Elden Ring'de Devourer's Scepter Nasıl Gidilir?

Elden Ring'de Devourer's Scepter Nasıl Gidilir?

Elden Ring'de Devourer's Scepter Nasıl Gidilir?

Elden Ring'de her tür sınıf ve yapı için yüzlerce silah var. Devourer's Scepter, güç, el becerisi ve inanç inşa etmek isteyen oyuncular için ideal bir seçimdir. Elden Ring'de Devourer's Scepter'ı nasıl edineceğinizi merak ediyorsanız, başka yere bakmayın çünkü size nasıl olduğunu göstereceğiz.

Bu silahı oyunun başlarında alamazsınız, bu yüzden onu elde etme şansına sahip olmadan önce biraz ilerlemeniz gerekecek. Orta-geç bir oyun silahı için iyi, ancak birkaç kez yükseltirseniz mükemmel olacaktır. Bunu söyledikten sonra, hemen konuya girelim ve Elden Ring'de Devourer's Scepter'ı nasıl alacağınıza bir göz atalım.

Elden Ring: Devourer's Scepter Nasıl Elde Edilir

Elden Ring'de Devourer's Scepter Nasıl Gidilir?

Lands Between'i keşfettikten sonra, bu silahı hiçbir yerde bulamayacağınızı fark edeceksiniz. Çünkü onu almak için özel bir alana gitmeniz gerekiyor. Ateş Devini yendikten sonra , oyuncular Devlerin Ocağına gitme şansına sahip olacaklar. Ancak, bu alan yükseldiği için ekstra dikkatli olun ve dikkatli olmazsanız düşebilirsiniz. Ayrıca buradaki düşmanlar son derece güçlü olduğundan dikkatli olun.

Bölgeye vardığınızda, Crumbling Farum Azula'ya gidin. Ondan sonra, patron savaşının yakınındaki Great Bridge of Grace Sitesine gitmek isteyeceksiniz. Patron arenası süvari tarafından korunuyor. Grace Sitesinden, merdivenlerden köprüye çıkın ve patron arenasının ters yönüne gidin.

Sonunda, karşıdan karşıya geçmeniz gereken bir binayla karşılaşacaksınız. Ölü taklidi yapan tonlarca düşman olduğu için binada dikkatli olun. Hazırlıksız yakalanmayın, koşmaya devam etmenizi öneririz. Binanın içinde biraz ilerledikten sonra bir merdivenle karşılaşacaksınız. Aşağı in ve kulenin önünde bekle. İçeri girme, dışarıda bekle ve Recusant Bernahl tarafından istila edileceksin. Onu yendiğinizde, Devourer's Scepter ve onun zırhı ile ödüllendirileceksiniz.

Elden Ring'de Devourer's Scepter Nasıl Gidilir?

Scepter, STR, DEX ve FAI'de D ölçeğine sahiptir. Ancak, sırasıyla 24, 20 ve 25 istatistik gerekir. Endişelenmeyin, çünkü bu yapı için gidiyorsanız, bu bölgeye ulaştığınız zaman bu istatistiklere sahip olacaksınız.

Elden Ring'de Devourer's Scepter'ı nasıl alacağınız hakkında bilmeniz gereken her şey bu. Onu alabileceğiniz alan son derece tehlikelidir, bu yüzden seviye atlamanızı ve güçlü ekipmanlara sahip olmanızı öneririz. Scepter'ı alıp almadığınızı bize bildirin. Favori silahınızın ne olduğunu bilmek isteriz.
To Top