Elden Ring'de Ebedi Şehir, Nokron'a nasıl ulaşılır?

 Elden Ring'de Ebedi Şehir, Nokron'a nasıl ulaşılır?

Elden Ring'de Ebedi Şehir, Nokron'a nasıl ulaşılır?

FromSoftware'in Elden Ring'inde keşfedilecek çok şey var ve Lands Between'in geniş harita tasarımının, Legacy Dungeons ve NPC görevlerinin yanı sıra sunabileceği çok sayıda sır var.

Keşif, RPG'nin en çekici oyun özelliklerinden biri olsa da, özellikle belirli bir olay dizisinin arkasında kilitlendiğinde, alanlara girmek inanılmaz derecede sinir bozucu olabilir. FromSoftware , oyuncunun ünvanı söz konusu olduğunda elini tutmaz ve Elden Ring için de aynı şey geçerlidir.

Bu nedenle, bazı oyuncular, özellikle anlatının sonraki aşamalarında, haritanın bölümlerine erişmeyi genellikle oldukça zor buluyor. Oyuncuların erişmekte zorlandıkları alanlardan biri de ebedi şehir Nokron.

Oyun, Tarnished'in oraya nasıl gidebileceği konusunda tam olarak net değil ve Cadı'nın görev serisi Ranni'yi tamamlamak için bölgeye erişim gerektiğinden, Lands Between'deki daha önemli yerlerden biri.

Umuyoruz ki, bugünün rehberi kafa karışıklığının bir kısmını giderebilecek ve oyuncuların nihayet şehre gitmelerine yardımcı olacak.

Elden Ring'deki Ebedi Şehir Nokron'a Erişim

Elden Ring'de Nokron, alt kısmına oyunun çok erken saatlerinde Doğu Limgrave'den oyuncular tarafından erişilebilen bir yeraltı bölgesidir.

Erdtree'nin yakınında, içinde asansör bulunan bir yapı olacak ve bu mekanizma, oyuncuları Nokron'un en alçak bölümlerinden biri olan Siofra Nehri'ne taşıyabilecek.

Ancak, ana Nokron bölgesi sınırların dışında olacak ve Kararmışlar, belirli gereksinimleri karşılayana kadar ona erişemeyecek.
  • Bu nedenle, konumun kilidini bile açmak için Elden Ring oyuncularının önce şunları yapması gerekecek:
  • En azından oyunun ilk oynanışı sırasında başarılması en zor görevlerden biri olan Starscourge Radahn'ı alt edin. Radahn, Elden Ring'deki en zorlu beş boss arasında yer alıyor ve oyuncular ancak onu Caelid'de yendikten sonra Nokron'a erişebilecekler.
  • Oyuncuların patronla karşılaşmayı ve onu yenmeyi seçtiklerinde en az 60 veya daha yüksek seviyede olmaları önerilir. Hareketlerinde çok agresif ve acımasızdır ve boyutuna rağmen saldırıları oldukça hızlıdır ve oyuncuyu şaşırtabilir.
  • Radahn'ı Caelid'de yendikten sonra, Limgrave'de bir yerde dev bir yıldızın dünyaya düştüğünü gösteren kısa bir sinematik olacak ve bu noktadan sonra Ebedi Şehir Nokron'a oyuncular erişebilecek.
  • Kararmış Elden Ring şimdi batıya, Fort Haight'a doğru ilerlemeli, yoksa Mistwood Outskirts Grace Bölgesi'nden güneye doğru seyahat edebilirler.
  • Sonunda Güney ormanlarında bir yerde düşen yıldızın neden olduğu devasa bir kraterle karşılaşacaklar.
  • Oyuncuların artık çukura yaklaştıktan sonra derinliklere inmeleri gerekecek. Bu kısımda dikkatli olmaları tavsiye edilir, çünkü aşağı inmeye çalışırken kaymaları ve ölümlerine düşmeleri çok kolay olabilir. Sonunda ekran başlığının “Nokron, Ebedi Şehir” ibaresini vereceği alana ulaşacaklar.
  • Bununla birlikte, güvenli bir noktaya etkili bir şekilde ulaşmak için biraz daha fazla platform gerekiyor ve oyuncular bir atlama noktasıyla karşılaşacaklar ve bunun ötesinde yolu koruyan birkaç düşman görecekler. Elden Ring Kararmış artık ya tüm düşmanı geçebilir ya da onları yenebilir ve bir Grace Bölgesine ulaşana kadar ilerleyebilir.
Nokron, oyundaki en önemli şehirlerden biridir ve tamamlanması oldukça zor bir alan olsa da, ödüller oyuncuların çok sayıda NPC görevini ve mücadelesini tamamlamasının yanı sıra ek patronları devirip ek ganimetler elde etmelerini sağlar. .
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top