekleri veya atlayabilecekleri başka bir isteğe bağlı patron görecekler. Ancak, İlkel Büyücü Azur Lütuf Bölgesi'ne devam etmelidirler.
  • Oyuncular daha sonra yakınlarda oturan İlkel Büyücü Azur ile konuşmalıdır. O yarı insan, yarı kristaldir, bu yüzden oyuncular onu bulmakta zorluk çekmemelidir. Onunla konuştuklarında Comet Azur büyüsüne sahip olacaklar.

Oyuncular artık sevinebilir ve yeni büyüleriyle bazı patronları öldürebilir

Elden Ring'de Comet Azur büyüsü nasıl bulunur?

Comet Azur, İstihbarat ve Akıl ile başa çıkabilen oyuncuların patronları çiğnemekte hiçbir sorun yaşamamasını sağlayacak güçlü bir büyü . Oyuncular , büyüyü elde etmek için yolculukları sırasında geçtikleri birçok farklı patron üzerinde denemek isteyebilirler . Büyüyü kullanırken hızla tükeneceğinden, FP'lerini geri yüklemek için birçok yola sahip olduklarından emin olmalıdırlar.

Yorumlar

TechGameX.Net Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski