Elden Ring'de Dev Kırıcı devasa çekici nasıl alınır?

 Elden Ring'de Dev Kırıcı devasa çekici nasıl alınır?

Elden Ring'de Dev Kırıcı devasa çekici nasıl alınır?

Elden Ring , oyun tarzlarına en uygun silahı seçerken genellikle oyuncuları seçim konusunda şımartır. RPG, her silah yeni ve benzersiz bir şey getirdiğinden, benzer silah kategorilerinden seçim yapabileceğiniz bir çeşitlilik sunar.

Patlayan ve düşmanları saniyeler içinde yok edebilen silahlara gelince, çekiçler kategorinin en iyilerinden. Bununla birlikte, çekiç kullanıcıları, oyunun sunduğu tüm tokmaklardan belirli bir tanesine gözlerini dikmiş durumda.

Giant Crusher, Elden Ring topluluğunda yavaş yavaş hayranların favorisi haline geldi. Mukavemet'e çok fazla puan yatıran birçok oyuncu, bu devasa çekici savurarak harika zaman geçiriyor.

Elden Ring'deki en cezalandırıcı silahlardan biridir ve hem PvE hem de PvP sırasında oldukça etkilidir. Ancak, birçok oyuncu silahı ele geçirmeyi oldukça zor buluyor. Umarım, bugünün rehberi onlara bu konuda yardımcı olabilir.

Elden Ring'de Dev Kırıcı devasa çekici elde etmek

Ne yazık ki, oyuncular Elden Ring'in anlatımında önemli ilerlemeler kaydetmeleri gerekeceğinden, silahı erkenden ele geçiremeyecekler. Altus Platosu'na gitmeleri gerekecek ve bunu yapmak da uzun ve meşakkatli bir iş.

Bu nedenle, Elden Ring'deki Giant Crusher'ı elde etmek için oyuncuların şunları yapması gerekecek:
  • İlk olarak, Aradaki Topraklarda Altus Platosu'nun kilidini açın ve bunu yapmak için, ya Magma Wyrm Makar'ı yenmeleri ya da Dectus Madalyonunun iki yarısını bir araya getirmeleri ve Dectus'un Grand Lift'ine erişmeleri gerekecek. İlki, hazırlıksız olanlar için mücadele oldukça zor ve bunaltıcı olabileceğinden, yalnızca seviye atlamak için çok sayıda rün yatırmış oyuncular için önerilir.
  • Altus Platosu'na ulaştıktan sonra, oyuncuların Kraliyet Başkenti Leyndell'e ulaşana kadar bölgenin Güneydoğu kısmına gitmeleri gerekecek. Orada, Grace'in Dış Duvar Phantom Ağacı Sitesini etkinleştirmeleri gerekecek. Oradan güneye doğru yol alacaklar.
  • Güneye gittikten sonra, merkezde hareketsiz yatan dev bir saha patronu bulacakları bir kamp yeri ile karşılaşacaklar. Oyundaki en zor karşılaşmalardan biri olduğu için, oyuncuların onu meşgul etmek yerine geçmeleri tavsiye edilir.
  • Ülserli Ağaç Ruhunu gizlice geçtikten sonra (veya onu yendikten sonra), oyuncular sırtına atlamaları ve bir sandık açmaları gereken bir araba bulacaklar.
  • Sandık, birçok Elden Ring oyuncusunun oyundaki en iyi Güç ölçeklendirme silahlarından biri olarak gördüğü devasa çekiç Giant Crusher'ı içerecek.
Kullanmak için 60 Kuvvet gereksinimi olan Giant Crusher, hem sağlığa hem de duruşa zarar veren devasa bir "bonk" çekicidir.

Demircide yükselttikten sonra, +25'e ulaştığında , sonunda Mukavemet üzerinde S-ölçeği alacak ve ona çok fazla Ash of War uygulanmasına izin verecek.

Ek olarak, 100 Kritik ile birlikte gelir ve savuşturmalardan kaynaklanan kritik vuruşların yanı sıra duruş kırılmaları ve arkadan bıçaklamalarda büyük hasar verir.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top