Elden Ring'de Dayanıklılık Ne Yapar?

Elden Ring'de Dayanıklılık Ne Yapar?

Elden Ring'de Dayanıklılık Ne Yapar?

Elden Ring'de ne tür bir yapı hedeflediğiniz gerçekten önemli değil; Dayanıklılık, göz önünde bulundurmanız gereken bir şeydir!

Elden Ring'de seçtiğiniz başlangıç ​​sınıfı hakkında çok fazla endişelenmenize gerek yok. Neyse ki, bu Soulslike, oyunculara hangi dövüş stilini tercih edeceklerini belirlemeleri için çok daha fazla rota sunuyor.

Yine de bu, oyunun basitleştirilmiş olduğu anlamına gelmez. Mekaniği hala karmaşık ve ustalaşması zaman alıyor.

Bir seçenekler denizinde, oyuncular artık ek ekipman becerileri ve diğer avantajlar elde etmek için büyücüler, büyüler, çağrılar ve hatta özel Ashes of War kullanabilirler.

Elden Ring'de oyun tarzınız için hangi rotayı seçtiğiniz gerçekten önemli değil; Dayanıklılığı ve yapınızı nasıl etkilediğini anlamanız çok önemlidir!

Elden Ring'de Dayanıklılık Ne Yapar?

Elden Ring'de Dayanıklılık Niteliği Neleri Etkiler?

Dayanıklılık, Elden Ring'deki karakter istatistiklerinizi doğrudan etkileyen sekiz Özellikten biridir. Bu Nitelik, sahip olduğunuz Dayanıklılık miktarıyla doğrudan ilişkilidir.

Ne kadar fazla Dayanıklılık Niteliği puanınız varsa, karakteriniz o kadar fazla Dayanıklılık alır. Elden Ring'deki tüm saldırılar, Dayanıklılığı her tür yapı için gerekli kılan Dayanıklılığı tüketir.

Dayanıklılığınıza göre bir yapı planlamak için, Elden Ring'deki diğer tüm Nitelikleri anlamanız çok önemlidir , böylece oyun tarzınıza en uygun olanı seçersiniz.

Dayanıklılık ayrıca Elden Ring'deki Sağlamlık durumunu da etkiler . Sağlamlık, karakterinizin donma ve kanamaya karşı direncini belirleyen özelliktir.

Endurance'ın bu kadar kritik olmasının nedenlerinden biri, Equip Load'u da etkilemesidir.

Bu istatistik, ne kadar ağırlık taşıyabileceğinizi belirler, böylece hareketinizi etkilemeden ne tür zırh, kalkan ve silah taşıyabileceğinizi belirler.

Elden Ring'de Dayanıklılık Ne Yapar?

Elden Ring'deki en iyi Tılsımlardan bazılarıyla da Dayanıklılığınızı yükseltebilirsiniz ! Son olarak, yerleşmeden önce farklı dövüş stillerini denemenin her zaman iyi olduğunu unutmayın.

Yorumlar

TechGameX.Net Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski