Elden Ring'de Deathbed Elbisesi nasıl alınır?

 Elden Ring'de Deathbed Elbisesi nasıl alınır?

Elden Ring'de Deathbed Elbisesi nasıl alınır?

Elden Ring'de giyilebilir teçhizat silahlar kadar bol olmasa da , oyuncuların oyunda seçebileceği pek çok kıyafet var. Her zırh seti masaya yeni ve farklı bir şey getiriyor. Bu nedenle, oyuncular oyunda kıyafetlerini seçerken genellikle seçim yapmakta zorlanırlar.

Bununla birlikte, Elden Ring topluluğunun büyük bir bölümünün, sadece pasif etkileri için değil, aynı zamanda modası için de aşırıya kaçtığı bir zırh parçası var. "Moda Ruhları", Soulsborne topluluğunda büyük bir şeydir ve Elden Ring, Tarnished'e, Lands Between'in sırlarını keşfederken karakterlerini şık bir şekilde giydirmek için birçok seçenek sunar.

Bu nedenle birçok oyuncu, konu moda olduğunda FromSoftware'in Deathbed Dress ile harika bir iş çıkardığını düşünüyor. İyi göründüğü ve etrafındaki müttefikleri iyileştiren bir pasifi olduğu için oyundaki en eşsiz zırh parçalarından biri olarak kabul edilir.

Ancak zırhı almak biraz zor olabilir, çünkü onu ele geçirmekte sorun yaşayan oyuncular var. Umarım, bugünün rehberi onlara bu konuda yardımcı olabilir.

Elden Ring'de Ölüm Yatağı Elbisesini Elde Etmek

Ölüm Yatağı Elbisesi, Tarnished'in oyunun başlarında ele geçirebileceği bir şey değil . Ana anlatıda önemli miktarda ilerlemeleri ve en azından öğeyi elde edene kadar Kraliyet Başkenti Leyndell'e ulaşmaları gerekiyor.

Bu nedenle, Elden Ring'de Ölüm Yatağı Elbisesini almak için oyuncuların şunları yapması gerekir:
  • Bölgenin taban seviyesine doğru ilerleyerek Kraliyet Başkenti Leyndell'deki Aşağı Başkent Kilisesi Grace Bölgesi'ne gidin. Kararmışlar, başkentin ana Grace Bölgesi'nden kalenin kanalizasyon alanına doğru ilerlemek zorunda kalacak.
  • Bir merdiven onları doğrudan Tarnished'in aktive etmesi gereken Aşağı Kilise Lütuf Bölgesi'ne götürecektir.
  • Yanında, üzerinde uçan bir eşya damlasının parıldadığı, etkileşime girerek otomatik olarak onlara Ölüm Yatağı Elbisesi verecek bir elyaf bulacaklar.
  • Ek olarak, oyuncular ayrıca Elden Ring'de tank oynamak isteyenler için mükemmel bir yiyecek olan Lionel Setinin tamamını yataktan alabilecekler. Zırh seti, bir kez fiziksel olarak savunulduğunda, ancak hareketlilik pahasına önemli ölçüde artar.
Ölüm Yatağı Elbisesi, yakındaki müttefiklerin HP'sini yavaş yavaş yenileyen, ancak takan kişinin HP'sini yenilemeyen Hafif bir göğüs parçasıdır. Ancak, oyuncuların oyunda bir noktadan sonra bunu elde edemeyeceklerini burada not etmek önemlidir. Bu yüzden ilgilenenlerin Leyndell'in kilidini açar açmaz ellerine geçmeleri tavsiye edilir.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top